„Zmarła na koronawirusa była wierząca, ale wiara jej nie pomogła.” Z prezydenta Poznania wyszedł po prostu cham!

Jacek Jaśkowiak/ fot. youtube
18

Pierwszą ofiarą koronawirusa w Polsce jest 57-letnia kobieta. Kobieta była hospitalizowana w Poznaniu. O zgonie informowaliśmy dwa dni temu. Przedstawiciele rządu oraz lokalnych mediów zaznaczali, że poza Covid-19 pacjentka była obciążona innym poważnym schorzeniem. Komentarz w sprawie zabrał prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak.

Osoba, która została zarażona, zaraziła również męża i zaraziła również córkę. I to była osoba bardzo wierząca. Ona krótko przed tym jeszcze była na pielgrzymce, jej mąż był szafarzem, udzielał Komunii. To jest bardzo wierząca rodzina i to pokazuje też, że ta modlitwa czy wiara ona nie chroni przed zarażeniem – dla TVN24 powiedział Jaśkowiak.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jak bardzo trzeba być bezczelnym i nieempatycznym, żeby w dobie żałoby najbliższych, po tragicznej śmierci kobiety, wypowiedzieć takie słowa? Czy umiejętność zachowania się przyzwoicie to cecha nadzwyczajna? A może nienawiść do chrześcijaństwa przedstawicielom środowisk lewicowych całkowicie przysłoniła oczy i są gotowi wykorzystać każdą okazję, by w tak podły sposób wykpić wiarę w Chrystusa?

Czy na czas walki z koronawirusem składki ZUS dla przedsiębiorców powinny zostać wstrzymane?

View Results

Loading ... Loading ...

Źródło cytatu: TVN24

Obejrzyj:

Walka z koronawirusem: postawa rządu i episkopatu. Komentarz Jacka Międlara [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Adolf mówi

   Jaśkowiak Ty kurwo jebana oby Ci język odpadł gnido

 1. W K mówi

  Prezydencie Poznania, dzięki modlitwie można zyskać życie wieczne w niebie, a nie życie wieczne na ziemi. Gdyby było tak, że dzięki modlitwie ludzie fizycznie nie umierają, czy byłby ktoś, kto się nie modli? Wątpię.

  1. Christopher mówi

   MR Jacek Jaskowiak: THE JUDGEMENT DAY IS APPROACHING. EVERLASTING LIFE IN EARTH IS POSSIBLE AFTER JESUS CHRIST SECOND COMING JUST AFTER JUDGEMENT DAY. ONLY PEOPLE LIKE THIS DEAD 57- YEARS- OLD WOMAN WHO FULFILLS GOD’S EXPECTATIONS CAN BE SURE OF THE RESURRECTION. YOUR MOCKERY OF FAITH Mr Jaskowiak PUTS YOU AMONG THE STUDENTS OF Satan FROM hell, AND GOD HAS ALREADY GIVEN JUDGEMENT ON Them !!!

 2. Hammurabi mówi

  Cóż… 10 dni i ponad 100 przypadków i trzy zgony…
  Wygląda na to, że cały ten pandemiczny problem narasta i będzie narastał, nawet jeśli jakiś prymityw będzie sobie używał z tego powodu. Lewicowe poglądy, homoseksualizm, zoofilia i wszelkie inne zboczenia również nie chronią przed COWID-19. Nie chroni nawet prezydentura. Co prawda daje ona pewne przywileje i luksusy ale do czasu. Życzę serdecznie panu Jaśkowiakowi by wraz z rodziną zderzył się z rzeczywistością bez tych poduszek ochronnych, tak jak muszą to robić zwykli obywatele.

  1. W K mówi

   @Hammurabi Ktoś z nas będzie miał rację. Moja teza jest taka, że o tej porze roku wirusy zawsze mają się lepiej i że już w maju temat w mediach się zmieni, bo przypadki zachorowań na koronawirusa będą rzadkie, o ile w ogóle jeszcze będą.

  2. Hammurabi mówi

   Liczysz na zwiększenie promieniowania ultrafioletowego? Promieniowanie UVC w szerokim przedziale widma, faktycznie skutecznie zabija bakterie i wirusy niszcząc wiązania, które trzymają ich DNA w całości. Promieniowanie to, obecne w świetle słonecznym, nie dociera jednak do Ziemi, bo pochłania je nasza atmosfera. W szpitalach, przychodniach i gabinetach stosuje się lampy emitujące promieniowanie ultrafioletowe, jednak wyłącznie po opuszczeniu ich przez ludzi. Są co prawda prowadzone badania w kierunku wykorzystania promieniowania w dalekim ultrafiolecie skutecznie zabijającego w powietrzu wirusy grypy i mogącego mieć bezpiecznie stosowane do ciągłej dezynfekcji nie tylko pomieszczeń szpitalnych, gabinetów lekarskich, ale też obiektów użyteczności publicznej, bez narażania zdrowia ludzkiego. Takie dalekie UVC ma bardzo ograniczony zasięg i nie jest w stanie przeniknąć zewnętrznej, martwej warstwy komórek naszej skóry, czy filtru łzowego na powierzchni gałki ocznej. Nie jest dla nas podobno groźne…
   Szczepionka – czyli zmuszenie organizmu do samodzielnego wytwarzania przeciwciał… Przy wielkiej zdolności wirusów do mutacji, to wyścig z autem na piechotę.
   Pozostaje surowica… Pewnie badania jak zawsze: trwają. A może raczej już trwały, zanim ten wirus „się przypadkowo wydostał”? Jak myślisz?

 3. marju73 mówi

  To nie Bóg tylko szatańskie pomioty bawiące się zapałkami są odpowiedzialne za zło które czynią. A ta podróba człowieka jest częścią tego czarciego systemu.

 4. jaro mówi

  Jaśkowiak, masz mniejsze szanse na przeżycie w obliczu tego zagrożenia , ponieważ nie chroni cię wiara…

  1. Sebastian mówi

   Świat by zginął bez cymbałów

 5. Żaneta mówi

  Ludzie sa wielu jest wierzących, ale mało przestrzega prawa Bożego, i tacy będą umierać jeśli się nie nawroca, to że chodzą do kościoła i dają na tace, to nic nie znaczy dla Boga, dla niego liczy się wypełnianie woli, nie klekanie przed obrazami i figurami co jest zakazane przez Boga

 6. Piotr mówi

  czasem mysle ze nie warto żyć z takimi ludzmi ktorzy mysla, ze tu na ziemi wszystko się zaczyna i kończy

 7. gabka mówi

  Myślę, że ten the bill ma ochronę, ale czy mu ona pomoże…?
  lewacka ścierka do podłogi…

 8. Margot mówi

  Ta pani była bardzo wierzaca, dlatego ma szansę być w Niebie, które jest po śmierci człowieka. Jeżeli Pan Bóg powołał ja teraz to znaczy, że nadszedł jej czas. Smierc ciała dla każdego jest nieunikniona, i dla wierzącego i dla ateisty. Wiara decyduje o tym, co dzieje się z człowiekiem po śmierci, a czasem i za życia na ziemi. Wypowiedź Pana prezydenta świadczy o nieznajomości wiary.

 9. bip mówi

  Te żydowskie bydlaki przez lata mutacji z Polakami, tak sie upodobniły, ze można je dopiero odrolnić po takich enuncjacjach. Czarci syn nie ma pojęcia co mówi, nie ma pojęcia po co jest na ziemi. Rozumie zargon zlot-ego cielca i jego wymagania. Biedne spasione na krzywdzie innych bydle rodzaju ludzkiego.

 10. POZNAŃ przeprasza za dzbana mówi

  Jaśkowiak to zwykły prostak i prymityw

 11. cycero mówi

  Wśród prezydentami miast też są idioci i chamy. I gnoje .

 12. lol mówi

  taki sam cham i prostak jak sutek

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.