Żydzi nie odpuszczą! Szef WJRO o „lepszej atmosferze” do dyskusji o roszczeniach [WIDEO]

Gideon Taylor, dyrektor WJRO/ fot. screen
7

Gideon Taylor, dyrektor wykonawczy Światowej Organizacji ds. Restytucji Mienia Żydowskiego (WJRO) oświadczył, że wierzy, iż po wyborach w Polsce będzie „lepsza atmosfera” do dyskusji o roszczeniach żydowskich. „Zostaną tylko trzeźwo myślący i będzie szansa, żeby to ponownie przedyskutować z Polską i znaleźć jakieś rozwiązanie” – powiedział 13 maja 2019 podczas rozmowy z telewizją i24 NEWS.

Taylor podkreślił też, że „wzrost nacjonalizmu” w Polsce „wzbudza niepokój”, ponieważ powoduje „nowe podejście” do historii II wojny światowej. Oświadczył też, że Polska musi „uznać krzywdy ofiar żydowskich”. „Dlatego podnosimy tę sprawę, dlatego rząd USA uchwalił ustawę JUST Act. (…) Także rząd Izraela nam sprzyja jak i inni liderzy w Europie”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Szef WJRO oświadczył też, że Polska będzie mogła rozwijać się jako demokratyczny kraj dopiero wtedy, jeśli „zmierzy się ze swoją przeszłością”. Zapewnił też, że Żydzi nigdy nie zrezygnują z roszczeń, ponieważ „to zbyt mocno zakorzenione w świat żydowski” i „zbyt ważne, by zniknąć”.

Źródło informacji: youtube

Przeczytaj też:

Pismo z Departamentu Stanu USA: Polska ma zrealizować bezprawne roszczenia żydowskie!

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. krzyszt/ mówi

  POLACY TYLKO PRAWDA NAS WYZWOLI !!!!!
  Szkoda mi nerwow na TYCH KŁAMCÓW.

 2. piotr mówi

  wolna-polska.pl Lista Warszawskich nieruchomości opublikowana przez Światową Organizację Restytucji Mienia Żydowskiego. Sakiewicz twierdzi, że dyskusja o ustawie 447 to „potężna operacja Moskwy”

 3. p mówi

  internet – Polityk Konfederacji trzymał jarmułkę nad głową kandydatki PiS. Jest reakcja ambasadora RP w Izraelu.

 4. Hammurabi mówi

  Wzrost nacjonalizmu w Polsce wywołuje obawy a nawet przerażenie nie tylko z powodu spodziewanych trudności w szantażu polskich władz, nie z powodu nowego podejścia do historii ale z powodu odkłamywania historii, fałszowanej od powojnia przez żydowskie organizacje i media. Każdy przebudzony goj, to wielki kłopot, bo kolejny raz numer z wykupem ziem jak w Palestynie raczej nie przejdzie, a huczek w okół zamiarów zaspokajania ich roszczeń polskimi kilometrami kwadratowymi zmusza do zmian w misternym planie. Polska nie musi uznawać krzywd ofiar żydowskich, bo to nie ona była ich autorem i powodem! Przeciwnie, to Polska jako najbardziej pokrzywdzony przez najeźdźców i fałszywych sprzymierzeńców kraj w przeciwieństwie do Żydów ma prawo do uznania swoich niepowetowanych krzywd!

 5. sten mówi

  Złodziej straszy że nie pozwolą nam na rozwój zanim nie zapłacimy haraczu .
  Prosty wybór jak z bandytą albo oni nas , albo my ich. Niema zmiłowania

 6. zuzia mówi

  „Z frontu walk w Polin. Spiker zapowiada: za chwilę nadamy relację z frontu ciężkich starć w Polin. Najbardziej zaciekłe walki nasze oddziały toczą w okolicach i w samym mieście Kroke (Kraków). Jest tam nasz korespondent wojenny – major Jonny Izaraels.
  – Hallo Jonny!
  – [nieco przeciągając, podekscytowanym głosem à la Max Kolonko] Taaak! Siądźcie wygodnie w fotelach i oglądajcie! Za to pewno dowódca nagrodzi naszego kaprala tygodniową przepustką! To był piękny strzał! Trzeba go koniecznie zobaczyć na filmie w zwolnieniu! Buntownik po prostu nakrył się nogami! Z ponad dwóch kilometrów snajper naszej niezwyciężonej armii zastrzelił uzbrojonego tubylca! Prosto w głowę, gdy to zwierzę rzucało w naszą stronę kamieniami! Za chwilę też zastrzelił jego uzbrojonego syna, który puszczał podpalone latawce w narodowych barwach! W sumie dzisiaj nasz snajper może się poszczycić doskonałym wynikiem: na pewno trafił dwunastu nastoletnich gojów, którzy brali udział w nielegalnych rozruchach. Nie darmo generał-gubernator okupowanych terytoriów Michael Phollop dosłownie zasypał ulotkami w jidysz miasta oraz wsie. Ostrzegł w nich te brudne zwierzęta, że noszenie flag lub godła byłego ich państwa, świętowanie rocznic, wszelkie zgromadzenia, manifestacje, odmowa pracy, nie płacenie podatków, nie poddanie się chipowaniu, zakrywanie twarzy, rzucanie kamieniami, robienie wideo lub zdjęć, lub nagrywanie żołnierzy w trakcie wykonywania swoich obowiązków, a to w celu zakłócenia morale obywateli i żołnierzy lub w celu destabilizacji państwa, słowem: jakikolwiek opór w dowolnej formie – będzie karany śmiercią! Za masowe protesty gojów, by nauczyć ich moresu, nasza artyleria ulokowana na wzgórzu Vavele ostrzela późnym popołudniem położone poniżej miasto! I tak wiele dzielnic Kroke już płonie, a horyzont zasnuwa dym, gdyż nasze lotnictwo w wielu miejscach zrzuciło napalm! Podam też meteorologiczną ciekawostkę, że na niebie nad Kroke pojawiła się niezwykła chmura: Cumulus Flammagenitus. Takie obłoki pojawiają się podczas erupcji wulkanów czy pożarów buszu. Do ich powstania konieczna jest wysoka temperatura i sporo pary wodnej. Relacjonował: Jonny Izaraels.
  Wielu z Was pomyśli: to fikcja! To nie możliwe, nie w XXI wieku, nie w Europie! Czyżby?! Od drugiej połowy XX wieku armia USA na Bliskim Wschodzie realizuje cele polityczne planu tzw. ‘wielkiego Izraela’! Skutkiem tego izraelscy sąsiedzi (tej chwili jeszcze poza Iranem) zostali obdarzeni ‘amerykańską demokracją’, czyli chaosem i nędzą! A Żydzi bezkarnie uskuteczniają ludobójstwo na Palestyńczykach i Syryjczykach! A cały świat na to NIE reaguje! Nie w Europie? Przecież ‘demokrację’ pomogli też Amerykanie zbudować Ukraińcom nad Dnieprem! Z podobnym skutkiem! Mniej więcej od dwudziestu lat, tzn. od czasu, gdy przemysł holokaustu zgromadził dokumenty dotyczące pożydowskiego majątku w amerykańsko-izraelskim kondominium [(z łac. con- = 'współ-’, dominium = 'panowanie’) – kolonia lub inne terytorium zarządzane wspólnie przez dwa lub więcej państw-metropolii)] Polin – trwały przygotowania do zaatakowania naszego kraju. Filosemityzm i/lub zażydzenie rządzącej sitwy [wystarczy przypomnieć dowcip z okresu rządów premiera Mazowieckiego: Czym się różni rząd w Warszawie od tego w Tel Awiwie? W zasadzie niczym. Choć my mamy jednego Syryjczyka (nazwisko jednego z ministrów) – od tamtego czasu nie wiele się zmieniło!] oraz kompradorska uległość wobec mocarstw – ułatwiła im to. Podpisanie przez prezydenta USA D. Trumpa rasistowskiej ustawy JUST 447 stwarza prawny przyczółek do zagarnięcia naszego narodowego majątku, przechwycenia władzy w Polin i zorganizowania tubylcom ‘polskich obozów pracy’! W XXI wieku, w Europie – Holokaust nas również może spotkać! Już wcześniej Anglosasi wielokrotnie nas sprzedawali, przedostatnio: w Jałcie i Teheranie. Wtedy to spotykało nas ludobójstwo czy to z rąk niemieckich żołdaków, czy NKWD-owskich siepaczy. Baczmy, by historia znów się nie powtórzyła!”

 7. Robert mówi

  Ciekawe co zamierzają zrobić po wyborach z nietrzeźwomyślącymi?Wysłać na Madagaskar wagonami bydlęcymi

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.