Bodnar do dymisji! RPO odpowiada Rzecznikowi Praw Dziecka i chce, by deklaracja LGBT+ pojawiła się w kolejnych miastach

Mikołaj Pawlak i Adam Bodnar / Fot. Twitter
4

Polscy rodzice stanowczo protestują. Polscy kibice i sportowcy wyrażają stanowczy sprzeciw. Pod naporem katolików do protestu przyłączył się episkopat. Całe społeczeństwo nie kryje oburzenia deklaracją lesbijek, gejów, biseksualistów, transseksualistów i pedofilów(?) (casus NAMBLA – więcej tutaj), którą w myśl lewackiego fundamentalizmu zarządził w Warszawie Rafał Trzaskowski i nieheteronormatywny Paweł Rabiej. Polacy nie chcą homopropagandy w szkołach!

Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak wezwał prezydenta Warszawy do złożenia wyjaśnień w sprawie wprowadzenia zasad deklaracji dewiantów do edukacji szkolnej. Ten jeszcze nie odpowiedział. Pawlak interweniował także u Rzecznika Praw Obywatelskich, którego wezwał do wspólnego działania przeciwko homopropagandzie w szkołach. Nie wolno pozwolić na naruszanie autonomii rodziny i prawa do wychowania dziecka zgodnie ze światopoglądem rodziców. To prawo jest wprost gwarantowane Konstytucją RP. 2 Jako Rzecznik Praw Dziecka wyrażam głębokie zaniepokojenie możliwymi konsekwencjami wdrożenia deklaracji LGBT+ mogącymi negatywnie odbić się na wrażliwości i kształtowaniu dzieci. (…) Jestem przekonany. że postąpi Pan Rzecznik zgodnie ze ślubowaniem zobowiązującym Rzecznika Praw obywatelskich do wypełniania powierzonych obowiązków bezstronnie, z najwyższą sumiennością i starannością – czytamy w piśmie (pełna treść – tutaj).

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Adam Bodnar wystosował odpowiedź, która z miejsca powinna doprowadzić do jego dymisji. Wyeliminowanie z polskich szkół dyskryminacji i przemocy motywowanej uprzedzeniami, które zagrażają bezpieczeństwu uczniów i naruszają ich prawa podstawowe, powinno stanowić kwestię priorytetową dla polskiego systemu oświaty – niczym rzecznik pederastów, a nie wszystkich obywateli, w oficjalnym piśmie odpowiedział Bodnar.

Wczoraj (18.03.2019) Adam Bodnar wziął udział w programie Polsat News, w którym w rozmowie z Dorotą Gawryluk podtrzymał swoje stanowisko i poszedł jeszcze dalej.
Uważam, że karta LGBT+ i to, że prezydent Trzaskowski zdecydował się na takie działanie, jest bardzo ważne z punktu widzenia respektowania praw osób LGBT. Pozostałe miasta, tak jak Gdańsk, powinny pójść tym tropem – w Wydarzeniach i Opiniach powiedział Rzecznik Praw Obywatelskich. Odniósł się także do listu RPD, który uznał za niewartościowy.

Impertynencja RPO jest wręcz porażająca. Czy kiedykolwiek ktoś widział, żeby z takim zaangażowanie Bodnar stawał w obronie odsądzanych od czci i wiary polskich patriotów? A może zapomniał, że jest Rzecznikiem Praw Obywatelskich, a nie członkiem organizacji LGBT+? Taka jest wola polskiego społeczeństwa: Bodnar do dymisji!

Źródło cytatów: brpd.gov.pl, Polsat News

Przeczytaj także:

Post-modernizm: LGBTTQQIAAP & reszta społeczeństwa (5)

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Spostrzegawczy mówi

    Powinien trafić za kratki. Mam nadzieję, że po zwycięstwie Konfederacji w wyborach jesiennych.

  2. Marcin mówi

    Skur..syn ma jeszcze ponad rok. A potem do łopaty chu..ja.

  3. AlNar mówi

    Ten Bodnar był swego czasu uprzejmy się wyrazić, że Polacy są winni holokaustowi. Zwykły tłusty szczur!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.