J. Międlar: Żydowska tyrania! Jak „wyznawcy Lucyfera” postępują z ludzkością. Szokujące wyznania żydowskiego polityka

Nienawidzę tego, co żydzi z nami robią.

34

Wbrew temu, co do głów tłucze mainstream, żydzi są na najlepszej drodze, by rzucić na kolana światowe media, politykę, a co najgorsze, również święty Kościół katolicki, którego z lubością będę bronił przed jakimkolwiek wrogiem. Te rewelacje, w szokującym wywiadzie podaje do dyskusji Harold W. Rosenthal. Spoglądając na obecną sytuację w przestrzeni publicznej, nie ma żadnych wątpliwości… Rosenthal nie blefował.

W 1992 roku został opublikowany szokujący wywiad „The Hidden Thyrany” (tłum. „Ukryta tyrania”). Przeprowadzono go 16 lat wcześniej. Asystent żydowskiego senatora, również żyd, Harold Wallace Rosenthal, ujawnił – powalające z nóg – zamiary żydowskiego plemienia panowania nad światem. Za wywiad zażyczył sobie „walizkę dolarów”. Jego chciwość przysporzyła mu sromotną karę. W wieku 29 lat, w trakcie rzekomej próby porwania samolotu izraelskiego w Stambule, został brutalnie zamordowany. Zaledwie kilka tygodni po udzieleniu wywiadu, nad jego grobem odśpiewano żałobne psalmy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

„Amerykańska głupota” i żydowskie media

Rewelacje, zawarte w przeprowadzonym przez amerykańskiego katolika Waltera White’a Juniora wywiadzie, są porażające. W wywiadzie, Rosenthal pokazuje metody i taktyki żydowskie, jakie są wykorzystywane na drodze destrukcji cywilizacji chrześcijańskiej oraz ku panowaniu nad narodami. Szczegółowo podejmuje temat zamieszkiwanego przez niego kraju, żydowskiego Eldorado – Stanów Zjednoczonych. Twierdzi, że żydzi bawią się Amerykanami jak „kot z myszą”. W pierwszej kolejności kontrolują wszystkie media, zwłaszcza informacyjne. Niepodporządkowanie się grozi permanentnym niszczeniem na przykład poprzez wycofanie reklam. To bardzo proste – twierdzi Rosenthal. Tutaj należy zadać pytanie, czy ze wspomnianymi metodami nie spotykamy się współcześnie? To oczywiście pytanie retoryczne.

Ciężko nie zauważyć wykupu wiodących prym amerykańskich mediów. Największymi konglomeratami medialnymi w USA dowodzą obecnie wyznawcy prawa mojżeszowego. Za przykład podam bijący rekordy oglądalności Walt Disney Company, którego właścicielem jest Michael Eisner.

Rosenthal uważa, że w przypadku zawładnięcia polityką jest niemalże identycznie. Drwiąc – ja mówił Rosenthal – z „amerykańskiej głupoty”, tamtejsze resorty przejmowane są poprzez „nastawianie jednych grup etnicznych wobec drugich”.

Szowinistyczna księga

Krew mas popłynie, a my czekamy na dzień zwycięstwa – oznajmia z satysfakcją. Czy realizacji żydowskiego planu, chociażby nie widać w sztucznie napędzanych konfliktach zbrojnych na Bliskim Wschodzie?

W tym miejscu rodzi się pytanie, jak to możliwe by cała społeczność żydowska – jak mówi Rosenthal – „była tak perfidna, a zarazem zła w swoich intencjach”? Z drugiej strony czego można się spodziewać po „plemieniu żmijowym”, które od niemal dwóch tysięcy lat, o czym zaświadczają chociażby listy pierwszych chrześcijan (por. np. List do Magnezian, Dialog z Tryfonem), wylewa hektolitry jadu nienawiści w kierunku nie-żydów, a zwłaszcza wyznawców Chrystusa? Czego można oczekiwać od społeczności, która od pokoleń karmiona jest szowinistycznym światopoglądem zawartym najważniejszej dla nich księdze Talmudzie?

Aby nie być gołosłownym, przytaczam kilka wybranych fragmentów najważniejszej, żydowskiej księgi (odrzucają ją jedynie żydzi egipscy):

Domy gojów są domami zwierząt, ponieważ sami chrześcijanie nie są godni nazwy człowieka, bo są to najoczywistsze bydlęta na zewnątrz tylko podobne do ludzi. (Midrasz Talpioh, 255d)
Wszystkie nieżydowskie dzieci są zwierzętami. (Yebamoth, 98a)
Tylko żydzi są ludźmi, goje nie są ludźmi tylko bydłem. (Keritot, 6b)
Goje zostali stworzeni, by służyć żydom jako niewolnicy. (Midrasz Talpioh, 225)
Żydzi mają okradać i zabijać Gojów. (Sanhedrynu, 57a)

Czy są to treści ze średniowiecznych bajek czy podstawowe kanony świętej księgi jednej z największych grup wyznaniowych XXI wieku? Nie. To jedynie kilka wybranych fragmentów, które ujawniają wysoce rasistowski charakter Talmudu. Ta doktryna jest jedną z przyczyn narodzin na świecie zła. Tego zła, o którym w wywiadzie, za ogromne pieniądze powiedział zamordowany potem Harold W. Rosenthal. Oczywiście, nie każdy żyd kieruje się w swoim życiu Talmudem, jak np. Izrael Szahak. Jednak czy żyd, który nie uznaje Talmudu jest żydem, tak jak chrześcijanin, który nie uznaje Biblii jest chrześcijaninem?

Żydowskie getto

Kierowani nienawistnymi postulatami zawartymi w Talmudzie, żydzi za wszelką cenę starają się zbudować szowinistyczne getto, wykluczając z nich wszystkich nie wpisujących się w przekonania starozakonników.

Działanie talmudystów jest niemalże identyczne jak to, które należałoby przypisać współczesnym marksitom kulturowym: rozwój przemysłu pornograficznego, przejęcie rynku rozrywkowego i stopniowe niszczenie kultury w teatrach i operach. To wszystko na drodze długiego marszu, nie zaś na drodze rewolucji, które na dłuższą metę nigdy nie przyniosły oczekiwanego, długoterminowego efektu. Ponadto, realizując diaboliczne postulaty, mające na celu destrukcję civitas christiana, stojącej na drodze zbudowania wymarzonego „lucyferiańskiego” – parafrazując słowa Rosenthala – porządku, wszystkich którzy demaskują żydów, starozakonnicy uderzają „pałką holocaustu”, w którym nota bene sami partycypowali, mordując przy tym swoich braci i siostry oraz setki tysięcy wyznawców Chrystusa.

PRZECZYTAJ: Jak Żydzi pomagali Niemcom mordować Żydów

Judaizacja chrześcijaństwa

Harold Rosenthal nie kryje, że istotnym, wręcz fundamentalnym zadaniem żydów, jest judaizacja i „ogłupianie chrześcijan”. Według niego, ma ono polegać na rzuceniu Kościoła na kolana, rozerwanie go jak gazetę, poprzez propagandowe imputowanie, że żydzi są prawdziwym „narodem wybranym”, zaś wyznawcy Chrystusa ich parobkami.

Naiwny kler poucza swych parafian, że jesteśmy narodem wybranym, a za chwilę twierdzi, że wszystkie cywilizacje są równe. (…) To dlatego wymyśliliśmy koncepcję równości, redukując wszystkie narody do niższego poziomu. (…) Te papugi na ambonach wychwalają naszą dobroć za to, że pożyczamy im pieniądze na budowę świątyń i nie zdają sobie sprawy z tego, że ich własne Pismo Święte potępia lichwę. Poprowadzili społeczeństwo pod naszą kontrolę. (…) Poprzez demokrację uzyskaliśmy kontrolę nad ich narodem. Ich Pismo uczy o życzliwości, albo despotycznych formach rządów zgodnie z zaleceniem tego Pisma, podczas gdy demokracja to rządy gawiedzi, którą my kontrolujemy poprzez ich Kościoły, nasze media i instytucje gospodarcze. Ich religia jest tylko kolejnym kanałem, poprzez który możemy sterować siłą naszej propagandy. Głupota ich religijnych marionetek jest gorsza przez ich tchórzostwo, bo łatwo dają sobą rządzić – z wyjątkową perfidią wyznaje Harold Rosenthal.

„Papugi z ambon”

Rosenthal twierdzi, że podbój świata którego nacja już dokonała był możliwy dzięki ustępliwości, „głupocie” księży i wszystkich chrześcijan. Wydaje się, że ma rację. „Głupoty” i ustępliwości nie brakuje w polskim Kościele, czemu dają wyraz miłośnicy żydów i muzułmanów arcybiskupi Gądecki i Nycz czy prymas Polski abp Wojciech Polak uważający nacjonalizm za herezję. Jednak przenieśmy się do samego serca – Watykanu. Ustępliwość papieża wobec wyznawców Talmudu niemal bije po oczach. Nieodwzajemnione, służalcze pocałunki w ręce rabinów są jedynie tego symbolem. Na szczególną uwagę zasługuje, w zeszłym roku opublikowany dokument Komisji ds. Stosunków Religijnych, który stawia pod ogromnym znakiem zapytania istotowy, misyjny charakter Kościoła. W dokumencie wyjaśniono, że „dobrzy katolicy”, którzy szanują tak zwany „ekumeniczny dialog z judaizmem”, powinni powstrzymać się od wszelkich prób ewangelizacji żydów. Stwierdzono wprost, że Kościół katolicki, nie przewiduje już nawracania wyznawców religii mojżeszowej, uważając, że chrześcijaństwo jest jakąś formą pochodną judaizmu. Czyżby w Stolicy Apostolskiej zapomniano o słowach Chrystusa: „tylko przeze Mnie pójdziecie do Ojca” (por. J 14,6)?

Antypolonici

Zdaję sobie sprawę, że rewelacje Rosenthala, dla jednych mogą okazać się szokujące, zaś dla drugich są jedynie potwierdzeniem bolesnej, zewsząd podważanej prawdy.

Bund - XX-lecie międzywojenne
Bund – XX-lecie międzywojenne

Czy wspomniane praktyki nie są widoczne w naszej Ojczyźnie? W czasach XX-lecia międzywojennego na szkodę państwa polskiego działali, kwestionujący – niczym Unia Europejska – zasadność istnienia Polski i państw narodowych, żydzi z Kombundu, Ferajnigte, Bundu oraz innych żydowskich organizacji wywrotowych, próbując sprzedać Polaków komunistycznym prominentom. Chwilę później, po 1945, sowieckie służby, w ponad 50% procentach na stanowiskach kierowniczych obsadzone były starozakonnikami, którzy przybrali sobie polskie nazwiska. Rosenthal twierdzi, że praktyka zmieniania nazwisk jest powszechna współcześnie: Żydzi są najinteligentniejszym narodem na świecie, wiec jeśli jest dla nich korzystne zmienić nazwisko, czynią to. To jest wszystko na ten temat. Oni mieszają się z waszym społeczeństwem, które jest zupełnie skorumpowane, wiec gdy to jest korzystne dla żydów, głupi goj nie zdaje sobie sprawy z tego, że ci żydzi, którzy maja nieżydowskie nazwiska są żydami. Potwierdzają to również niedawno opublikowane dokumenty przez CIA.

PRZECZYTAJ (KLIK): Żydzi zmieniali nazwiska, nie byli lojalni, a w polskim rządzie było ich tak wielu, że zakazywano im wyjazdów!

Uległość

Biorąc pod uwagę te wszystkie fakty, rodzi się pytanie ilu żydów zasiada obecnie w polskim Senacie i Parlamencie, a ilu piastuje ważne kościelne stanowiska? Niestety, nie jest inaczej w polskojęzycznych mediach i w budowaniu politycznej narracji. Oligarcha Georg Soros, finansujący chociażby Gazetę Wyborczą, jest tego najlepszym przykładem. Zapoznając się z jego partycypacją w destabilizacji polityki międzynarodowej, finansowanie ponad 230 posłów Parlamentu Europejskiego, wspieranie multikulturalizmu jedynie poza Izraelem (więcej niebawem) czy finansowanie lewackich organizacji pozarządowych, wyższych uczelni i demoliberalnych mediów, tylko ślepy nie dostrzeże, że to „wyznawca Lucyfera” – jak nazywa żydowskich imperialistów zamordowany Amerykanin Harold W. Rosenthal.

Niestety, problem wiąże się również z uległością rządzących w kwestii polityku historycznej, która świadomie jest fałszowana. Na pierwszy ogień rzucam przekłamaną sprawę spalenia żydów w Jedwabnem, za co przenigdy nie będę przepraszał. Nie dlatego, że wieść o eksterminacji starozakonników sprawia mi radość, bo jest wręcz przeciwnie, ale dlatego, że za zabójstwem około trzystu żydów (nie zaś jak kłamie polakożerca J. T. Gross – 1600) stali Niemcy, z którymi poza ludzkim genotypem nie mam absolutnie nic wspólnego. Nie dość, że żydzi w sposób bezczelny próbują nas obciążyć wydarzeniami z lipca ’41, to odnoszę wrażenie, że zapominają jak wielu ich przodków zostało uratowanych dzięki heroicznej postawie tysięcy Polaków. Czy fałsz o Jedwabnem, to typowe dla imperialistów podziękowanie za nadstawianie głowy niemieckim hitlerowcom?

Zakłamywanie historii to strategia, o której nie omieszkał wspomnieć Rosenthal. Podam jeden przykład. Kilka tygodni temu, Andrew Reid, rozpracował Josepha Hirta, amerykańskiego żyda, który przez ponad 15 lat odwiedzał nowojorskie szkoły, pisał publikacje i udzielał wywiadów, sprzedając tanią historyjkę, jakoby uciekł z obozu koncentracyjnego w Auschwitz. Opowiadał brednie o spotkaniach z dr. Mengele oraz twierdził, że na Olimpiadzie w Berlinie Adolf Hilter śmiał się z czarnoskórego Jesse Owensa. Hirt, żeby być bardziej wiarygodny, wytatuował sobie na ręce fikcyjny numer obozowy z Oświęcimia. Zapytany dlaczego to robił, stwierdził że wymyślone historyjki fabrykował z miłości do „sześciu milionów” wymordowanych żydów oraz w celu „walki z antysemityzmem”.

Temat zakłamywania polityki historycznej jest rozległy, dlatego poruszę go najbliższych publikacjach. Zwrócę uwagę na oczernianie Polaków przez żydowskie media oraz zaprzyjaźnioną z Witoldem Waszczykowskim, szefem MSZ, organizacją American Jewish Comittee.

Nienawidzę tego co robią żydzi!

Zdaję sobie sprawę, że po tym felietonie wielu zarzuci mi po raz kolejny antysemityzm, dlatego w tym miejscu pozwolę sobie odpowiedzieć fragmentem wypowiedzi Waltera White’a Juniora, który przeprowadzał wywiad z Rosenthalem.

Ja nikogo nie nienawidzę. Ja powiedziałem, że nienawidzę tego, co żydzi z nami robią, a zwłaszcza tego, co dotyczy każdego chrześcijanina i wszystkiego co jest związane z chrześcijaństwem. Ja nienawidzę ich oszustw, chytrości i ich obrzydliwego braku honoru. Czy to mnie czyni antysemitą?

Nie mam pewności czy rewelacje zamordowanego Rosenthala są prawdziwe. Być może tak, o czym świadczą przytoczone przeze mnie przykłady? Gdyby okazały się prawdą, prośmy Boga by uwalniał nas od nienawiści do drugiego człowieka w myśl słów Świętego Pawła Apostoła: „Nie dajmy się zwyciężać złu, lecz zło dobrem zwyciężajmy” (por. Rz 12,21).

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. oy voy! mówi

  zajebiście, że to publikujesz. Naród polski musi poznać prawdę o nich – bo inaczej nie przetrwamy.

  1. jasiek z toronto mówi

   Problem polega na tym, ze Narod Polski nie chce poznawac zadnej prawdy, a wiekszosc to „wyksztalceni z wielkich miast”, ktorych interesuje: fura-skora i komora”…
   =====================
   jasiek z Toronto

   http://polskawalczaca.com

  2. Mateusz mówi

   Mnie też interesuje wiele rzeczy przyziemnych, a mimo to edukuję się całe życie i poznaję prawdę. Nie jest tak źle z ludźmi mam nadzieję.

  3. Paolo mówi

   I jak się dobrze naj..eać.Taki mamy obecnie naród.Nikogo, lub prawie nikogo,nie obchodzi dobro ojczyzny czy innego Polaka.

  4. Marek Bystrzewski mówi

   Jasiek, a co Ty wiesz, gdy mieszkasz w Toronto? Problem jest zupełnie inny – Polacy statystycznie w ogóle nie wiedzą o istnieniu p. Jacka Międlara.
   informacja statystycznie w ogóle nie dociera do ludzi.
   Ten portal czyta tygodniowo kilka-kilkanaście tysięcy, a TVP ogląda kilkanaście milionów. Dziennie! Polacy tyle wiedzą, co im żydy z PiS powiedzą w TVP. Nie trzeba policji, nie trzeba aresztów politycznych, wystarczy propaganda w TVP, manipulacje, kłamstwa i zamilczanie informacji.
   Trzeba robić wszystko, by promować tę stronę wprawo.pl wszędzie, gdzie się tylko da. Po znajomych, w postach, wszędzie.

  5. Andrzej Józef mówi

   Jak już piszesz to bez fantazji (chodzi o W Disney Company).
   Michael Eisner prowadzi Disneya bardzo profesionalnie co za modry Żyd.
   Możesz kupić akcje Disneya na giełdzie 24/7, ja osobiście pasiadam,oraz dzięki temu modremu Dyrektorowi mój inwestment zwrócił się wielokrotnie.
   Tak jak Eisner wzioł ryzyko,to samo na mniejszo skalę ja to zrobiłem.
   Dlatego nie lej wody, my Polacy to nie gęsi ??
   ,

 2. wyborca Polaków mówi

  „Pierwszą ofiarą wojny jest PRAWDA” – H. Johnson, amerykański, nieżyjący już polityk.

  Dlatego tak ważne jest, aby ze szczegółami walczyć o jej przekaz z pokolenia na pokolenie.

 3. Robert mówi

  To najwieksza plaga juz nie egipska,swiatowa.

 4. M. mówi

  „Nie mam pewności czy rewelacje zamordowanego Rosenthala są prawdziwe. ” – no właśnie, może to tylko jego rozbudowane urojenia wielkościowe, że niby jest częścią elity, która trzyma świat w garści.

  1. Test24 mówi

   Udowodnij, że tak nie jest. Obal te wszystkie „teorie spiskowe” 😉

  2. sulka mówi

   istnieje duże prawdopodobieństwo, że to powiedział, bo zaraz po tym odszedł z tego świata. Biorąc pod uwagę geopolitykę to co powiedział DZIEJE SIE NA NASZYCH OCZACH.

 5. Robert B. mówi

  W identyczny sposób próbowali wleźć na głowę Niemcom. Dostali taką odpowiedź, że wierząc w ich rewelacje do tej pory nie mogą wyjść z osłupienia, że ktoś ośmielił się być tak bezwzględnym jak oni. Moim zdaniem tak natarczywie dopraszają się powtórki, że się kiedyś w końcu doproszą. Nic nie dzieje się bez przyczyny. Skoro wszystko ma swoją przyczynę, to i święty, bo żydowski, holokaust…

  1. Andrzej Józef mówi

   Jak całujesz w dupę Niemców,pomyśl o:
   Lapankach na Polakach w Warszawie (wywóz na roboty do Niemiec.)
   Za zabicie Niemca 100 Polaków pod mur.
   4milony zgineło w obozach (Polaków)
   200-300tyśięcy dzieci zabranych Polskim rodzicom.
   25 profesorów w Krakowie roztrzelanych na rozkaz Franka . Powieśili te bydle po wojnie w Krakowie.
   Kampania Wrześniowa tyśioce Polskich żołnierzy roztrzelanych po wźięciu do niewoli.
   A jeżeli jesteś wierzocym pomódl się za Starszych Braci w wierze (3 miliony zostało zamordowanych)przez twoich “wleźc na głowę Niemcom.”

 6. Robert B. mówi

  Ale z tymi kasandrycznymi wizjami, że Żydzi są najlepszej drodze itd., się nie zgodzę. Ksiądz Międlar zapomniał o Azji, i Chinach, Indiach, Rosji, potężnych krajach, w których nie ma takiego kultu Żyda i ich holokaustu. Oczywiście w jednym się zgodzę, że oni nigdy nie zrezygnują ze swoich planów rządzenia światem, ale im dalej się posuną, tym boleśniejsza dla nich będzie reakcja. W latach 20-30 XX wieku posunęli się znacznie dzięki tzw. komunizmowi. I co? I NASTĄPIŁA REAKCJA. Teraz, jakby co, będzie nie inaczej, bo historia się jeszcze nie skończyła.

  1. Tomek mówi

   Taki z pana Międlara ksiądz, jak z ciebie znawca historii i przewidywacz przeszłości.

 7. Robert B. mówi

  I jeszcze a propos antysemityzmu w USA. Jest on tam na bardzo wysokim poziomie (gdzie Żyd, tam antysemityzm). Wyższy może jest obecnie tylko w Palestynie… W USA nastroje antyżydowskie są takie, że aż wrze. I kiedyś to wybuchnie. Tylko że teraz w porównaniu z czasami II wojny światowej już nie ma gdzie uciekać, bo dosłownie wszędzie się na nich poznali.

 8. Dariusz mówi

  Blef o Jedwabnem zostałby już odsłonięty przed laty, miały być przeprowadzone badania, ekshumacje – wszystko zostało wstrzymane przez prezydenta Kaczyńskiego, pod presją organizacji żydowskich.

 9. Aldona mówi

  Moze mi wytlumaczysz Jacku, jakich Zydow wegierskich sprzedalawa rodzina Sorosa? On zyl na Wegrzech i tam dorobili sie na kooperacji z Niemcami. Skoro on jest teraz cholernym Zydem, ktory niszczy cały swiat. To jakich Zydow on niszczy? Mam w nosie chrzescijanstwo i wszystkie religie ale chodzi mi o podzial tego zmijowego plemienia.Nie potrafie tego zrozumiec. Jak oni sie dziela. Tylko prosze nie odpowiadaj ,ze na Chazarow i innych. Dla mnie Zyd jest Zydem i nie ma dobrych i zlych zydow. O co chodzi w tym podziale?

 10. Przebiśnieg mówi

  Im więcej będzie się mówić i pisać prawdy o Żydach, tym głośniej będą wrzeszczeć o tzw antysemityzmie. Myślę, że przestaną dopiero o nim wrzeszczeć, jak zapłacą obok Niemców, Rosjan, Ukraińców i Litwinów – Polakom bilionowe odszkodowania za masowe mordy na narodzie polskim. Mają jedną przewagę nad narodami , że są świetnie zorganizowani w diasporach i słuchają swoich kierowników, a później poprzez swoich sayanim działają w narodach – gospodarzach rozpowszechniając swoje idee i siejąc zamęt we wszystkich grupach wiekowych i społecznych. Ich sprzymierzeńcem jest ślepota i naiwność narodów – gospodarzy, które mimo tylu nauczek nie wierzą w teorie – praktyki spiskowe. Jaka broń ? : mocna wiara w Pana Boga w Trójcy Przenajświętszej Jedynego, modlitwy – egzorcyzmy do Świętego Michała Archanioła, katolicko-narodowa edukacja a także lepsze zorganizowanie się ludzi wokół mądrych przywódców, a na jednego z nich wyrasta Jacek Międlar.

  1. Mateusz mówi

   Katolicko-narodowe egzorcyzmy… To już przegraliśmy z takimi tumanami w szeregach.

 11. Kamil Pawelak mówi

  Prawowierni Żydzi nie uznają syjonizmu i państwa Izrael uważając je za bałwochwalstwo. Ja jednak myślę, że największe zagrożenie dla cywilizacji chrześcijańskiej stanowi… samo chrześcijaństwo w wersji bufetowej.

 12. Renata mówi

  Żydzi daleko nie zajadą na swojej nienawiści do drugiego człowieka, bo to jest sprzeczne z tym do czego człowieka stworzył Bóg. Żydzi niczego się nie nauczyli przez tysiące lat i w końcu poniosą karę.

 13. M. mówi

  Na judaizm (neoortodoksja) przeszła córka Trumpa, żydem jest też jego zięć i jednocześnie doradca, tak więc zachwycacie się prezydentem, którego prawą ręką są właśnie żydzi (tu jako cała grupa, nie ci konkretni) oskarżani przez was o podkopywanie wartości europejskich. Przecież to pozbawione logiki. Nie chcę się na ten temat dłużej rozwodzić, ale chyba nie warto, mówiąc kolokwialnie, wrzucać wszystkich do jednego worka i ściągać tym samym na siebie zarzutów o antysemityzm.

  1. Test24 mówi

   Antysemityzm nie jest żadnym zarzutem, to naturalna reakcja! Co to, człowiek nie ma już prawa do nienawiści? Od kiedy? I kto tu wrzuca wszystkich do jednego worka? Przecież artykuł wyraźnie sugeruje, że chodzi o ludzi, dla których najważniejszą księgą jest Talmud, a nie Tora.

 14. Teresa mówi

  Przed 2wś w Europie żyło ok3,5mln Żydów,gł w Polsce.Skąd więc miałoby ich zginąć aż 6 mln w holokauście skoro aż tylu ich nie było?Sporo ich przecież znalazło się po 17 września 1939 roku na terenie ZSRR i w szeregach NKWD,a po wojnie w Polsce zasilali UB też dość licznie.

 15. CB mówi

  „Even the best of the goyim should be killed.” — Jew Talmud
  It’s a shame Zyklon B was only used to kill lice.

 16. [email protected] mówi

  Prawdziwa polszczyzna – świetne operowanie językiem polskim – wyborna kompilacja słowa pisanego
  podziwiam
  MM

  1. sten mówi

   Cmoknąłem z zachwytu czytając, widze że nie tylko ja Dołączam się Wielkie Brawa Jacku !

 17. Robert mówi

  Putin dobrze pamięta, kto mu udusił ZSRR i kto chciał urwać Krym dla eskimoskiego,ciepłego raju stanu.Dzięki Bogu są jeszcze narody wiodące prym,przez Niego wybrane,dla których jabłoń Adama to popierdółka przy wielkiej dżungli Wietnamu,że wspomnę o małych ulubieńcach Pana,Chińczykach

 18. Sowa mówi

  „ŻYDZI SĄ NAJINTELIGENTNIEJSZYM NARODEM NA ŚWIECIE”-Pozwolę sobie obalić tą tezę. Oni nie są najinteligentniejsi tylko mają za sobą długie lata przemyśleń i przygotowań poczynionych przez własną-żydowską inteligencję. Dlatego idzie im tak łatwo realizacja swojego planu. Po prostu weszli jak w masło w nieprzygotowanych gojów. A jako że są zorganizowanym gangiem to idzie im to tym lepiej. To jednak nie dowodzi że na co dzień są najinteligentniejsi.

 19. Dawid mówi

  Zapraszam do obrony 1 stolicy Polski gdzie przyjęliśmy chrzest przed indoktrynacja homoseksualistów. Organizują marsz przed świętami wielkiej nocy w Gnieźnie. Napisałem wiadomość o pomoc do wszystkich brygad ONR . ZAPRASZAM DO GNIEZNA W DZIEŃ MARSZU BY ZABLOKOWAĆ TA SODOMICKA JACZEJKE. TO ORGAN SEMITOW DO NISZCZENIA KOŚCIOŁA. PILNE !

 20. Marek Bystrzewski mówi

  Wszystko to prawda. Pytanie jest, jak przeciwdziałać, jak się naród polski ma skutecznie obronić przed tą agresją? Jak to zrobić w sytuacji, gdy władze są zdrajcami i cały aparat państwowy jest na usługach wroga?
  Jedyna przewaga, jaka nam obecnie pozostała, to przewaga liczebna Polaków.
  Ale brak polskiej, społecznej informacji (masowej, żeby docierała do każdego Polaka), brak skutecznej i masowej organizacji, brak w ogóle prosto sformułowanej jasnej idei, koncepcji, hasła przewodniego, brak jasnej, prostej oferty, propozycji dla każdego Polaka, co każdy ma robić, tu i teraz.
  Pan, Panie Jacku też tego nie daje.
  Robi Pan ogromną, świetną, bezcenną, bohaterską robotę dla Polaków, ale samo pisanie tych świetnych artykułów to za mało.
  Nie powiem, że bierzmy przykład z wrogów, ale oni właśnie mają konkretne hasła, koncepcję i ofertę dla każdego członka ich satanistycznej sekty. Mają organizację i działają fizycznie.
  Jeśli chcemy się uratować jako naród, to musimy się zorganizować i działać jeszcze lepiej niż oni.
  Czy myślał Pan nad sformułowaniem takiej idei dla Polaków? Jasnej idei nowej Polski, dla której każdy Polak zechciałby się poświęcać i narażać? Od tego wszystko się zaczyna, a tego brak.

  1. Marek Bystrzewsi mówi

   … słowem, idei nowego, prawdziwego Państwa Polskiego, oferującego dobre życie uczciwym Polakom, oferującego bezpieczeństwo socjalne, solidaryzm społeczny, że nikt nigdy nie będzie pozostawiony bez pomocy tego nowego państwa, itd. (na pewno wie Pan o co chodzi).

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.