Duże grupy cudzoziemców próbowały sforsować polską granicę! [WIDEO]

Cudzoziemcy forsują polską granicę / Fot. Twitter
3

Donald Tusk i opozycja z wyłączeniem Konfederacji bombardują Polaków fake newsami o wyprowadzaniu Polski z Unii Europejskiej w związku z orzeczeniem Trybunału Konstytucyjnego o wyższości prawa krajowego nad umowami międzynarodowymi. Tymczasem Polska mierzy się z realnym problemem, który zdaje się schodzić na drugi plan. W miniony weekend polska granica od strony białoruskiej była dwukrotnie forsowana przez duże grupy cudzoziemców. O zdarzeniach informuje Straż Graniczna.

W miniony weekend doszło do dwóch prób siłowego forsowania granicy polsko-białoruskiej przez dwie duże grupy cudzoziemców -90 osób i 130 osób. Dzięki szybkiej interwencji funkcjonariuszy SG oraz żołnierzy WP udaremniono próby nielegalnego przedostania się osób na terytorium Polski – czytamy na twitterowym profilu SG.

Kryzys na granicy z Białorusią trwa już półtora miesiąca. Białoruskie służby dowożą nielegalnych migrantów na granicę z Polską i wskazują im miejsca, w których mogą przedostać się do naszego kraju. W odpowiedzi na to polska Straż Graniczna zbudowała zasieki wzdłuż całej granicy i buduje płot. Ponadto na terenach przygranicznych obowiązuje stan wyjątkowy.

Źródło informacji: SG

Przeczytaj także:

„Polska od zarania była krajem wieloetnicznym…” Muzeum Polin i ŻiH jednym głosem z totalną opozycją ws. kryzysu na granicy z Białorusią

MSWiA o migrantach forsujących polską granicę! Resort prezentuje treści z ich telefonów świadczące o pedofilii, zoofilii i terroryzmie [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Rysiek z Klanu mówi

    Odjebać paru dla przykładu i problem się skończy, raz na zawsze. To samo na morzach, opierdolić z działek parę pontonów,a reszta sama zawróci.

  2. verizanus mówi

    @ Rysiek. Po co te wulgaryzmy na prawym portalu??? Tego by dopiero lewacy chcieli, żeby tak uchodźców potraktować, dopiero by mogli wrzask podnieść. Chyba lepiej NAGŁAŚNIAĆ gdzie się da jak to NAPRAWDĘ jest z tymi uchodźcami 😉

  3. szalom mówi

    Najśmieszniejsze jest to, że ten antypolski numer wymyśliła, ani chybi, szachrajska międzynarodówka w imieniu której, dla jej prywatyzacyjnych geszeftów na Białorusi od wielu lat obszczekujemy lokajsko i pogryzamy nogawki Łukaszence.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.