Tajni współpracownicy SB, Lempart i Ostaszewska, czyli „śmietanka” na 20-tysięcznym (!) wiecu Tuska

Leszek Moczulski, TW Służb Bezpieczeństwa / Fot. Youtube
11

W niedzielę (10.10.2021) na Placu Zamkowym w Warszawie odbyła się manifestacja, podczas której zmobilizowani przez Donalda Tuska adoratorzy Unii Europejskiej sprzeciwiali się orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego mówiącemu o wyższości prawa polskiego nad umowami międzynarodowymi. Sto metrów obok zgromadzili się ich przeciwnicy pod wodzą Roberta Bąkiewicza. Ci drudzy, dość skutecznie zakłócali zgromadzenia lidera Platformy Obywatelskiej.

– Pseudotrybunał, grupa przebierańców przebranych w sędziowskie togi, na polecenie prezesa rządzącej partii, gwałcąc polską konstytucję postanowiła wyprowadzić naszą ojczyznę z UE. Ta garstka ludzi, która nie waha się użyć każdego, możliwego kłamstwa, na przykład w sprawie konstytucji, kłamstwa, że konstytucja Rzeczpospolitej jest w konflikcie z UE. To jest nieprawda! – z trybuny grzmiał Tusk, oczywiście – być z może już przyzwyczajenia – kłamiąc, gdyż partia Jarosława Kaczyńskiego była, jest i wszystko wskazuje na to, że nadal będzie namiętnym zwolennikiem obecności Polski w UE.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Teatr dla naiwniaków

Tusk i jego akolici wykorzystują głupotę tysięcy Polaków, którzy uwierzyli w fake, że orzeczenie o wyższości prawa krajowego nad unijnym, jest prostą drogą do Polexitu. Orzeczenie TK, to dla Tuska i jego formacji po prostu jednak z okazji, by odbić się od dna i zgarnąć kilka kolejnych punktów procentowych poparcia. A tłuszcza tego nie widzi, albo widzieć nie chce.

„Śmietanka”

Prawdę mówiąc najzabawniejsze jest, kto oficjalnie, ze sceny, poparł wiec Donalda Tuska. Tak, bo w istocie był to wiec samego Tuska. Usiądźcie wygodnie: Maja Ostaszewska – pośmiewisko prawej strony „Internetu”; Marta Lempart – ta, faworyzowana przez wrocławski są, ta która z tatusiem za bezcen przytuliła wrocławską kamienicę (PRZECZYTAJ), lesbijka walcząca o prawo do swobodnego zabijania nienarodzonych dzieci; Lech WałęsaTW „Bolek”, i Leszek Moczulski – także agent Służb Bezpieczeństwa PRL (orzeczenie SN w jego sprawie – TUTAJ).

Frekwencja

I jeszcze słowo o frekwencji na wiecu Donalda. Lewactwo pisze o – uwaga! – stu tysiącach uczestników manifestacji. Fakt, brzmi świetnie. Problem w tym, że ani 100, ani 50, ani 40 tysięcy osób nie pomieściłby Plac Zamkowy w Warszawie. 20 tysięcy to absolutny maks (swoją drogą taką informację podała stołeczna policja). Szkoda, że Tusk i jego ferajna nie wcisnęli kitu o milionie manifestantów na Placu Zamkowym. Daję sobie rękę uciąć, że znalazłby się idiota, który by tę informację powielał!

Żenada

I powiem Wam szczerze, że gdy przyglądam się temu, co wczoraj wydarzyło się w Warszawie, to naprawdę chce mi się śmiać. Ci, którzy jeszcze do niedawna latali po mieście w koszulkach „Konstytucja”, wycofują się ze swoich słów i korzystając ze wsparcia komunistycznych kapusiów, chamki z Lwówka Śląskiego i zaangażowanej politycznie aktoreczki, na manifestacji, która w istocie frekwencyjnie (tak!) okazała się klapą, chcą rzucić Polskę na pożarcie unijnego prawodawstwa.

Pełna relacja z wiecu Tuska:

Pełna relacja z manifestacji Bąkiewicza:

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. MAREK mówi

  OBECNY PATRON UE, Komunista Spinelli (manifest z Ventotene) tak nakreślił UE:
  „Pierwszym zadaniem, bez którego rozwiązania wszelki postęp będzie tylko złudzeniem, jest ostateczne zlikwidowanie granic dzielących Europę na suwerenne państwa”.
  „NOWE PAŃSTWO powstanie dzięki DYKTATURZE REWOLUCYJNEJ PARTII i dla nowej, prawdziwej demokracji.”
  „Europejska rewolucja musi być socjalistyczna”

  Ten wiec zorganizowany przez Tuska, lewaków i agentów był za likwidacją POLSKI!

  Każdy, kto tam był stanął wraz z jawnymi zdrajcami po stronie wrogów niepodległości Narodu Polskiego.

 2. Tolek mówi

  Bąkiewiczowi w końcu ktoś utarł nosa.

 3. verizanus mówi

  Tolerancja dla dawnych oprawców elit narodu i ich TW to dowód na niespotykaną w historii świata tolerancji narodu polskiego a wręcz lekkomyślności ;).

 4. Marcin Malik mówi

  Obejrzałem te 2 filmy mniej więcej, i o to co myślę:

  1. Ostaszewska i jej murzyni na końcu są komiczni. Ona: ekstremalna lewica która nie wie o czym pieprzy; Czarni: Afro-Polacy jako nowy naród Polski po wymianie rasowej ze społeczeństwa białego na czarne. Tak to zrozumiałem.

  2. Ten długi film: według mnie tam się spotkali ci Polacy którzy chcą zakończyć niepodległą Polskę na rzecz Jewropejskiego Sojuza. Im Polska nie jest potrzebna. To są urodzeni niewolnicy. Biali murzyni na plantacji bawełny w Alabamie, którzy nazywają się: 'Polacy’.

 5. Ewa-Maria mówi

  W p. Bąkiewiczu nadzieja. Wszyscy inni tylko dużo mówią z czego nic nie wynika. Tu są potrzebne ostre, zdecydowane działania .

 6. alojz mówi

  Pewne radio podało, że lempart dostała ochronę policji ponieważ bała się zamachu. Czyli szkolenia policji w muzeum polin się przydały. Narodowców to by pałowali i gazowali aż by kule gumowe świszczały.

 7. Ychcvujv mówi

  A te murzyniątka na końcu filmu to co to ma być? Tu jest Polska nie afryka

 8. MAREK mówi

  Leszek Moczulski członek PZPR, agent TW , czyli współpracownik ruskiego okupanta. Omamił wielu patriotów, aby ich kontrolować, tworząc Konfederacje Polski Niepodległej.
  Brał udział w tzw. NOCNEJ ZMIANIE po stronie TW Bolka.

  Na wiecu Tuska dopisał kolejną kartę swojego nędznego zakłamanego, zdradzieckiego, przesiąkniętego lewactwem życia!
  Kuriozum, założyciel Konfederacji Polski Niepodległej mówiący NIE dla NIEODLEGŁOŚCI POLSKI!!!

 9. Shadow mówi

  Naszym problemem, a tym samym problemem Polski jest to , że nie mamy elit politycznych dbających o naszą suwerenność, nasze wartości i nasz byt. Są tylko same sprzedajne,zdradzieckie szmaty.

 10. Hammurabi mówi

  Oby tylko się okazało, że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Powyciągane z szaf odkurzone gęby Moczulskich, w połączeniu z fizis Lempart, okraszone lewackim bełkotem są tak niestrawne, że w sumie dziwię się Tuskowi, że się za coś takiego chwyta. No chyba, że tonie i zgodnie z innym powiedzeniem to jest ta „brzytwa” dająca ułudę ratunku.
  Interesujące będzie natomiast to, co się będzie działo na Marszu Niepodległości który o ile się odbędzie przejdzie pod hasłem: „„Niepodległość nie na sprzedaż” i jakich wolt będzie się imał Trzaskowski, żeby ten Marsz storpedować.

 11. Tomasz mówi

  Tusk to dupek i trzeba mu za wszelką cenę przeszkadzać utrudniać i przypominać ludziom jego podejście w stosunku do Polski w przeszłości.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.