Dziennikarz przebrał się za zakonnika. Żydzi go opluli i znieważyli [WIDEO]

6

Dziennikarz Yossi Eli opublikował nagranie dowodzące istnieniu problemu żydowskiej nienawiści do chrześcijan. Reporter przebrany za franciszkanina został przez Żydów zwyzywany i opluty.

– Izraelski dziennikarz został wyszydzony i opluty, w tym przez dziecko i żołnierza, gdy spędził dzień przebrany za franciszkanina w Jerozolimie, aby zbadać rosnącą liczbę przestępstw z nienawiści przeciwko chrześcijanom w mieście – donosi izraelski dziennik „Haaretz”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

O żydowskiej nienawiści do chrześcijan zamieszkujących Palestynę (przez Żydów zwaną Izraelem) mówi się od dawna. W Polsce podniesienie tej kwestii jest wręcz penalizowane, czego na własnej skórze przekonał się Jacek Międlar, autor książki „Polska w cieniu żydostwa. Wielcy Polacy o Żydach”, którego sędzia Aneta Talaga z Sądu Rejonowego dla Wrocławia-Śródmieścia skazała na 12 miesięcy ograniczenia wolności za określenia: „stop talmudycznej nienawiści”, „mówimy nie banderowskiej nienawiści”, „Polska antybanderowska”. O sprawie pisaliśmy TUTAJ.

Tymczasem teraz o problemie pisze nawet najstarszy dziennik izraelski „Haaretz” opisując działania dziennikarza kanału telewizyjnego Channel 13 Yossiego Eli, który we franciszkańskim habicie przechadzał się uliczkami Jerozolimy. W tym czasie został przez Żydów znieważony, opluty i wyszydzony. Chciał w ten sposób sprawdzić czy podnoszony przez opinię publiczną problem żydowskiej nienawiści do chrześcijan jest faktem czy mitem. Yossi Eli został opluty zaledwie pięć minut po tym, jak wyruszył w miasto razem z franciszkańskim duchownym. Nieco później jakiś człowiek szydził z nich po hebrajsku, mówiąc: Przebacz mi, ojcze, bo zgrzeszyłem – relacjonuje Haaretz. Następnie został opluty przez 8-letnie dziecko i izraelskiego żołnierza.

Izraelski dziennik przypomina, że w listopadzie ubiegłego roku grupa żołnierzy opluła ormiańskiego arcybiskupa podczas procesji, zaś w samej Jerozolimie ma dochodzić do „wandalizmu miejsc pochówku”. To ja jest ta miłość, której Żydzi uczą się z lektury Talmudu?

Przeczytaj książkę "Polska w cieniu żydostwa" - https://sklep-wprawo.pl
Przeczytaj książkę „Polska w cieniu żydostwa” – https://sklep-wprawo.pl

Przeczytaj także:

Obłęd! Grabowski w Haaretz: niemiecka wina za Holokaust to fałszowanie historii

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Ewa-Maria mówi

  Dlatego jestem antysemitką . Sami się o to proszą.

 2. M.K. mówi

  A anty-polonitą nie jesteś? Wśród Polaków też są źli ludzie.

 3. Eustachy mówi

  @M.K.
  W Polsce nie ma tylu wyznawców talmudu.

 4. Shadow mówi

  @M.K. nie odwracaj kota ogonem. Nie o Polakach jest ten artykuł, tylko o żydach. Ja mam takiego za sąsiada. Bydle jakich mało.

 5. Piotrx mówi

  Różnica jest zasadnicza, wśród Polaków zdarzają się źli ludzie pomimo akceptowanego przez większość kodu etyczno-moralnego opartego na Ewangelii, a wśród Żydów zdarzają się dobrzy ludzie pomimo akceptowanego przez ich większość kodu etyczno-moralnego opartego na bezbożnym talmudzie.

  Ja nie jestem antysemitą tylko (jak mawiał G.B) – judeorealistą.
  Sam termin „antysemityzm” jest z gruntu fałszywy i powinien być unikany . Nie ma bowiem w istocie antysemityzmu , lecz może być co najwyżej antyjudaizm. Źródłem antyjudaizmu jest talmudyczny antygoizm. Gdyby go nie było, nie byłby znany antyjudaizm. Gdyby nawet wszyscy Żydzi byli Semitami (a tak przecież nie jest) to i tak stanowili by oni zaledwie około 10% populacji wszystkich ludów semickich takich jak np Arabowie, Chaldejczycy , Etiopczycy itd. A jak wiadomo Żydzi zawłaszczyli ten termin wyłącznie dla swoich celów propagandowych aby odwrócić uwagę od przyczyn owego „antysemityzmu”. A główną jego przyczyną nie jest wcale niechęć do Żydów z powodu ich rzekomego „semityzmu” (bo cóż by to miało znaczyć?) tylko z powodu ich niemoralnego postępowania (utajonego rasizmu) wobec gojów zgodnego z wytycznymi bezbożnego talmudu. W tej chwili wystarczy już sama nominacja na „antysemitę” bez podawania jakiegokolwiek uzasadnienia.

 6. Dumny Polak mówi

  Moze dlatego, ze wsrod Polakow, zreszta takze wsrod ksiezy, „pochowanych jest” mnostwo takiego lajdackiego badziewia, wlasnie po to, aby ich, jako narod, oraz jako Kosciol, wielka geba, DYSKREDYTOWAC!
  Nie znacie tych ich parszywych planow, aby Kosciol Katolicki rozbic od srodka!?
  Dla mnie JEDYNE ZRODLO ZLA, to sa akurat ci ZWYRODNIALCY, wszystkie inne narody, o ile je sie respektuje pozostaje cywilizowany, ci natomiast, jako JEDYNI, nie sa zdolni do ludzkiej godnosci.
  SYNAMI DIABLA JESTESCIE, BO ISTOTA WAS JEST KLAMSTWO, ZDRADA i ZABOJSTWO.
  Ziemia WYSRA sama takie smieci, gdyz, po troche, zagrazaja ono jej samej egzystencji!
  M.K. twoje wszystkie wypowiedzi tutaj, tak samo emanuja oszustwem, cynizmem i przewrotnoscia, i lezy jak na dloni, ze jestes jednym z nich !
  Nawet nie jestes zdolny pojac, ze istnieje cos takiego, jak prawda, ludzka godnosc i milosc, bo jestes tutaj agentem diabla!
  Jestes tutaj jedynie przedmiotem POGARDY Czytelnikow!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.