Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. piotr p mówi

  Testy PCR daję zawsze fałszywe wyniki. Prof. Gut powiedział, że robiąc testy na wirusy nie wiemy co testujemy.

 2. piotr mówi

  1-Szumowski o PRZYMUSOWYM szczepieniu na koronawirusa. „Jestem za”. 2-KGP pilnie dozbraja oddziały prewencji. Chodzi osprzęt wykorzystywany w trakcie demonstracji.

 3. Piotr R mówi

  Do konca nie wiemy jaki jest wspolczynnik wynikow falszywie dodatnich przy tescie PCR. Niektorzy podaja nawet ze do 30% . Natomiast to o czym Jacek mowi na podstawie publikacji dra Włodarka ( Wodarga 🙂 ) odnosi sie do tego gdy przyjmiemy wskazniknajnizszy, podawany przez tworcow tego testu- instytut Roberta Kocha. Mimo przyjecia najnizszego mozliwego wskaznika widzimy do jak katastrofalnych konsekwencji to prowadzi dla osob dotknietych przez chore decyzje urzednikow gestapo sanitarnego

  1. Jacek Międlar mówi

   Otóż to. Ja nie jestem specjalistą, stąd powołuję się tylko i wyłącznie na raporty specjalistów. Lepiej powołać się na raport zaniżający wskaźnik, by nie zostać posądzony o jawną stronniczość.

 4. Jaca mówi

  Precz z takimi sądami w większości lewackimi, często niesprawiedliwymi. Sercem jestem z Panem Jackiem, który po raz kolejny będzie staczał bitwę z tzw. „niezawisłymi sądami”. Życzę dużo sił, zdrowia, a przede wszystkim błogosławieństwa bożego.

 5. W K mówi

  Dzięki tej aferze z koronawirusem okaże się przynajmniej, kto stracił wiele lat życia chodząc do szkoły. W sobotę po północy wejdę do Polski. Ciekawe do jakiego kraju wejdę?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.