SKLEP-WPRAWO.PL

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. mijo mówi

  Obowiązkiem Goja jest ratować Żyda. Obowiązkiem Żyda jest – ratować własne życie. A Goj? No cóż…

  1. Stefa mówi

   Zeby nie goje zyd zyda zalatwi bez pardonu,to jest szalenie wredny,falszywy itd lud….

  2. Hammurabi mówi

   „FBRODA-R_Zydzi-i-Polacy.htm&usg=AOvVaw2QZW2asJksPsQSa4yMDPMp Mądrze prawi.

 3. mariusz mówi

  Dla żydów śmierć to była po prostu kwestia biologiczna, śmierć jak śmierć. Dla Polaków to była tragedia, metafizyka, spotkanie z bogiem Jezusem Chrystusem.

 4. Ka mówi

  Niezwykle ciekawy i otwierajacy oczy wywiad. Pani Dr Kurek ma doglebna i obiektywna wiedze. Mieszkajac juz ponad 15 lat w USA niejednokrotnie obserwowalam zaklamanie i zadufanie przedstawicieli 'narodu wybranego’. Trzeba ten wywiad rozpowszechniac wszelkimi mozliwymi sposobami. Dziekuje za mozliwosc pierwszego przesluchania tutaj.

 5. Spostrzegawczy mówi

  Świetnie rozszyfrował zachowanie i postawę żydostwa dziennikarz Gazety Warszawskiej Piotr Lewandowski .Nic dodać, nic ująć. Te słowa powinny rozpoczynać naukę współczesnej historii na wszystkich poziomach nauczania nie tylko w Polsce, ale i na świecie, bo tłumaczą one i relacjonują w krótkich słowach wszystko.
  ” W przypadku powstania w getcie biczowani jesteśmy ( My – Polacy) za tzw. bierność w obliczu zagłady co jest odpowiednikiem rytualnego oczyszczenia się ludu Izraela z własnej bierności i kolaboracji elit z tzw. nazistami. Tzw. pogrom kielecki przesłonić ma łajdactwa Żydów instalujących na sowieckie zlecenie w Polsce komunizm, natomiast Jedwabne wcześniejsze entuzjastyczne powitanie na Kresach sowieckich wojsk i czynny współudział w likwidacji przywódczych warstw polskiego społeczeństwa na wschodnich obszarach II RP. „

 6. Normalny mówi

  Uważam, że cała narracja związana z relacjami polsko-żydowskimi jest za bardzo judeocentryczna, a nie polonocentryczna i katolikocentryczna. To my się bronimy w prawie wszystkich debatach o to, że nie jesteśmy tzw. antysemitami, a powinno być odwrotnie. To żydostwo ma miażdżąco więcej za skórą, jeśli chodzi o ich relacje z Polakami a zwłaszcza z katolikami i to ono powinno się bronić przed uzasadnionymi zarzutami o masowe mordy ich rodaków i inne okrutne niegodziwości wobec Polski i Polaków i katolików. A więc przywróćmy normalność w tej dyskusji i przejdźmy do jak najbardziej zasadnej kontrofensywy !!!

  1. test24 mówi

   To jest najbardziej wartościowa wypowiedź w kwestii żydowskiej, jaką do tej pory czytałem/słyszałem!

  1. Ania mówi

   Tam aresztują, a u nas mieszają i propagują !

 7. Robert B. mówi

  Dlatego z tego należy wyciągnąć wnioski. Ja w odpowiednich okolicznościach palcem w bucie nie kiwnę. Będą mieli to, czego tak usilnie się dopraszają.

 8. Andrzej Józef mówi

  Pierwszy raz zobaczyłem Prezydenta Duda w spotkaniu z dzienikarzami w USA .
  Wytworny, wspaniałe wypowiedzi, co za wizja na 21 wiek. Tylko gratulować jego wyboru.
  Pamiętam Prezydenta Wałesy wypowiedzi w Nowym Yorku jak tłumacze ze spuszczonymi głowami próbowali łagodzić jego durne wypowiedzi

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.