„Aborcja morderstwem nie jest i kropka!” Skandaliczne orzeczenie Europejskiego Trybunału Praw Człowieka

fot. youtube
11
SKLEP-WPRAWO.PL

Gdy 27 września 2017 roku Agnieszka Modzelewska, sędzia Sądu Rejonowego Warszawa-Śródmieście skazała mnie na pół roku ograniczenia wolności, twierdząc w uzasadnieniu wyroku, że nie miałem prawa Joanny Scheuring-Wielgus nazywać „zwolenniczką zabijania (aborcji)”, bo jej zdaniem aborcja zabójstwem nie jest, prawdę mówiąc odebrało mi mowę. Wiedziałem, że znaczna część polskiej opinii publicznej i media głównego ścieku są przeżarte eugeniczną propagandą, ale nie sądziłem, że owa propaganda zadomowiła się także w polskim sądownictwie, które jako pierwsze winno stać na straży fundamentalnego prawa do życia, które przecież należy się każdemu, bez względu na to czy jest się bamberem z siniakiem na skroni, antypolonitą, osobą niepełnosprawną czy wybitnym naukowcem.

Wyrażenie „zwolenniczka zabijania (aborcji) i islamizacji” należy interpretować dosłownie, ale też należy rozróżniać kwestie bycia zwolennikiem zabijania od bycia zwolennikiem aborcji. To oskarżony pisze wprost, iż pokrzywdzona jest zwolennikiem zabijania. Nie ma bowiem w tym miejscu żadnego wytłumaczenia, że autorowi chodzi o dopuszczalność aborcji w określonych warunkach – w uzasadnieniu wyroku napisała Modzelewska, pod czym także podpisała się sędzia, która w drugiej instancji podtrzymała wyrok.

Okazuje się, że eugeniczne uzasadnienie nie wzięło się z powietrza, ale wynika z kryteriów, które narzuca europejska centrala. A przecież, co centrala kołchozu powie, to rzecz święta. Polskie sądy przez były do tego tresowane przez Moskwę, by teraz posłusznie wykonywać polecenia z zachodu. Europejski Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu orzekł, że wolność słowa nie daje prawa nazywania aborcji „kwalifikowanym morderstwem”. Sprawa, w której wypowiedział się Trybunał, dotyczyła skarg, które wnosił do Strasburga aktywista pro-life. Chodziło o postępowania cywilne, które w Niemczech wytoczyli mu czterej „lekarze”-aborterzy. Niemiec wielokrotnie publicznie stwierdzał fakt, że lekarze dokonując aborcję, dopuszczają się mordu na nienarodzonych dzieciach.

Świat stanął na głowie. Okazuje się, że wybryk sędzi Modzelewskiej to nie jakiś wypadek przy pracy. W wymiarze sprawiedliwości zapanowały iście nazistowskie standardy, które pozwalają na to, by „nieproduktywnych” eksterminować w białych rękawiczkach, a morderstwo, za zgodą demoliberałów, określać mianem „zabiegu” czy „usunięcia płodu”.

Z uzasadnienia Modzelewskiej, a dzisiaj ETPC w Strasburgu przebija się totalitarna przestroga: „Aborcja morderstwem nie jest i kropka. Za utożsamianie ich ze sobą grozi proces sądowy, a przekonania katolickich- „zygotarian” mamy po dziurki w nosie. Wolność słowa tylko dla lewaków”.

Źródło informacji: rp.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Mariusz mówi

  Pierdoli się ludziom w głowie szkoda że ich nikt nie wyskrobał

 2. joorek mówi

  Nie wiem dlaczego niektórzy mają taki problem z przyznaniem faktu. Żeby zjeść chleb z pasztetem trzeba zabić zwierze. Podobnie, żeby dokonać aborcji trzeba zabić dziecko. Każdy biolog i lekarz potwierdzi, że mamy do czynienia z zabiciem. Na etapach ciąży powyżej kilku tygodni jest to niezwykle brutalne pozbawienie życia nienarodzonego dziecka. Ja popieram aborcje do pierwszego tygodnia i nie mam żadnego problemu z przyznaniem, że jest to zabicie. Mamy prawo podejmować takie decyzje tylko należy to robić mądrze.

  1. Goj mówi

   Nie, nie mamy prawa podejmować takich decyzji. Zabijanie ludzi nie jest też mądre.

  2. joorek mówi

   Jeśli będą powikłania ciąży ktoś będzie musiał podjąć decyzje kogo zabić matke czy dziecko. Niepodjęcie decyzji w takiej sytuacji również jest wyborem, który narazi na śmierć matke i dziecko.
   Chrześcijanie podejmują decyzje o zabijaniu inaczej nie mielibyśmy armii i nie stawialibyśmy oporu w przypadku wojny. Nie mają prawa bronić swojego życia i rodzin?

  3. goj mówi

   Rozumiem. Teraz się zgodzę. Myślałem, że chodzi o powody w stylu: „zabiję, bo mam małe mieszkanie”.

 3. gojek mówi

  Ale przeciez możesz dokonać aborcji! To nie jest morderstwo… Więc abortuj ich ile wlezie 😉

 4. Piotr mówi

  Taka Agnieszka Modzelewska to jakiś degenerat, karzeł intelektualny a nie żaden sędzia. Taki osobnik nie ma prawa do wydawania jakichkolwiek wyroków, a jeśli je wyda, oczywiście są nieważne. Nie ma też prawa pobierać państwowej kasy. Czas wyeliminować różne sheringi , modzelewskie i tym podobne zdemoralizowane, lub niedorozwinięte umysłowo elementy z życia publicznego. U nas w Polsce nie ma miejsca dla EUrokomunistycznych ludzkich śmieci, a miejsce dzieciobójców na szubienicy.

 5. MSW mówi

  Czytam właśnie komentarze na forum Gazety Wyborczej, są tragiczne, obrzydliwe np.
  1.
  W 1993 roku nie było żadnego kompromisu. To był dyktat katoprawicy zjednoczonej z najbardziej plugawą instytucją w dziejach Świata – Kościołem Katolickim – ostoją ciemnoty, nienawiści i wszelkiego plugastwa wynikającego z religijnej ideologii.
  2.
  Obywatele z „Downem” to przyszły elektorat PiS-u wiec normalnym działaniem jest walka o jego wzrost …. . Co z tego że prawie cała Europa ma legalną aborcję na życzenie kobiety .. ??? my jak zwykle swoje wiemy !!!!!!!!!!!
  3.
  Wiadomo, ze w ciągu najbliższych lat „wybędą” z Polski setki tysiące obywateli mających dosyć pisiej paranoi, więc trzeba zaostrzyć ustawę i powołać na świat nowych. IQ poniżej 50 % mile widziany!
  4.
  Pracownicy frontu ideologicznego Kościoła Katolickiego zawsze uwielbiali grzebać kobietom „w majtkach”. Wystarczy przypomnieć „osiągnięcia” w tym zakresie Świętej Inkwizycji do dziś przecież w Kościele reprezentowanej!
  5.

  Moim zdaniem nadzwyczaj wielu piewców ideologii traktującej kobiety jak macicę ze zbędną resztą niespecjalnie zasługuje na miano ludzi. Taki Chazan na przykład zdecydowanie nie zasługuje na to miano! Nazywanie go człowiekiem jest dla ludzi obrazą!

  I tak dalej. Większość komentarzy dotyczy PiS i PiSiorów, jakby orientacja polityczna miała największy związek z zabijaniem poczętych.
  Człowiek to nie jest małpa, otrzymuje duszę w chwili poczęcia i wierząc w to, jesteśmy mili Bogu, który nas wynagrodzi w swoim czasie.

 6. Andrzej, zwykły mieszkaniec tego kraju mówi

  Zastanawiam się jak w mniemaniu tej sędzi jest ona sędzią niezależną, skoro jest zależna od aktualnych wydumań unijnych?

 7. lol mówi

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.