Zamknięte trzy stacje metra w Warszawie. Podejrzenie koronawirusa u jednego z pasażerów

metro w Warszawie/ fot. Wikipedia
5

W piątek (13.03.2020) trzy stacje warszawskie metra zostały zamknięte ze względu na podejrzenia koronawirusa u jednego z pasażerów. Mężczyzna poinformował obsługę, że źle się czuje, a niedawno wrócił z Londynu. Został przewieziony karetką do szpitala. Sanepid zdecydował o zamknięciu stacji Kabaty, Natolin i Imielin w celu ich odkażenia.

Mężczyzna przyjechał do stacji Kabaty samochodem. Nie wsiadł do pociągu, ale stacje zostały wyłączone ze względu na zawrotkę taboru. Dla pasażerów uruchomiono autobusową linię zastępczą. – Na razie nie wiadomo, ile jeszcze potrwają utrudnienia. Czekamy na decyzję inspektorów sanepidu – poinformowała Anna Bartoń, rzeczniczka Metra Warszawskiego.

Źródło informacji: onet.pl

Zobacz też:

Wielka Brytania nie wprowadza obostrzeń z powodu koronawirusa. Redaktor pisma medycznego krytykuje rząd

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Robert mówi

  Od przyszłego tygodnia Defender będzie ćwiczył na Polakach ,,stan wojenny,,

 2. Zbulwersowany mówi

  A gdyby zamknęli granice minimum 2 miesiące temu, to z pewnością mutant HIV nie byłby w Polsce tak dokuczliwy.

 3. az mówi

  Mutant ? a moze to designer HIV prze kichanie ? Nawet jesli nie designer to jest mozliwe że się skrzyzuje z HIV i jak do Covid dołacza się interkalacyjen do DNA sekwecje i reverstraskkryptaza to będzie tak jak mógłby zrobić designer. Kiedys w 89 ostrzegałem że HIV może być airborn P jest ale nie duże bo kapsyd koronawirusa jest zbyt mały by w nim upakowac dodtkowe ssRNA potrzebne do kodowania takowego cyklu rozwojowego.

  Wtedy też rozważałem możliwosc zakodowania na nonsnsownej nici jko szczpioenki na HIV jwkiejś toksyny która by była usnsowniana tylko w komórkach zawierajćych reverstranskryptazę, czyli w tych już niosacych intercalowany gen HIV a tranlacja na takowych toksyn by zabijała zakazaną HIV komórkę prowadząc do całkowitego ozdrowienie oranizmu HIVowca. Jedyne co jest pocieszając to że jak narazie wszelkie inżynierowane genetycznie organizmy są duzo mniej vitalne niz dzikie. Natury labolatorium jest tak duze jak biomasa a moc obliczeniowa, do sztucznego design, jest nieporónywalnie niska do R/DNA komputera przyrody.

  Warto wspomnieć ze Bóg stworzył człowieka bo mutacje sa losowe a los jest w Bożej gestii. Determinizmu nie ma szczególnie na poziomie kwantowym. Mamy wolną wolę a to jak i Trójca Swieta objawina nam z dawna Arjami/Scytomi/Słowianomi Matryja Bożarodicza Mayja. (u Herotousa jako Ma Ares + żelazny krzyż )

  1. LucyLucenta mówi

   Napisz to jeszcze raz, tym razem porządnie, żeby można było rozumieć, ten niewątpliwie ciekawy wywód. Połykasz litery, albo dodajesz je w nazwach własnych przez co stają się nierozpoznawalne, stosujesz dodatkowo slang, a przy okazji mieszasz to z jakaś papką religijno- matematyczną. Widać, że dużo wiesz, ale jeżeli sprzedawałeś to w przeszłości w podobny sposób, to nie powinno Cię dziwić, ze mało kto Cię słuchał i czytał

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.