Absurd goni absurd! Napisał na samochodzie „Polska a nie Polin”. Usłyszał zarzuty

16

Mężczyzna z woj. małopolskiego usłyszał zarzuty nawoływania nienawiści na tle różnic narodowościowych (art. 256 § 1 k.k.), ponieważ 27 stycznia 2019 roku na terenie Muzeum Auschwitz – Birkenau zaparkował samochód z napisem „Poland not Polin” oraz „Polska to nie Polin”. Jak udało nam się ustalić, zawiadomienie do prokuratury złożyła dyrekcja muzeum, która z terenu Auschwitz próbuje uczynić żydowską enklawę.

Zarzut, który usłyszał mężczyzna jest tak absurdalny, że nie jest łatwo się do niego odnieść. „Polin” to, wbrew temu, co można usłyszeć z niejednych żydowskich ust, pejoratywne określenie Polski, tudzież podkreślenie, że państwo polskie wyrosło z żydowskich korzeni. Żydzi i posłuszni im politycy, coraz częściej w publicznych wystąpieniach używają tego zwrotu. Polacy i Żydzi na tych ziemiach to tysiącletnia tradycja współżycia dwóch narodów, kultur, często małżeństw, pokrewieństwa, przyjaźni, znajomości. 1000 lat wspólnej historii i trwania razem – w Polin, ziemi przyjaznej żydowskiemu narodowi podczas obchodów upamiętnienia ofiar Pogromu Kieleckiego przeprowadzonego przez stalinowską bezpiekę, w 2016 roku mówił prezydent RP Andrzej Duda. O jakich 1000 lat współżycia mowa? Przypomnijmy, że pierwszym Żydem, który pojawił się na polskiej ziemi był Ibrahim Ibn Jakub, który zamiast trudząc się umacnianiem polskiej państwowości, zajął się sprzedażą słowiańskich niewolników. Podobnie było przez kolejne wieki, gdy Żydzi nie chcieli asymilować się z polskością. W okresie średniowiecza izolowali się od społeczeństwa, w czasie zaborów masowo kolaborowali z okupantami, w okresie XX-lecia międzywojennego część polskich miast pragnęli podzielić na „żydowskie i nie-żydowskie”, a w porozumieniu z bolszewikami Rzeczpospolitej chcieli odebrać niepodległość (casus organizacji Bund, Kombund, Ferajnigte), a z Polski uczynić Judeopolonię w innych miejscach nazywaną właśnie Polin. Oczy żydów rosyjskich w pierwszym rzędzie skierowały się ku Polsce, gdzie i tak znaczne skupienie żydów zwiększyło się jeszcze na skutek, jak się rzekło, pogromów w Cesarstwie Rosyjskiem. Pierwszy zabrał w tej sprawie głos publicysta rosyjsko-żydowski z Odessy, Żabotinskij, który w szeregu artykułów począł dowodzi konieczności uznania na terytorium Królestwa Polskiego dwóch równorzędnych narodowości — żydów i Polaków, i pierwszy użył nazwy Judeo-Polonji. W ten sposób koncepcja teryłorjalno-państwowa żydowska przetworzyła się w eksterytorialno-narodowączytamy w Pamiętniku Pierwszego Walnego Zjazdu Zjednoczenia Polaków Wyznania Mojżeszowego Wszystkich Ziem Polskich (Warszawa, 1919). Oczywiście takich przykładów można mnożyć w nieskończoność.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ: J. Międlar: „Żydostwo to integralna tkanka nowotworowa na polskim organizmie”. List otwarty do Ambasadora RP w Waszyngtonie

Oczywiście, zdarzyć się może, że ktoś uzna, iż „Polin” to po prostu nazwa Polski w języku hebrajskim. Ciężko dać wiarę takiemu tłumaczeniu, ponieważ ta nazwa stosowana jest w wypowiedziach w języku polskim. Czy w takim razie polscy politycy, przemawiający do społeczności amerykańskiej będą mówić: „Witamy was w kraju Poland”?

PRZECZYTAJ: Wicepremier Gowin: „Polska jest ojczyzną dwóch narodów: polskiego i żydowskiego” [WIDEO]

Cóż zatem nienawistnego jest w zwrocie: „Polska to nie Polin”? Nic. Ten zwrot po prostu burzy kłamliwą, filożydowską narrację o „Polsce dwóch narodów”. Burzy mit o Polsce, w której Żydzi mieli być społecznością asymilującą się i budującą polską państwowość. „Polska to nie Polin” to hasło, które winno bić w każdym polskim sercu, gdyż wyraża prawdę historyczną oraz burzy filożydowskie zachcianki mające na celu zbudowanie z Polski syjonistycznej kolonii, co ostatecznie – na przełomie następnych lat – ma być usankcjonowane uchwaleniem ustawy o Polsce „kraju dwóch narodów: polskiego i żydowskiego”, tak jak w roku 2018 w Palestynie uchwalono ustawę o „Izraelu, rasistowskim kraju Żydów”.

Mężczyzna, który usłyszał zarzuty przez długie lata cierpiał na chorobę nowotworową. W najbliższych dniach przejdzie ważne badania kontrolne. W imieniu redakcję proszę o modlitwę i wsparcie dla niego.

Zachęcamy do kupna w naszym sklepie koszulek z napisem „Tu jest POLSKA a nie Polin” – TUTAJ.

Przeczytaj także:

J. Międlar: Jewish Defence League, czyli żydo-terrorystyczna organizacja na salonach Polin

Ambasador RP w Izraelu promuje odzież z napisem „Polin”. Mamy na to konkretną odpowiedź! „Tu jest POLSKA a nie Polin”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. sten mówi

   Śmierć wrogom Ojczyzny!

 1. Polska nie polin mówi

  Kształcić się, kształcić znajomych, kształcić nieznajomych, kształcić Polaków.
  Oczywiście, że Polska to nie polin. Polin ma takie znaczenie: „miejsce odpoczynku” „tu spocznij” o czym oczywiście nie wie nasz prezydent belwederski. Z tegoż to faktu , że prezydent nie wie i puszcza w eter plotki służalcze innemu państwu położonemu w Palestynie o rzekomo istniejącym Polin wspólnym państwie polsko-żydowskim. Z tej niewiedzy i ignoranctwa taki Cywiński korzysta miotając oskarżenia na ludzi którzy prostują fałszywe znaczenie słowa polin.

  Co ciekawe , jak to piszę słownik poprawia polin że niby to z dużej litery.

  Gdyby ktoś z Państwa dopiero zaczynał szukać informacji o żydach to polecam słuchać historyków: prof. Jerzego Roberta Nowaka, dr Ewę Kurek, ks. prof. Waldemara Chrostowskiego, dr Jana Ciechanowicza.

 2. alina mówi

  no to zobaczymy jakie będą działania prokuratury

  1. Ada mówi

   „Na bezrybiu i rak ryba… Jest sprawa, mała, wprawiająca w osłupienie, ale jest! Duże sprawy tym samym mogą spać spokojnie.
   A jaką nazwę nosiliśmy od zawsze? A jaką w KONSTYTUCJACH?! A za jaką Ojczyznę pokoleniami walczyliśmy?! My nie musimy udowadniać faktów!
   Naszym wielkim prawem i wielkim obowiązkiem, wynikającym z głębi serc jest, jak widać, potrzeba odważnego rozpropagowania tej niepodważalnej i świętej prawdy!
   I kto to skarży, zasilany z naszych podatków, no szok!

 3. Spostrzegawczy mówi

  Polska jest nieprzerwanie od 1939 roku pod okupacją internacjonalistycznych Żydów ! Najwyższy czas zerwać kajdany niewoli !

 4. ikss67 mówi

  To jest dowód na to,że PiS (Podatki i Socjalizm) to filosemicka przybudówka, udająca „polska prawicę” To socjalistyczne i prożydowskie ugrupowanie zawłaszczyło sobie okreslenia na jakie nie zasługuje bo pasują do nich jak pięść do oka. Ogłupiaja ludzi wykorzystując media państwowe. Na szczęście jest internet, do tego jak mówią” po czynach ich poznacie”. Mogą mówić wszystko, ale swoich antypolskich działań nie ukryją.
  Trwa w najlepsze pauperyzacja polskiego społeczeństwa, Cały potencjał polskiej gospodarki służy zaspokajaniu zobowiazań wobec banków, głównie zagranicznych. Pilnuje tego premier bankier. A więc Polska ma pomimo wysokiego wzrostu PKB non stop mieć budżet na minusie. Po co? A właśnie po to aby to co wypracowali Polacy zabrały banki. Banki pożyczaja Państwu pusty pieniądz, a Państwo oddaje z realnej pracy swoich obywateli. Oto genialny mechanizm mający na celu utrzymanie ciągłego dystansu pomiędzy gospodarką Niemiec a Polski. Ponieważ gdyby Rząd równoważył budżet wzrost PKB przekładałby się na realne bogacenie się polskich przedsiębiorców, wzrost wynagrodzeń. Przy obecnym wzroście PKB 15 lat wystarczyłoby aby Niemcy zaczęli przyjeżdzać do Polski do pracy. Jednak system pilnuje, czyli sprzedajne pseudoelity finansowane przez banksterów aby polski rząd zadłużał się w nieskończoność. Taka polityka zadłużania Polaków wbrew ich woli to zdrada stanu. A takie osoby jak pan Morawiecki i inni kontynuujący taka politykę to zdrajcy narodu. Dlaczego Niemcy nie mają deficytu? Potrafią zrównoważyć swój budżet pomimo takich wydatków socjalnych? A własnie po to aby ich gospodarka nie traciła przewagi.

 5. Wojciech mówi

  Napiszę to sobie na samochodzie.

  1. sten mówi

   Trzeba prosić Jacka Międlara o takie NAKLEJKI na samochód , a tym samym zwiększy się odziaływanie
   Chętnych nie braknie!

 6. Wenden Wrocław mówi

  Śmierć wrogom ojczyzny jest na czasie 2 Żydzi mieszkają w Polsce 150 lat poza wyjątkiem z tych zachodu ale 8ch było tylko tysiące 3 Polska to nie polin a kto twk uważa to wrogiem ojszczyzny jest

 7. darek mówi

  3 miliony właścicieli napiszą to sobie na autach i co ? obsrańcy nie ogarną..

 8. nolepiok mówi

  Ten dyrektor Cywiński powinien być przybity gwożdziem do płotu za jaja na 24 godziny. Nie mówię za fujarę bo bez napletka łatwo było by mu uciec.

 9. bako mówi

  Ten dyrektor Cywiński powinien być przybity gwożdziem do płotu za jaja na 24 godziny. Nie mówię za fujarę bo bez napletka łatwo było by mu uciec.

 10. Buran mówi

  Przede wszystkim wyrzucić na zbity pysk, bo żre polski chleb za polskie pieniądze i pluje na rękę która go karmi.
  Panie Jacku, czy będą takie koszulki ale bez napisu „a nie polin” bo to słowo wzbudza u mnie odruch wym….. jest mi niedobrze.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.