Bezczelność! Schudrich w Senacie: „nie kradnij”! Żydzi „doradzają” ws. nowelizacji Kodeksu postępowania administracyjnego

Rabin Michael Schudrich / fot. YouTube
23

Żydzi nie odpuszczają ws. nowelizacji Kodeksu postępowania administracyjnego, która według nich ma ostatecznie zablokować możliwość realizacji bezprawnych roszczeń żydowskich (w istocie niezgodnych z prawem rzymskim, na którym oparte jest prawo w Polsce i w krajach cywilizowanych). Naczelny rabin Polski Michael Schudrich i kilkunastu innych Żydów wzięło udział w obradach komisji senackiej pochylającej się nad przegłosowaną w Sejmie nowelizacją kodeksu. Żydzi zaczynają naciskać jak w sprawie nowelizacji ustawy o IPN. W grę wchodzą setki miliardów złotych. Znając ich, możemy spodziewać się kolejnych nacisków i ataków z ich strony.

7 lipca 2021 roku Schudrich i kilkunastu innych Żydów wzięli udział w obradach senackiej komisji dotyczącej nowelizacji Kodeksu postępowania administracyjnego, by „doradzać” w pisaniu nowelizacji polskiego prawa, która Żydów już doprowadziła do czerwoności. Pod koniec czerwca pisaliśmy o żydowskich atakach na Polskę w związku z przegłosowaną w Sejmie nowelą, która ich zdaniem blokuje roszczenia o mienie bezspadkowe. Polskę plugawo zaatakował wtedy m.in. dyplomata ambasady USA w Polsce, szef MSZ Izraela Yair Lapid, oraz Żydzi osiedleni w Polsce z Michaelem Schudrichem na czele.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

The Jerusalem Post ujawnił, co 7 lipca Schudrich miał przekazać polskim senatorom.
Rabin powiedział bliskim współpracownikom, że powie Senatowi, że ten obowiązek [wypłaty odszkodowań – red.] pochodzi z biblijnego nakazu w Dziesięciu Przykazaniach: „Nie kradnij” – podaje portal. Znając podłość Michaela Schudricha, chociażby ws. ekshumacji w Jedwabnem (PRZECZYTAJ), możemy być pewni, że ten zdobył się na taką bezczelność, tj. zarzucanie Polakom kradzieży, obarczanie nas odpowiedzialnością za niemieckie zbrodnie z okresu II wojny światowej, a wybielanie przestępców.

Poza Schudrichem do Senatu zaproszono również innych Żydów, którzy „doradzali” polskim senatorom. Byli to m.in. chargé d’affaires ambasady USA w Polsce – Bix Aliu, który dwa tygodnie temu bezczelnie zaatakował Polskę, Żydówka ocalała z Holokaustu – Halina Birenbaum i wiele innych osób – głównie związanych z amerykańską ambasadą w Warszawie. Listę gości podał sekretarz stanu w MSZ Szymon Szynkowski vel Sęk.

Źródło cytatu: Jerusalem Post

Przeczytaj także:

Rabin Schudrich jątrzy przeciw Polsce w kwestii bezprawnych roszczeń żydowskich. „Krzywda Żydów będzie ciążyła nad Polską”

Pseudoekshumacja pod żydowskie dyktando „polską racją stanu”? Raport z ekshumacji w Jedwabnem!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Aga mówi

  Bezszczelnosc tych coraz bardziej niechcianych „gości” w naszym kraju Polsce jest nie do opisania. Podłośc, kłamstwo, obłuda, brak moralności to cechy tych ludzi. Jak można mówić do Polaków nie kradnij skoro jest się bezczelnym kłamcą.

  Czas rozliczyć ich za możliwość przebywania na naszym terytorium. Czas wystawić rachunek za długi z synagog. Czas wręczyć bilet w jedna stronę. Nie chcemy wrogów jawnie pałajacych nienawiścią do Polaków, którzy dla przypomnienia zawsze działali przeciwko Polsce i Polakom. Tacy wrogowie powinni być natychmiast z danego kraju wydalani gdyż są dużym i realnym zagrożeniem.

 2. DDDDDDDDDDDDDDD mówi

  SCHUDRICH TO TEN IGNORANT ZYDOWSKI CO SIEDZI W POLSCE I PASOŻYTUJE NA POLSCE OD BLISKO DWÓCH DEKAD! JEST TAK PRYMITYWNY I LENIWY, ZE ZAMIAST MOWIC PO POLSKU TO ŻYDŁACZY JAK POKRĘCONY I ŁŻE NIEUSTAJĄCO! DO TEGO WYCIĄGA SWE BRUDNE, WIELKIE ŁAPSKA PO POLSKĄ WŁASNOŚC PODCZAS GDY POLSKA I POLACY PO WOJNIE Z MORDERCAMI NIEMCAMI, WYCIERPIELI (PRZEZ KILKADZIESIAT LAT) OD JEGO, SCHUDRICHA, ZIOMKÓW ZYDOKOMUNISTÓW, WIELKIE KATUSZE.

 3. Flex mówi

  Yad vashem powinien zmienić nazwę swego wyróżnienia trafiającego głównie do Polaków na: „naiwny wśród narodów świata”! A Pan Schudrich niech sobie przypomni o przykazaniu 8 (nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu) i przestanie brać udział w szkalowaniu Polaków winą za holokaust!

 4. Polak Patriota mówi

  Rok 1968 byl dobry. Tylko ze powinni wszystkich pejsiatych wygnać precz…

 5. Nabil Al Malazi mówi

  Rozkradli całą PALESTYNĘ , a Ten Tłumok mianem naczelnego rabina oskarża Nas o kradzież kiedy walczymy o nasze dobro mówiąc nie kradnij . Gorsi od niego to ci którzy go i jemu podobnym zaprosili na obrady Komisji. Szkoda , że Nas tam nie było .

 6. czarny mówi

  PO widać chce coś ugrać z żydostwem, pewnie im się marzy zmiana władzy.

 7. Hammurabi mówi

  Pomijając fakt, że senat jest potrzebny Polsce i Polakom jak łysemu grzebień, trzeba zadać pytanie KTO TYCH „GOŚCI” ZWOŁAŁ. Czy ten „ktoś” zmysły postradał czy jawnie manifestuje? Wychodzi na to, że bez prawdziwej ruchawki społecznej, bez jawnego buntu, wciąż te same gęby będą uprawiały bezkarnie sabotaż polityczny i gospodarczy. Warto poznać nazwiska nadgorliwych.

 8. hens mówi

  „Goście” to ludzie z ulicy czy jednak zaproszeni przez kogoś?

  A jeśli „zaproszeni” to przez kogo i w jakim celu?

  Czy na takie pytania musimy sobie odpowiedzieć sami, tu w gminach i siołach, czy też od tego są dziennikarze, np, z witryny wprawo.pl?

  Bo przedruki z mediów PiSowskich możemy sobie sami robić i też nie będzie wiadomo po co właściwie.

 9. Krzysztof mówi

  PYTAM : Od kiedy to niby polscy parlamentarzyści musza słuchać jakichś żydowskich , kłamliwych doradców ? W jakim MY – POLACY kraju ,żyjemy ? Dziecko w przedszkolu wie ,ze poszli tam po to , aby swoje zachcianki przeforsować , żeby nas oszukać . PYTAM raz jeszcze – czy jesteście polskimi parlamentarzystami , czy żydami ? Może pachołkami ,którym dają srebrniki ? Wy chamy – rozliczymy was – niedługo !

 10. Krzysztof mówi

  ONI – żydzi traktują przykazania wybiórczo . Jak żyd okraść goja – to nie ma grzechu , ale jak goj okraść żyda , to trzeba go zabić , ot jakie zasady wyznaje ten „kochający Boga ” naród – nawet nie naród , a przybłędy – oni nie są i nie będą narodem . Nigdy.

 11. Zbigniew mówi

  Schuldrich chce wywiezsc pieniadze za granice i mowi, ze dla ofiar holokaustu Zydow.
  Dla mnie brzmi to jakby mowil, ze mamy zaplacic ofiarom Holokaustu Zydow zamiast sprawcow, Niemcow i reszty Europy – tak calej Europy lacznie z Rumunami, a Hitler mial tez umowe z muzulmanami i ich wojska!

  Uzywanie zamiennie slowa „mienie bezspodkowe” i „Dla ofiar Holokaustu Zydow, Narodu Zydow” jest PR-owska pulapka w propagandzie na swiecie.

  To robia fachowcy od PR (Pablik Relations- relacji publicznych) a u nas ich ofiary w tym politycy.

  Z podobnej zamiany niemieckiej lub zydowskiej nazwy Auschwitz na Oswiecim korzysta juz tylko fundacja corki Rzeplinskiego pod nazwa „Klamstwo Oswiecimskie”.

  Presja i pisanie o tym, ze nalezy odrozniac sprawy materialne (mienie bezspadkowe), prawne od spraw moralnych „Ofiary Martyrologii Zydow” moze odniesc nastepny skutek, ze pierwszenstwo w pomocy socjalnej (o tym tez mowil Schuldrich) maja Zydzi bedacy nadal obywatelami Polski, tak samo jak pilnie 2 mln Polakow.

  Tym samym to rozroznienie spowoduje, ze glos Schuldricha bedzie tak wazny jak kota na pustyni.
  Musi sie zdecydowac czego chce i udac sie po wlasciwy adres.

 12. hens mówi

  „Goście” to ludzie z ulicy czy jednak zaproszeni przez kogoś?

  A jeśli „zaproszeni” to przez kogo i w jakim celu?

  Czy na takie pytania musimy sobie odpowiedzieć sami, tu w gminach i siołach, czy też od tego są dziennikarze, np, z witryny wprawo.pl?

  Bo przedruki z mediów PiSowskich możemy sobie sami robić i też nie będzie wiadomo po co właściwie.

 13. Murem za teczowym zydem,lewakiem,trzaskowskim,nie wstydzic sie Konfederaci mówi

  żydów zaprosili na posiedzenie Senatu, koalicjanci Konfederacji – PO.

 14. QWERTOLINO mówi

  Ciągle klepana jest jojcząca śpiewka jak to plaster kojący wszelakie bóle ze Złotego Cielca jest niezbędny dla żyjących w nędzy ostatnich ocalałych i oczywiście – rosnących w postępie geometrycznym – ich rodzin cierpiących okrutne katusze z braku tzw. ,, szelestu,, w kieszeni. Po tylu udanych akcjach z wyrwaniem WIELOSETMILIARDOWEJ kasy od krajów i firm z całej Europy i nie tylko, ci ocaleli (zwani przez plemiennych ziomali ,,mydłem,,) gnuśnieją w nędzy …??? Każdy jeden i jego familia powinien być co najmniej MILIONEREM a tu skowyt o pieniądze ! KTO je przytulił ??? Niezły patent na bicie kasy i jaki rozwojowy ! Y INTERES SZE KRENCZY ! Nu !

 15. George mówi

  Kto wpuścił przedstawicieli żmijowego plemienia na obrady senackiej komisji? Przecież to rzecz niesłychana! Jakże skundlił się ten nasz nieszczęsny kraj pod rządami szabesgojów z PiS….

 16. czarny mówi

  Gości zaprosił Grodzki. W jakim celu, to chyba wiadomo. Tak jak pisałem PO chce tym posunięciem ugrać coś dla siebie w zamian za poparcie żydostwa i nagłośnienie tej sprawy na forum międzynarodowym.
  A w polskojęzycznych me(n)diach w najlepsze jest wałkowany temat zastępczy- koncesja dla tvn.

 17. OZ mówi

  Szudrich to powiedział o sobie – on wie najlepiej.

 18. Shadow mówi

  Miałam to samo napisać co Hammurabi, więc dodam tylko, że tym pseudopolskim, sprzedajnym szmatom chętnie bym swoimi starymi zębami przegryzła gardła, tyle we mnie wściekłości na to parlamentarne szambo.

 19. anonim mówi

  Szkoda ze na tej senackiej komisji nie bylo posła Grzegorza Brauna, on wyjaśniłby parchowi szuldrichowi, kto tu jest złodziejem, tak jak kiedyś wytlumaczyl weissowi, temu,, co zawsze mowi prawdę” jak nalezy traktowac roszczenia bezspadkowe i co maja wspolnego roszczenia zydowskie z talmudem. Zobaczcie w necie, jesli cenzura nie skasowala tego programu. Genialnie G. Braun zadal weissowi nokautujacy cios slowny, tak ze ten jak każdy zydowski tchórz podkulil ogon, bo nie byl zydowskim spektaklem przeciw Polakom.

 20. szalom mówi

  Rok 1968 był w całości przez nich zaplanowany i zrealizowany. Spokojnie wyjechali ubeccy zbrodniarze i wywieźli zrabowane dobra, wyjechał też każdy żyd, który chciał wyjechać z biednej Polski chociaż sami ją biedą uczynili a przy tym hojnie obdzielano ich odszkodowaniami, armia izraelska uzupełniła kadry oficerskie i rekruta. Skrzywdzona została jakaś grupa „przechrztów”, którzy z żydostwem nie chcieli mieć już nic wspólnego a których listy ubeckie „judenraty” przekazały ciemniakom z podstawowych organizacji partyjnych czyli powtórzono manewr z 1940 roku gdy listy asymilantów przekazano do gestapo i to oni pierwsi pojechali do Treblinki.

 21. Boguslaw mówi

  Co za wredny, zaklamany, parszywy, znienawidzony, przeklety, ryj!
  Czemu wolno im wszystkim, jarmulkowym bestiom, wciaz jeszcze bezkarnie, chodzic po tym NASZYM BOZYM, swiecie!?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.