Co się kryje pod “koroną”? Inwigilacja, krach, manipulacja…? [WIDEO]

18

Co się kryje pod tematem epidemii, który totalnie zdominował debatę publiczną z kampanią wyborczą włącznie? Dlaczego słowa Jarosława Kaczyńskiego o “Izraelu – cudzie naszych czasów” właśnie teraz zdają się być złowieszcze? Czy koronawirus to temat zastępczy dla “możnych” tego świata? O tym w najnowszym nagraniu, w którym pojawia się także szczególny apel do premiera Mateusza Morawieckiego.


WESPRZYJ NAS
DOKONAJ ZAKUPU W NASZYM SKLEPIE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także:

Globkurier [CPS] PL

Koronawirus i DEPOPULACJA [WIDEO]

Sytuacja graniczna, czyli poznamy kim jesteśmy [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Historyk mówi

  Ci spanikowanie są ogromnym zagrożeniem dla społeczeństwa.Panika nie pozwala im myśleć. Obawiam się ,że są zdolni do wszystkiego , aby się ratować.I nie ma tu zupełnie znaczenia , czy zagrożenie jest realne, czy to tylko fakt medialny.Ci ludzie poprą każdą niesprawiedliwość , lub nie będą się sprzeciwiać niesprawiedliwości.

 2. Teresa mówi

  Morawiecki do tego obcego establiszmentu nalezy.Jakby było inaczej,stałby po stronie naszego narodu i państwa.Podejrzewam nawet że to marionetka tego establiszmentu a za sznurki pociąga Jonny Daniels,lalkarz,a scenariusz napisali globaliści żydowsko-amerykańscy.

  1. robert mówi

   Oficer wywiadu Scott Bennet: Korona wirus to amerykańska operacja wojny psychologicznej. | wolna-polska.pl

  2. Śmieszek mówi

   Wolna Polska?:) Ale odlot:)

 3. Janusz mówi

  Żyjemy w czasach ostatecznych i przygotowaniach do resetu czyli Armagedonu i gdybym jako sprzedajny polityk chciał ściemniać dalej aby stopniowo lecz konsekwetnie wprowdzić NWO w miejsce a to upadającego światowego systemu finansowo- bankowego a to anty ludzkich gospodarek i ponad narodowych kartleli a to hedonistycznej amoralnej kultury, wiedzy, edukacji , to wymyślił bym korodna wirusa.. A co realnie poświadcza, że to jest tylko sztuczna, chamska gra i że w pełni realizowane są wszelkie znane nam teorie spiskowe dotyczące tego, że po prostu chcą nas wziąść za mordę i dokonać depopulacji ????? Otóż dyplomatołki i elity jawne i te ukryte z całego świata nadal nie zrobili jednego. Nie widać bowiem, aby przy tych tragi komicznych wydarzeniach zebrali się oni np na jakiejś nadzwyczajnej sesji ONZ i spróbowali wspólnie ponad wszelkimi podziałami rąbnąć się w piersi podając sobie ręce i dokonując uzgodnień co do losu ŚWIATA….. Coś takiego sugerował kiedyś w ONZ Regan ale mówił o zjednoczeniu LUDZKOŚCI wobec zagrożenia z kosmosu..I chyba tym AGENDOM, ELITOM ILUMINAT I , MASONOM wyszło, że lepiej będzie zastraszyć nas wirusem. Tak czy siak trwa obecnie walka brytanów tego świata o władzę , o nieśmiertelność i możliwość zostania samemu bogiem – tym najważniejszym bogiem….. No po prostu genialne !!!!! Kto im to doradzał i co im jeszcze obiecano ??? Czy były to istoty z III wymiaru ??? Teraz tak przyrządzonemu społeczenstwu przyjdzie bez szemrania przyjąć liczbę bestii na ramię lub czoło, lecz najpierw musi pojawić się antychryst w ludzkiej postaci.. Sztuczną inteligencję już mamy a eksperymenty genetyczne umożliwią stworzenie takiej kreatury..Czekamy teraz na wojnę/ upadek meteorytów i ucieczkę elit ratującą się do podziemnych miast lub w przestrzeń kosmiczną A nas zostawią samych….Jako nawiedzony katol powiem TYLKO JEZUS !!!

  1. piotr mówi

   1 List Św. Pawła do Tesaloniczan 5:1-11. 2 List Św. Pawła do Tesaloniczan 2:1-12.

  2. Śmieszek mówi

   Ta, ten Armagedon to co chwila, od 2000 lat, ma przyjść:) I zawsze znajdą się śmieszni ludzie wierzący w NWO czy Iluminati, tak jak kiedyś wierzyli w krasnoludki albo wampiry:)

 4. Leszek mówi

  Płacenie tylko kartą. Likwidacja obrotu pieniądzem w papierze i monecie.
  JEDEN KLIK i…. jesteś/my wyzerowany/i. Bo mówiłeś jakoś tak… INACZEJ?!
  Pod egidą Pandemii rozwija się AGENDA.
  Agenda DEPOPULACJI.

  1. Śmieszek mówi

   Ta, do tego satanizm, syjonizm i onanizm.:)
   Lesiu, gotówkę też ci może ktoś ukraść i cię wyzerować, nawet jak w 10 skarpetach po domu ją poukrywasz:). W przeciwieństwie jednak środków na karcie, gdzie zasadą jest zwrot środków przez bank o ile kradzież nie jest twoją winą (np. nie udostępniłeś PIN), o tyle gotówki nikt ci nie zwróci jak nie złapią złodzieja (a często też, jak i złapią):)

  2. Robo mówi

   Śmieszek ,czy to co piszesz to z przekonania ? Naprawde w to wierzysz ?
   Jak to dobrze że są ludzie o gołebim sercu , naiwni , wierzący w co inni mówią .
   Przeczytają np Orwella 1984 , zobaczą Wróg publiczny itp może im się odmieni .
   Choć nie zawsze

  3. Śmieszek mówi

   Ale w co czy wierzę? W satanizm, syjonizm czy onanizm?:)

   A poważnie, to Orwell i jego 1984 ma się tak do płatności gotówkowych lub bezgotówkowych jak pięść do nosa. W globalnej, nowoczesnej i internetowej gospodarce zawsze łatwiej będzie kogoś znaleźć lub sprawdzić niż kiedy ludzie mieszkali w jaskiniach i rzucali kamieniami w dinozaury, jak rzekła pewna polska polityk:). Tyle, że to nie ma jeszcze nic wspólnego z totalitaryzmem.

 5. anonim mówi

  Poczęści przyznali się, to znaczy zakamuflowani pod polskimi nazwiskami agenci wpływu, pełniący rolę przedstawicieli politycznych w Polsce, że zakupili dla ABW system do inwigilacji Polaków. Tak mi podpowiada intuicja.

 6. klioes vel pislamista mówi

  Pachomama i koronawirus
  motto: „Nie ma przypadków, są znaki.”

  Po raz pierwszy w historii chrześcijaństwa
  Przy celebrze triduum nie będzie
  Wiernych! W stanie skryje się kapłaństwa…
  Amazoński synod miał na względzie
  Brak kapłanów, nie: brak wiernych tłumu…
  Pachomama – wirus dla rozumu!

 7. ikss67 mówi

  Idąc do supermarketu załozyłem jednorazowe rękawiczki. Czy jestem nienormalny? Nie. Wyszedłem z założenia, że nic mi to nie zaszkodzi a może pomoże. Czy to efekt tresury? Nie. Efekt logicznego myślenia. Rękawiczki prewencyjnie uchroniły mnie przed wszelakimi zarazkami. Czy to przesada? Tak. Ale na ten moment nie wiem jaka jest skala ryzyka, więc za 3zł stac mnie na podjęcie tego działania ochronnego. Czy załozyłem maseczkę. Nie, Większość zarazków przenosi sie przez dotykanie przedmiotów a potem dotykanie twarzy. CO mnie cieszy? To, że przy wejściu do supermarketu był płyn do dezynfekcji dłoni. Mam nadzieję, że to będzie na stałe i każdy kto ma ochotę bez względu na porę roku będzie mógł zdezynfekować dłonie.

  Jedyny plus tej medialnej pandemi, to fakt, że ludzie dbają w końcu o higiene dłoni. Jeśli to utrzymamy jako standard to w końcu będzie mniej grypy, anginy, katarów, itp.

 8. Tolek mówi

  I co Jacku, znowu ci kanał spadł z YouTube?

 9. Mario mówi

  Jacku!Czemu TY nie startujesz tylko popierasz takiego słabeusza Bossaka?Ty masz kręgosłup on fotelik w sejmie!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.