UWAGA! Adam Małysz odkrył, że szczepionki nie przywróciły normalności: „Jesteśmy zaszczepieni i dalej są testy i wychodzą pozytywne” [WIDEO]

Adam Małysz reklamuje szczepionki na Covid/fot. Twitter
9

W niedzielę (28.11.2021) japoński skoczek Ryoyu Kobayashi został wykluczony z konkursu w Kuusamo ze względu na pozytywny wynik testu na koronawirusa. Międzynarodowa Federacja Narciarska (FIS) poinformowała, że Kobayashi czuje się dobrze, ale zgodnie z fińskimi przepisami pozostanie w izolacji.

– Nie ma to wpływu na innych członków zespołu, którzy będą kontynuować rywalizację. Cały zespół będzie uważnie śledzony dodatkowymi środkami przed następnym wydarzeniem – czytamy w komunikacie FIS.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kobayashi poinformował na Twitterze, że wynik testu, który sam zrobił, był negatywny. Przypomniał też, że przechorwał kowid w czerwcu i jest zaszczepiony dwiema dawkami. I co? I musi siedzieć w izolacji.

Do sprawy odniósł się Adam Małysz, który jeszcze niedawno był twarzą kampanii reklamującej szczepionki. – Widzimy, że ten cały system, który jest z koronawirusem, nie do końca funkcjonuje. Byliśmy zapewniani przed sezonem zimowym, że jeśli się zaszczepimy, to nie będzie testów, musimy zacząć normalnie funkcjonować. Wszystko wróciło z powrotem. Jesteśmy zaszczepieni i dalej są testy, i dalej wychodzą – mimo zaszczepienia – pozytywne – powiedział Małysz.

Globkurier [CPS] PL

Gdy mądrzy ludzie ostrzegali, że szczepienia nie pokonają pandemii, Adam Małysz zapewniał Polaków, że druga dawka to „ostatnia prosta” i „powrót do normalności”. Każdy, kto mówił, że to fikcja, był nazywany foliarzem. Teraz zdumiony Małysz odkrył, że jest inaczej niż mu się wydawało. I kto tu jest foliarzem?

Wszystkim, którzy tak jak Małysz przecierają oczy ze zdumienia, polecamy książkę Katarzyny Treter-Sierpińskiej „Kowidowe getta”, z której dowiecie się, jak bardzo zostaliście oszukani i dlaczego tak wielu dało się oszukać. Książkę możecie zamówić w sklepie na wPrawo.pl TUTAJ.

Źródło informacji: sport.pl, Twitter

Zobacz też:

Sanitarny terror postępuje! Wydawca wyrzucony z targów książki za brak maski. Interwencja posła Brauna [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Rebih mówi

  Ta “pandemia” dawno by się skończyła, gdyby nie to, że ciągle majstrują przy niej “eksperci”, rządy i biznes. Warto zauważyć, że trwa już trzeci sezon – dłużej niż jakakolwiek poprzednia pandemia wirusowego zakażenia dróg oddechowych i zamiast słabnąć, nabiera tempa.

 2. MAREK mówi

  Lewacka rewolucja trwa!
  Wojna to pokój.
  Wolność to niewola.
  IGNORANCJA to siła.
  George Orwell, Rok 1984

  Wiara w skuteczność kawałka materiału na twarzy przeciwko wirusom oraz wiara w eksperymentalny eliksir bez jakiejkolwiek gwarancji o nieprzewidywalnych skutkach działania jest sprzeczna z wiedzą medyczną i zdrowym rozsądkiem! Wiara, że totalitaryzm: segregacja, kwarantanny dla “chorych” bezobjawowo, przymus, mandaty, cenzura, teleporady, odmowa udzielania pomocy medycznej chorym, blokowanie sprzedaży leków antywirusowych oraz bicie i strzelanie do ludzi protestujących przeciwko kłamstwu i covidtotalitaryzmowi to jedynie słuszne rozwiązanie zakrawa o idiotyzm. IGNORANCJA TO SIŁA!

 3. Misiek13 mówi

  To jest wirus polityczny,a zadaniem wielkich tego swiata,za pomoca politykow jest zniszczenie gospodarek i ludzkosci

 4. H h hxn mówi

  Oj Adam widzisz dałeś się okłamać Niedzielskiemu i Tobie podobni, ale kase niezłą z pieniędzy publicznych przytuliłeś więc nie płacz

 5. Ewa-Maria mówi

  Jakim trzeba być ograniczonym umysłowo aby wierzyć psychopatom. Reklamując ‘ostatnią prostą’ za friko tego nie robił. Dziwie się że taki zdziwiony jest zaistniałą sytuacją. Przecież nie jest to przypadek odosobniony, kagańce miały zniknąć u zaszprycowanych.

 6. Historyk mówi

  W historii były prawdziwe pandemie. Ludzie umierali tysiącami. Jest jednak zasadnicza różnica z czasami obecnymi. Nawet największa pandemia nie trwała dłużej , jak pół roku. Nigdy dłużej. A ta trwa już dwa lata i końca nie widać . Zacznijcie myśleć .

 7. Ewa-Maria mówi

  Końca nie będzie tego szaleństwa. Psychopaci doszli do wniosku że ‘Delta’ nie przynosi oczekiwanych przez nich skutków więc wymyśleli nowy twór z Afryki. Wymyślać będą bez końca. Koniec może nastąpić przez wściekłość ludu i to nastąpi. Nie będzie tak jak we Francji, Holandii czy innych krajach. Cóż z tego że są to tysiące obywateli ale jednodniowe demonstracje, U nas będzie to inaczej przebiegało .Jak już wyjdą na ulicę to nie będzie to jednodniówka ale jak w minionych latach, walka będzie do skutku.

 8. Krzysztof mówi

  Wziął judaszowe srebrniki, a teraz się dziwi.

 9. Monika mówi

  Matko, pijesz do hiszpanki? Czy innej pandemii? A ogarniasz, że 100, 200 lat temu człowiek nie przemieszczał się z taką szybkością i w tak wiele miejsc jak dziś? Spoko, przynajmniej się pośmieje z ignorancji i niewiedzy. Ale jakby co włączam myślenie 😏

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.