Żona Netanjahu rzuciła na ziemię powitalny chleb od Ukraińców. Kuriozalne wyjaśnienie premiera Izraela [WIDEO]

Sara i Benjamin Netanjahu/ fot. screen
15

Premier Izraela Benjamin Netajahu udał się z dwudniową wizytą na Ukrainę, gdzie spotkał się z prezydentem Wołodymyrem Zełenskim oraz premierem Wołodymyrem Hrojsmanem. W podróży towarzyszyła mu żona Sara. Podczas powitania na lotnisku dziewczęta w ukraińskich strojach ludowych podeszły do polityka i jego żony z powitalnym chlebem. Zamiast godnie przyjąć poczęstunek Sara Netanjahu rzuciła chleb na ziemię.

Jak zachowanie żony wyjaśnił premier Izraela? Składam historyczną wizytę na Ukrainie, ale wątpię, by była ona relacjonowana przez media, gdyby nie było zdarzenia z chlebem (…) Powiem więcej: ona specjalnie wybierała ubranie w barwach narodowych Ukrainy, wyszła z samolotu w ubraniu w kolorze żółtym i niebieskim, właśnie z szacunku dla Ukrainy. Co mogę wam powiedzieć? Jeśli jest to potrzebne, by zwrócono uwagę na wizytę, która przynosi umowę o strefie wolnego handlu, przedstawicielstwie (dyplomatycznym) Ukrainy w Jerozolimie i inne ważne sprawy, to niech tak będzie. (…) Wygląda na to, że potrafiliśmy przyciągnąć uwagę – stwierdził Netanjahu.

Premier i jego żona specjalizują się w „przyciąganiu uwagi”. W maju 2018 ugościli premiera Japonii serwując mu deser w bucie. – W Japonii nie tylko nie nosi się butów w domu, ale nie znajdziecie butów nawet w biurach. To okazanie braku szacunku – skomentował ten wyskok japoński dyplomata. Do buta dla Japończyków dołączył teraz rzucony na ziemię chleb powitalny od Ukraińców. Tak wygląda żydowski „szacunek” dla gojów.

Zbiórka na wsparcie dla Jacka Międlara i portal wPrawo.pl

Źródło informacji: Twitter, PAP

Zobacz też:

Pokazali gojom gdzie ich miejsce? Żydzi poczęstowali japońskiego premiera deserem w bucie. „To okazanie braku szacunku!”

 

Kup książki

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jacek Wójcikiewicz mówi

  Poza Izraelem Ukraina jest jedynym krajem,gdzie prezydent,premier i 100 najbogatszych obywateli to Żydzi.

  1. robert mówi

   Żydowski rozbiór Polski | forumdlazycia tradycji katolickiej

  2. Hammurabi mówi

   A pomimo tego jak widzisz chleb zrodzony z tej ziemi, już teraz niektórych Żydów parzy w ręce. Historia pisze takie scenariusze, o których najtęższym pisarzom się nie śniło.
   Dobrze, niech gardzą ukrami, niech ich gnoją i goją a oni im odpłacą w swoim stylu. Mam tylko nadzieję,że wówczas nie będzie nikogo, kto będzie ich ratował.

 2. Zulu-Tango-Tango mówi

  1) Na Ukrainie rządzą zydowscy oligarchowie; UKR-y są dla nich nikim; 2) goye – to „zwierzęta o kształcie ludzi”, więc zydzi traktują ich jak zwierzęta; 3) Rosja 3-krotnie proponowała Polsce zwrot Ziem Wschodnich; za każdym razem zydzi, rządzący w POJLIN, odmawiali; 4) a Polaczków czeka los Palestyńczyków, skoro ich większość nie chce się przeciwstawić amerykańskiej ustawie JUST Act 447! W tej chwili chyba tylko Wszechmocny może odmienić los Polaków!

 3. Flex mówi

  Szczodre „okruchy z pańskiego stołu” dla mieszkańców wschodniego UkroPolin. Oczywiście upieczone przez nich samych. Wniosek?: Witać macą to na bank! uszanują!

  1. narodowiec mówi

   Witać deserem podanym w puszce po „cyklonie B” to na bank! uszanują!

  2. piotr mówi

   Dr Dariusz Ratajczak: Religia Holocaustu – o komorach gazowych i nie tylko | nacjonalista.pl

 4. Robert B. mówi

  Hrojsman, Zełeński, Netanjahu i Sara… Manifestuje żydostwo swoją prawdziwą twarz, pogardę dla nie-Żydów… Już ja ich będę ratoooowaaał…

 5. Jurek Ogórek mówi

  talmudyczne faszystowskie, nazistowskie i rasistowskie towarzystwo

 6. Robert mówi

  Bo Jogi Baboo tylko miodem się żywi wtedy pięknie się uśmiecha,co tam chlebek mizerny jeśli nie jest koszerny

 7. Robert mówi

  Chroni Jogiego przed zatruciem jego,jak u Cesarzy bywało z wyboru na testerów jedzenia.Tyle mam do powiedzenia

 8. dq. mówi

  czego się spodziewacie po najwybitniejszych….. prostakach swiata?? czego się spodziewacie po talmudycznych-komunistach?? dno dna od dna! macie w kraju wybitnego prostaka hartmanna, jakiegoś dewianta pod polskim nazwiskiem się ukrywającego pt. kochanowski, macie grossa, macie engelking-boni i jej ex meza obslinionego boniego, macie hajke gronkiewicz walc, macie cywinskich /tych od Auschwitz/ macie Sole tego od muzeum polin – za nsze pieniadze zbudowanego i utrzymywanego, macie leociaków, grabowskich, balcerowiczów i tysiące innych prostackich, chamskich, załganych profesorów, doktorów, itp. celebrytów polakozercow, deprawatorów pasozytów.

 9. Kris mówi

  Pranie mózgu od najmłodszych lat ideologią talmudu powoduje, że awersja żydostwa do wszystkiego co wytworzone przez gojów jest silniejsza niż etykieta dyplomatyczna. Do tego dochodzi jeszcze niewyobrażalna buta tego zakłamanego plemienia. Z drugiej strony to dobrze, że buta kroczy za upadkiem

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.