Zdaniem Franciszka gwałciciele z Rimini to “wojownicy nadziei”. Papież wychwala masońskie założenia UE

Źródło: Youtube
4

Papież Franciszek udał się do położonej w północnych Włoszech Bolonii, gdzie spotkał się z dużą grupą islamskich imigrantów. Jak stwierdził, obok spotkania w katedrze na Eucharystii i na uniwersytecie, było to dla niego najważniejsze spotkanie w trakcie podróży. „Niestrudzonego ewangelizatora” Franciszka można w tym miejscu jeszcze zrozumieć, o ile zamierzałby wykorzystać to spotkanie do nakarmienia innowierców nauką Chrystusa i zachęcenia do nawrócenia (por. J 4). Miał na to całą godzinę. Nie wykorzystał jej jednak w celach ewangelizacyjnych, ale imigrantów utwierdzał w czynieniu zła. Niczym rasowy lewak wygłosił postulaty, które wysuwają przedstawiciele środowisk paramasońskich i europejskie „elity”. Franciszek po raz kolejny wyparł się wiary w Chrystusa (por. 1Tm 5,8).

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W Bolonii papież mówił o potrzebie otwarcia granic państw europejskich i stworzenia korytarzy humanitarnych, które – w domyśle – ułatwią imigrantom czerpanie benefitów i przeprowadzanie ataków terrorystycznych we wszystkich krajach Europy, a samych imigrantów, spośród których niejeden jest potencjalnym terrorystą, nazwał „wojownikami nadziei”. Jaką nadzieję dla Europy niosą ze sobą islamscy imigranci? Odpowiedź mamy na czerwonych paskach światowych mediów, na których codziennie czytamy o atakach terrorystycznych przeprowadzonych przez uchodźców, deptaniu po godności chrześcijan, podpalaniu katolickich świątyń i czerpaniu różnego rodzaju benefitów. Odpowiedź wysłano nam z Las Vegas, a jeszcze dzisiaj z Marsylii  Czy to jest ta nadzieja w rozumieniu pierwszego hierarchy Kościoła katolickiego?

Na tym Franciszek nie poprzestał. Widząc, co dzieje się w Europie Zachodniej, jak wielu Europejczyków z obawy przed imigrantami wręcz boi się wieczorami wychodzić ze swoich domów, apelował do muzułmanów, by nie tracili nadziei i nie popadali w rozpacz, gdy wdzierając się do Europy natrafią na „nieprzyjemności”. Papież zwrócił również uwagę na sposób witania imigrantów. Ma być ciepły i pełen zrozumienia.

Podczas pobytu w Bolonii papież spotkał się również w budynku uniwersytetu z przedstawicielami nauki i studentami. Podczas spotkania przestrzegał przed populizmem i nacjonalistycznymi ruchami w Europie.

CZYTAJ CAŁY TEKST…

———————————————–

WSPARCIE FINANSOWE: http://PayPal.me/jacekmiedlar https://wprawo.pl/wsparcie
Zapraszam na bloga: http://jacekmiedlar.pl
Portal: http://wPrawo.pl http://wPrawo.pl/wsparcie
Koszulki i czapki: http://wPrawo.pl/sklep
Twitter: http://twitter.com/jacekmiedlar http://twitter.com/wprawo.pl
Facebook: http://facebook.com/wprawoPOLSKA

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Bogi mówi

    Uzurpator Franciszek działa na szkodę, nie tylko Kościoła Katolickiego, ale również, a może przede wszystkim, ludzi. Dla masona, wszelka przemoc mająca na celu zaszkodzenie zwykłym ludziom, czy to katolikom czy nie, to walka w słusznej sprawie na drodze do NWO.

  2. ania mówi

    Uwielbiam słuchać pańskich wypowiedzi, są zawsze profesjonalnie przygotowane i rzeczowe. Dzięki i czekam na następne. Serdecznie pozdrawiam i życzę powodzenia ( również w życiu prywatnym ).

  3. Jarek mówi

    Tacy osobnicy jak ten argentyński mason pełniący funkcję papieża (chociaż w tym gronie w historii można znaleźć równie niezłe kwiatki) czy też większość naszych biskupów sprawiają , że zaczynając każdy dzień w pracy chwalę jak nasi przodkowie Welesa

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.