Zakaz lotów, wydłużona kwarantanna i ograniczenia dla niezaszczepionych. Minister Niedzielski ogłosił nowe restrykcje w związku z mutacją Omikron [WIDEO]

konferencja prasowa ministra zdrowia Adama Niedzielskiego/ fot. screen
5

W poniedziałek (29.11.2021) minister zdrowia Adam Niedzielski poinformował, że od 1 grudnia zostaną zaostrzone restrykcje epidemiczne w związku z wykryciem w RPA nowej mutacji koronawirusa nazwanej Omikron. W ramach tzw. pakietu alertowego wprowadza się zakaz lotów do siedmiu krajów afrykańskich, wydłuża kwarantannę dla osób przybywających z tych krajów oraz z krajów spoza strefy Schengen, a także zaostrza limity dla niezaszczepionych.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– Zdecydowaliśmy, że zostanie zwiększona liczba kontroli, które są skierowane do przedsiębiorców – powiedział minister Niedzielski. – Jeżeli będziemy widzieli, że nie weryfikowana jest ta kwestia i są przekroczone limity, to siłą rzeczy jest to podstawa do wręczenia odpowiedniej kary, czy mandatu dla prowadzącego działalność gospodarczą – dodał. – Działalność sanepidu w najbliższych dniach będzie ukierunkowana na wersyfikowanie, czy przekraczane są limity – podkreślił Niedzielski.

Zapytany o kwarantannę dla zaszczepionych, minister odparł, że kwarantanny dla tych osób nie będzie. – Tym również zachęcamy Państwa do wykonania szczepienia, bo ono zdejmuje z Państwa różne dolegliwości, które mogą wynikać z tego systemu obostrzeń – stwierdził.

A TERAZ UWAGA: mutacja Omikron nie pochodzi z RPA, lecz jedynie została wyizolowana przez tamtejszych naukowców. Omikron jest już w Europie i to w krajach ze strefy Schengen. Dotychczasowe zakażenia tym wariantem stwierdzono u osób zaszczepionych! Światowa Organizacja Zdrowia poinformowała, że na razie nie wiadomo, czy wariant Omikron jest bardziej zakaźny i odporny na szczepienie. Może tak, może nie. Tymczasem Niedzielski dokręca śrubę niezaszczepionym, a zaszczepionych puszcza wolno i nazywa to pakietem alertowym. To jest bezsensowny, pełzający lockdown, którego celem jest przymuszenie niezaszczepionych do wzięcia udziału w eksperymencie medycznym zwanym szczepienie przeciw Covid-19. Omikron jest tylko pretekstem.

Źródło informacji: Ministerstwo Zdrowia, who.int

Zobacz też:

UWAGA! Adam Małysz odkrył, że szczepionki nie przywróciły normalności: „Jesteśmy zaszczepieni i dalej są testy i wychodzą pozytywne” [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. MAREK mówi

  Rewolucjoniści covidowi: ekonomista, elektryk-informatyk i specjalista od socjotechniki medycznej szkolony przez Bank Światowy i nie tylko, znowu dostali zadanie do wykonania! Prawdziwymi fachowcami od ZARAZY to oni nie są, ale z pewnością to są specjaliści od kłamstw, totalitaryzmu, socjotechniki , działań podprogowych, łamania praw człowieka i praw obywatelskich zawartych w konstytucji RP.

 2. Zbigniew mówi

  No tak, wiec zaszczepieni nie choruja ciezko wiec moga sami siebie zarazac bezkarnie.

  No i teraz wsiasc do takiego samolotu wypchanego nosicielami – prosze bardzo, kto chetny?

  Po drugim szczepieniu test negatywny – to co mi wszczepili?

  Przedtem chemitrasy, na autostradzie (latali zygzakiem) a co teraz?

 3. Republikanin mówi

  Mój znajomy – emerytowany lekarz (!!!) spoza tzw. układów (!!!) – z dumą oświadczył, że przyjął 3 dawki. I że dostał zapalenia siatkówki. I chodzi w masce.

 4. Republikanin mówi

  Oczywiście nie wie, skąd mu się to zapalenie wzięło.

 5. Alek mówi

  RPA 26 listopada zgłosiła że już nie będzie kupować szczepionek , to twórcy koronościemy krzyczą na cały świat że znaleźli u nich strasznego omikrona i straszą jeleni.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.