„Zweryfikujemy deklaracje PiS ws. homopropagandy”. Konfederacja przedstawia Kartę Polskiej Rodziny [WIDEO]

Konfederacja przedstawia Kartę Polskiej Rodziny/ fot. twitter
0

Podczas konferencji prasowej w Sejmie Kaja Godek, Robert Winnicki i Janusz Korwin-Mikke przedstawili Kartę Polskiej Rodziny, czyli propozycje rozwiązań prawnych, których celem jest postawienie tamy homopropagandzie i skuteczna ochrona dzieci przed propagowaniem LGBT w szkołach.

– Będziemy starali się zebrać podpisy pod odpowiednimi ustawami jeszcze w tym Sejmie. Skoro w Sejmie jest tylu ludzi, którzy deklarują przywiązanie do wartości rodzinnych, przywiązanie do normalności, to będziemy to weryfikować jako Konfederacja. Nasi posłowie poproszą koleżanki i kolegów o podpisywanie się pod odpowiednimi aktami ustaw – powiedział poseł Winnicki.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jakie postulaty zawiera Karta Polskiej Rodziny? Przede wszystkim jest to wycofanie się Polski z Konwencji Stambulskiej i zakaz finansowania organizacji LGBT ze środków publicznych.

– Gdybyśmy wycofali dotacje rządowe, samorządowe i unijne z organizacji, które zajmują się promocją ideologii homoseksualnej, to wszystko by padło, dlatego że nikt normalny nie płaci na takie organizacje. To jest niepotrzebne zwykłym ludziom. Ludzie tego nie chcą. Dlatego bierze się ich podatki i przy pomocy dotacji państwowych czy unijnych sponsoruje się organizacje, które rozmontowują ład prawny Rzeczpospolitej Polskiej – wyjaśniła Kaja Godek.

Źródło informacji i cytatów: Facebook

Zobacz też:

Protest rodziców przeciw deklaracji LGBT i seksedukacji wg. wytycznych WHO [WIDEO]

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.