El Pistolero ustrzelił Austriaków! Zobaczcie bramkę i skrót zwycięskiego meczu reprezentacji Polski [WIDEO]

0

Krzysztofa Piątka, gwiazdy Serie A, nie mogło zabraknąć w składzie na mecz polskiej reprezentacji z Austriakami. Wczoraj nasza reprezentacja rozegrała pierwszy mecz w ramach eliminacji do Euro 2020. „El Pistolero” strzelił zwycięskiego gola.

PRZECZYTAJ: Polacy rozpoczynają bój o Euro 2020. Jednym z rywali okupanci Palestyny. Messi bojkotował mecz z Żydami. Czas na Polskę!

Pierwszy kwadrans w wykonaniu Polaków nie był zachwycający. To Austriacy byli drużyną, który wypracowuje sobie więcej okazji strzeleckich. Polacy z biegiem czasu nabierali wiatru w żagle i poczęli wypracowywać sobie dogodne sytuacje. W 68. minucie, niecałe dziesięć minut po wejściu na boisko z ławki rezerwowych, strzałem z głowy, El Pistolero posłał piłkę do siatki rywali.

Bez dwóch zdań doskonale spisał się polski obrońca Jan Bednarek. 22-latek rozegrał bardzo dobry mecz dał się we znaki zwłaszcza Marko Arnautoviciowi, którego nie spuszczał z oczu nawet na moment. Tak naprawdę tylko raz nie upilnował doświadczonego napastnika, ale ten i tak nie doszedł do zagranej piłki. Arnautovic był po meczy mocno niepocieszony. Twierdzi, że Austriacy byli lepszą drużyną od Polaków.
Dominowaliśmy przez 90 minut, a Polacy czekali jedynie na kontrataki i długie piłki – powiedział Marko Arnautović po porażce Austrii z Polską (0:1) w el. ME 2020. – Przegraliśmy pierwsze spotkanie, ale teraz to znaczy tyle co g**no – dodał.

Dla Polaków zwycięstwo w Wiedniu było bardzo ważne, ponieważ to Austriacy są teoretycznie najsilniejszymi rywalami naszej reprezentacji. Kolejny mecz Polacy rozegrają z Łotwą już w niedzielę (24 marca 2019).

Przypominamy, że 10 czerwca w Warszawie Polacy zagrają z okupantami Palestyny, zwanych Izraelem, którzy z cywilizacją europejską nie mają nic wspólnego. 10 czerwca w Warszawie ma się odbyć mecz Polaków z okupantami Palestyny. Jeśli mecz nie zostanie zbojkotowany przez Polaków, to liczę na donośne: „Wolna Palestyna”, „Tu jest Polska a nie Polin”, ” Żydowscy komuniści gorsi niż naziści”. Można po angielsku. Niech świat pozna prawdęnapisał Jacek Międlar i dodał: Żydzi na Euro? Co mają wspólnego z Europą poza osadnictwem? Warto zaznaczyć, że tylko w Europie i Rosji Żydzi byli wypędzani 47 razy w ciągu ostatniego tysiąclecia. Polacy ich tolerowali… Tak, nasi dziadowie popełnili błąd.

Nic dodać, nic ująć.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.