Kibice z całej Polski znów się zjednoczyli! Solidarni z liderem fanów WKS

Oprawa na stadionie Śląska Wrocław / Fot. YT
0

Na polskich stadionach doszło do sytuacji absolutnie niebywałej! Kibice z całej Polski, ponad podziałami opublikowali oświadczenie ws. Przemysława Piwowarskiego koordynatora do spraw kontaktu z kibicami w Śląsku Wrocław.

13 grudnia 2019, w 38. rocznicę wprowadzenia w Polsce stanu wojennego, Piwko pod bzdurnym pretekstem został zwolniony z klubu WKS Śląsk Wrocław S.A. Przemek Piwowarski jest prezesem kibicowskiego stowarzyszenia Wielki Śląsk, które znane jest z zakrojonej na szeroką skalę działalności patriotycznej i charytatywnej. W sprawie absurdalnej decyzji zarządu klubu specjalne oświadczenie wystosowali kibice największych klubów z całej Polski.
PRZECZYTAJ: PILNE! Kibice Śląska oddali hołd Lwowskim Orlętom! Teraz ścigają ich służby i pluje na nich ukraiński IPN. „To jest Lwów, nie Polska” [WIDEO]

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Oświadczenie:
W nawiązaniu do ostatnich wydarzeń które miały miejsce we Wrocławiu, jako środowisko kibiców w Polsce, chcemy stanowczo zaprotestować wobec niezrozumiałej oraz absurdalnej decyzji którą podjęto w klubie Śląska Wrocław o zwolnieniu jednego z najdłużej pracujących SLO w Polsce – Przemka Piwowarskiego, koordynatora do spraw kontaktu z kibicami w Śląsku Wrocław.
Pamiętajmy, że stanowisko zostało powołane do budowania relacji między klubem, a kibicami nie tylko Śląska, ale również z innych drużyn, natomiast na ten moment owa sytuacja pokazuje, że dla Klubu te relacje nie są istotne, a władze klubu działają wyraźnie pod presją polityczną.
Przemek stał się ofiarą rozgrywek politycznych wewnątrz klubu co jest niedopuszczalne oraz wyraźnie pokazuje, że nie wszyscy w Polsce zrozumieli rolę SLO w klubie piłkarskim. Mamy nadzieję, że Zarząd Śląska Wrocław jeszcze raz poważnie zastanowi się nad decyzją, która została podjęta i przywróci ODPOWIEDNIĄ OSOBĘ, na odpowiednie miejsce.
PRZECZYTAJ: Delegacja kibiców w cieniu obrońców Grodna [ZDJĘCIA]

Oświadczenie kibiców zostało opublikowane m.in. przez kibiców Widzewa Łódź i Lecha Poznań, na co dzień ostro zantagonizowanych z fanami Śląska Wrocław, zaś na portalu stadionowioprawcy.net opublikowano zdjęcia z odpowiednimi transparentami meczowymi będącymi symbolicznym wyrazem solidarności z liderem kibiców WKS. GALERIA ZDJĘĆ

Przeczytaj także:

J. Międlar: „Rebbe” Cywiński z błogosławieństwem „rebbe” Glińskiego. Na czym polega „dobra zmiana”?

Minęło osiem lat od pierwszej oprawy kibicowskiej o Żołnierzach Wyklętych!

Kibice Śląska Wrocław oddali cześć bohaterom z WiN! „Mija 70 lat od komunistycznej zbrodni”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.