Prezydent Trump ogłosił, że USA uznaje Wzgórza Golan za terytorium Izraela

Donald Trump/ fot. twitter
7

– Po 52 latach nadszedł czas, aby Stany Zjednoczone w pełni uznały suwerenność Izraela na Wzgórzach Golan mających kluczowe znaczenie strategiczne dla bezpieczeństwa Izraela i dla stabilności w rejonie – napisał na Twitterze prezydent USA Donald Trump.

Izrael zdobył Wzgórza Golan w 1967 roku podczas wojny sześciodniowej. Syria podjęła nieudana próbę ich odzyskania w 1973 roku. 14 grudnia 1981 roku Kneset przyjął uchwałę o objęciu Wzgórz Golan izraelskim systemem prawnym i administracyjnym. Rada Bezpieczeństwa ONZ nie uznała tej decyzji.

Źródło informacji: Twitter

Przeczytaj też:

Dziennikarze w Strefie Gazy celem żydowskich snajperów. Korespondentka Al Jazeery o włos od śmierci [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
  1. julek mówi

   „…W 1989 przeprowadzono “holocaust” na narodzie polskim postanowieniem tajnego rządu żydowskiego, Sanhedrynu brukselskiego: Międzynarodowy Fundusz Walutowy zdewastował kraj “prywatyzacja” i lichwiarskim zadłużeniem przeprowadzonym głownie przez Żydów Sachsa i Sorosa.
   Obecna elita polityczna to dzieci morderców, jak W. Cimoszewicz i M. Borowski. Ich rodowód polityczny to PKP, PPR, PZPR, UW i UP…”

   https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/06/27/zydowscy-mordercy-polakow-oto-oni/

 2. Robert B. mówi

  A potem… A potem… są w dość regularnych odstępach historycznych jęki i stęki na cały świat: Haaathtuuujcieee naaaas! PALCEM W BUCIE NIE KIWNĘ.

  1. lol mówi

   Niestety, tak postępują tzw. elity YUDE, a potem cierpią zwykli ludzie tej społeczności…

 3. Hammurabi mówi

  „Po 52 latach nadszedł czas, aby Stany Zjednoczone w pełni uznały suwerenność Izraela na Wzgórzach Golan mających kluczowe znaczenie strategiczne dla bezpieczeństwa Izraela i dla stabilności w rejonie”…
  Po ponad 100 latach nadszedł czas, aby Stany Zjednoczone w pełni uznały suwerenność Izraela na terenach Polin, mających kluczowe znaczenie strategiczne dla bezpieczeństwa Izraela i dla stabilności w rejonie…
  Stany Zjednoczone poczuwają się do obowiązku naprawienia krzywd jakie stały się udziałem Izraela po konferencji paryskiej z lat 1919 – 1920. Ponadto Stany Zjednoczone uważają za konieczne utworzenie zdemilitaryzowanej strefy buforowej o szerokości 400 kilometrów wokół nowego państwa żydowskiego, będącej pod jego wyłączną kontrolą i jurysdykcją. Ludność zamieszkująca te tereny po obciążeniu kosztami spłaty kosztów powstawania państwa Polin, będzie zobowiązana do stałego przebywania i świadczenia nieodpłatnej pracy na jego rzecz w celu uregulowania długu wobec władz, w wymiarze pięciu dni tygodniowo, do czasu uznania przez władze iż dług został spłacony. Mając na uwadze konieczność humanitarnego traktowania tubylców, Izrael po spłacie zadłużeń będzie decydował o wykupie umożliwiającym opuszczenie strefy zdemilitaryzowanej…

  A Wy Polacy, dalej się zajmujcie wzajemnym opluwaniem, donosami, uwielbiajcie swoich kacyków i szamanów. Stawiajcie przed sądami i skazujcie patriotów. Głosujcie na kretynów i narzekajcie na swój los…
  Jeśli myślicie, że ktokolwiek ujmie się za nami w przypadku realizacji powyższego scenariusza, dołączacie do tych, którzy wierzyli w zachodnią pomoc Polsce w 1939 roku.
  Jeśli znów dacie wygrać wybory tym, którzy już byli, wasze dzieci będą musiały schodzić do rynsztoka i zdejmować czapki na widok nowego „pana” idącego chodnikiem.

  1. julek mówi

   W każdej partii mają swoich ludzi, która by nie wygrała to dalej będą rządzić Polską, tak się porozstawiali pozmieniali nazwiska, niektórzy nawet imiona rodziców i obecnie pozują na najlepszych Polaków. Żydzi kształcili się korzystając z przywilejów w “zydokomunie”, a obecnie kształcą następny swój miot w prywatnych szkołach i uniwersytetach granicznych.
   Teraz zmieniają historię, ponoć WYginęli w holokauście , pogromie Kieleckim, Jedwabnem, no i „wypędzeni zostali przez zydłowych kacyków w 68r! Prawda jednak jest inna to zydzi przeprowadzili “holocaust” na narodzie Polskim!
   https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/06/27/zydowscy-mordercy-polakow-oto-oni/

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.