Żydowski szlak: Polska-Ukraina-Izrael | J. Międlar [WIDEO]

17

Polscy publicyści coraz odważniej komentują i potępiają żydowski imperializm oraz antypolonizm. To dobry znak, zwłaszcza, że jeszcze dwa lata temu było to bardzo rzadkie zjawisko. Nierzadko jednak brakuje jasnej diagnozy tego stanu rzeczy. Brakuje wskazania do czego, poprzez znieważanie Polski i wywieranie na nas nacisku, w istocie dążą żydowscy imperialiści. Dlaczego Żydzi pragną przejąć monopol na holokaustową martyrologię? Jaką rolę w żydowskiej polityce międzynarodowej odgrywają Polska i Ukraina?

W dzisiejszym wideo-felietonie postaram się odpowiedzieć na te pytania i wytłumaczyć żydowską politykę w perspektywie światowej, europejskiej i polskiej. Czynię to możliwie starannie i klarownie. W razie pytań, wątpliwości i chęci podzielenia się swoimi spostrzeżeniami, proszę o publikację komentarza pod filmem na portalu wPrawo.pl.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

ZRZUTKA na WPRAWO.TV: https://zrzutka.pl/telewizja-internetowa-wprawo-tv
SKLEP: http://sklep-wprawo.pl
Wsparcie:
http://jacekmiedlar.pl/wsparcie
http://paypal.me/jacekmiedlar

ARTYKUŁY omawiane w filmie? W wyszukiwarkę na wprawo.pl wpisz poszukiwaną frazę/hasło.

Przeczytaj:

„Właśnie teraz macie szansę!” (wywiad z b. szefem służb specjalnych). „Lot nad kukułczym gniazdem” (5.1.)

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Wojciech mówi

  Bardzo dobra analiza, wszystko co się dzieje jest dobrze opisane w książkach D. Reeda Strategia Syjonu, prof. Koneczny tez ostrzegał przed plugawym plemieniem Żydowskim. Jednak nie ma co się załamywać, tylko głosić prawdę, która dla syjonistów jest tak bardzo brutalna, choć w państwie Judy i kłamliwego Pinokio, za prawdę karze się bardziej niż za prawdziwe przestępstwa.

  1. Jacek Międlar mówi

   Nie czytałem tej książki (Strategia Syjonu). Tym bardziej mnie to cieszy, że dobrze połączyłem fakty.

  2. Wojciech mówi

   Polecam przede wszystkim II tom tej książki.

 2. Wojciech mówi

  Bardzo dobra analiza, wszystko co się dzieje jest dobrze opisane w książkach D. Reeda Strategia Syjonu, prof. Koneczny tez ostrzegał przed plugawym plemieniem Żydowskim. Jednak nie ma co się załamywać, tylko głosić prawdę, która dla syjonistów jest tak bardzo brutalna, choć w państwie Judy i kłamliwego Pinokio, za prawdę karze się bardziej niż za prawdziwe przestępstwa.

  1. Dan mówi

   Gdzie chcesz głosić prawdę i kim ma być odbiorca? W stanach niektórzy uważają, że Polska leży w Afryce. Lis niestety miał racje mówiąc o głupocie ludzkiej.

 3. Marcin mówi

  Pan Międlar powtarza wielokrotnie, że na Ukrainie dynamicznie rozwija się ideologia banderowska.
  Jak pogodzić to stwierdzenie z wynikami ostatnich wyborów prezydenckich ? Jak to możliwe, że banderowcy wybrali z taką przewagą głosów na prezydenta swojego kraju Żyda ?
  Jak wiadomo banderowcy nie kochali zarówno Polaków jak i Żydów i z obydwóch tych narodowości pragnęli oczyścić swój kraj.
  Stawiam tezę, że ostatnie wybory sfalsyfikowały opowieści o powszechności banderyzmu wśród Ukraińców.

  Na koniec dodam od siebie, że jako Polak, Polak judeosceptyczny mam wobec Ukraińców jeden wyrzut sumienia. Polscy magnaci sprzedali ruskich chłopów w żydowską niewolę – wspomina o tym Iwo Cyprian Pogonowski.
  http://www.pogonowski.com/display_pl.php?textid=1026

  1. Jacek Międlar mówi

   Panie Marcinie, banderyzm na Ukrainie to od 15-20% populacji.
   Już zna Pan odpowiedź :)?

  2. Piotr Bein mówi

   Wybory wymanipulowały Ukraińców, podobnie jak w USA narodowcy dostali lokaja żydłactfa Trampka zamiast dziwki żydłactfa Clintonowej i wszystko zmieniło się „na lepsze” (pro-syjonistyczne, pro-banksterskie, pro-lubawiczerskie i pro-korporacyjne działania Waszyngtonu).
   Wybór był między dżumą a cholerą i Ukraińcy zagłosowali za ładnymi słówkami, tak jak Amerykanie, a przedtem Polacy na Dudę Obłudę… A u władzy pozostają uny.

 4. Marianna mówi

  Trzeba glosic prawde!!! Pan Jezus tez tylko od grupki ludzi zaczynal a jak jego prawda wygrala.
  Panie Jacku robi pan swietna robote, dziekujemy. Czolem Wielkiej Polsce!

 5. michu mówi

  Widzieli, ze zdumieniem zapewne, komu pozwalamy rządzić po 1989 r. i chyba nie bez racji wzięli nas za idiotów, którym wszystko można wcisnąć ;). To dlaczego nie winy za II wojnę światową 😉 ?

 6. PR mówi

  Parę lat temu gdy przeczytałem enuncjacje pisowskiego posła Stanisława Pięty po powrocie z Ukrainy, pomyślałem „co za idiota – bredzi o unii hadziackiej która nieprzetrwała nawet 2 lat i musiała być podmienionaugodą cudnowską – bo z kim mieliśmy robić unię – z bandę morderców i zbrodniarzy których ideałem było życie na cudzy koszt? Dzisiaj jest podobnie – mentalność wielu Ukraińców nie zmieniła się nic a nic – wypić , zakąsić i rezać Lachów.
  I link do wypowiedzi Pięty który mówił o stworzeniu państwa polsko-ukraińskiego
  https://www.fronda.pl/a/posel-pis-stanislaw-pieta-wspolne-panstwo-z-ukraina-czemu-nie,74525.html

 7. Piotr Bein mówi

  Przednia analiza, Panie Jacku. Przydałby się transkrypt pisemny dla utrwalenia.

  Minuta 38:47 — „imperium rosyjsko-chińskie”… Wg Jona Christophera Bjerknesa, analityka geopolityki żydłackiej, Rosja też robi dla unych.
  Chiny na pewno:
  „Chiny: komuniści z Żydami chińskimi i zagranicznymi wprowadzili w kraju komunizm, dążą do NWO globalnie poprzez Sztuczną Inteligencję”
  https://piotrbein.wordpress.com/2019/02/06/chiny-komunisci-z-zydami-chinskimi-i-zagranicznymi-wprowadzili-w-kraju-komunizm-daza-do-nwo-takze-globalnie/

  Mamy więc do czynienia z wymanipulowaną „dialektyką” Żydzi przeciw Żydom, tak jak mieliśmy żydowski komunizm kontra żydowski kapitalizm w zimnej wojnie ub. wieku.

 8. Piotr Bein mówi

  Obżydzanie Turcji i krypto-Żyda Erdogana może być maskirowką. Stąd dziwne czasem działania w Syrii, np. zestrzelenie myśliwca Su parę lat temu, zanim Erdogan zawarł jakiś pakt z Putinem, pozornie porzucając konia NATOwskiego.
  Od kilku lat Bruxelka funduje Turcji takie kwiatki niedopuszczalne w jewrounii jak mur graniczny typu izraelskiego: „UE zafundowała Turcji 764 km muru na granicy z Syrią”
  http://www.iamawake.co/the-eu-funded-wall-that-nobody-wants-to-talk-about-turkey-syria/?fbclid=IwAR3ce0rmGKhKb5H0ZpCnbw_Oqx0DaEz_ZGgeSOTtBbWSjEnnWrx_p5IAfHM

  „Prosieńko dostał od Turcji drony-bombowce”
  https://www.fort-russ.com/2019/01/poroshenko-boasts-of-getting-turkish-bomber-drones-video/

  1. Piotr Bein mówi

   Przez Turcję szła w jedną stronę ropa kradziona Syrii na wypłaty dla ISIS, a w drugą broń, wyszkoleni dżihadyści uzbrojeni przez USrael, środki chemiczne na fałszywe flagi Białych Kasków.
   W Turcji były/są obozy „uchodźców syryjskich” z całego świata islamu na sorosowski zalew jewropy.

 9. Piotr Bein mówi

  To też ważne w temacie, Panie Jacku:

  1. „Kolonizacja Ukrainy — do 2022 r. ma tam osiedlić się 18 mln Żydów z całego świata”
  https://piotrbein.wordpress.com/2018/11/23/judeo-ukraina-inwazja-rozpoczeta/

  2. „Szlak” jest nie tyle fizycznym korytarzem z Izraela, co układem narodów zniewolonych jeszcze bardziej niż teraz przez strasznych i mondrzejszych, z 7 Prawami Noego dla znienawidzonych Słowian (patrz antysłowiańska wypowiedź bodajże oliparchy lubawiczerów Kołomojskiego — czy ktoś ma linka?).
  Nakłada się ten „szlak” częściowo na USraelsko-izraelskie Między-Mordzie… kłania się V5 = Netanjahu + 4 marionetki syjonizmu.

  3. Podbój Syrii to kontynuacja planu W. Izraela na Bliskim Wsch., obecnie podchody pod Iran Persów znienawidzonych od czasów legendy Hamana. Dla Turcji, uny nie potrzebują planu, bo jest w łapskach żydłackich od czasów krypto-żyda Ataturka.

  4. Kolonizacja poza region bliskowsch. może być lubawiczerskim wprowadzaniem 7 Praw Noego, bez których Mosziach nie przyjdzie zbawić (tylko i wyłącznie zydłaków)

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.