Zakaz aborcji to „przemoc”, „zdrajcy w sutannach, ręce precz od Polski”… Przegląd tygodnia (9-16.09)

17

SUBSKRYBUJ i kliknij DZWONEK ? aby być na bieżąco: https://www.youtube.com/channel/UCFH7…
TEKST O ABP. JĘDRASZEWSKIM: https://wprawo.pl/2017/09/06/kara-dla-…
WSPARCIE dla Jacka Międlara: http://paypal.me/jacekmiedlar http://jacekmiedlar.pl/wsparcie
WSPARCIE DLA WPRAWO.PL: https://wprawo.pl/wsparcie
PORTAL: http://wprawo.pl http://jacekmiedlar.pl
KOSZULKA: https://wprawo.pl/sklep

Postaw mi kawę na buycoffee.to

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jerzy mówi

  Po co zmieniac prawo o aborcji? Polska jest panstwem swieckim a Katolicy powinni sie stosowac do nauk Kosciola – jesli nie, to i tak niczego dobrego soba nie reprezentuja. Nie mam nic przeciw liberalizacji prawa. Kzieza niech pilnuja swoich owieczek. Co do Unii to sami sie do niej prosilismy (53% wyborcow). Jej na nas wcale nie zalezy. Bez Polski Unia bedzie prosperowala tak samo albo lepiej. Czy jest Pan pewny, ze bez niej przezyjemy? Nie ma „jakiejs tam” Unii. My jestesmy Unia! Suwerennosc? Niech Pan wbije nos w ksiazki i znajdzie taka sytuacje, w ktorej czlonkowie w jakiejkolwiek federacji (taka jest Unia) zachowywali pelna suwerennosc? Prawo musi byc takie samo dla Portugalii, Niemiec, Polski i Bulgarii, bo inaczej to nie bedzie Unia jedynie zlepek (robta co chceta) „suwerennych panstw. Na tym koncze. Pozdrawiam.

  1. Test24 mówi

   1. Bestialskie mordowanie dzieci jest złe niezależnie od religii.

   2. Gdyby się nie bała utraty kolejnych członków, to już dawno nałożyłaby te kary, albo nas wyrzuciła. Póki co, jedynie straszy… Od dwóch, czy trzech lat 😉 Ciekawe, jak taka Francja z długiem publicznym grubo ponad 90% poradzi sobie po utracie tak wielkiego rynku zbytu 😉

   3. Chcieliśmy, ale było to kilkanaście lat temu i wiele się zmieniło od tego czasu. Kiedyś nie było mowy o islamizacji i wprowadzeniu komunizmu, dziś już się z tym nawet nie kryją.

   4. Państwo federacyjne?! My wchodziliśmy do UNII GOSPODARCZEJ I HANDLOWEJ, a nie do państwa federacyjnego!

  2. test24 mówi

   Dług publiczne Unii Pierwszej Prędkości w stosunku do ich PKB:
   Portugalia: 130%,
   Hiszpania: 99%,
   Francja: 96%,
   Włochy 132%
   Austria: 84%
   Grecja: 179%
   Belgia: 105%
   Niemcy: 68%

   Tak, Unia będzie doskonale działała po naszym odejściu 🙂

  3. d. mówi

   jerzy, pan się z rozumem minął czy co? jak federacja!? wchodzilismy do unii gospodarczej-handlowej a nie do federastów narzucających nam co mamy myśleć i w jaki sposób oraz z kim mamy spać…. Bo jezeli nie jestesmy homoseksualistami i nie akceptujemy aneksji przez muzułmanów to jestesmy nazistami!! rozumu panu życzę bo widzę, że lewacka formacja wyprostowała panu zwoje mózgowe!

 2. ania mówi

  Panie Międlar , a gdyby tak spuścił pan z tonu ,mniej sarkazmu i emocji.
  W pełni identyfikuje się z pana poglądami.

 3. Ewa mówi

  „Koniec wolności Polaków”! – w takich słowach dr J.Zięba zwraca się do Prezesa PIS-u.
  Wczoraj na wszystkich drogach wylotowych z Białogardu policja kontrolowała każdy samochód, robiły się wręcz korki. (Mnie też kontrolowali!) To obława na dwoje młodych rodziców, którzy ratowali swoje jednodniowe dziecko przed śmiercionośnymi szczepionkami! Mnie też kontrolowali!
  Mówi o tym w szczegółach dr Jerzy Zięba w dramatycznym filmiku, adresowanym do Jarosława Kaczyńskiego. Cytuje list organizacji STOP NOP, o tym, jak przebiegał proceder, łącznie z zebraniem się błyskawicznie sądu w szpitalu i odebraniem rodzicom praw! Posłuchajcie koniecznie tego wystąpienia i wklejajcie dalej! Musi to dotrzeć do Prokuratora Generalnego/Ministra Sprawiedliwości – Z.Ziobry!
  Media usuwają posty!

  1. test24 mówi

   A jak to się stało, że przez tyle lat szczepionki nie szkodziły i nagle stały się „śmiercionośne”?

 4. Gustavo mówi

  JEST TO NIESAMOWITA TRAGEDIA !!!…ZE 80% LUDZI W POLSCE ( W EUROPIE TEZ )NIE ROZUMIE i NIE POSTRZEGA TEGO NIESAMOWITEGO NIEBEZPIECZENSTWA i UTOPIJNEJ MROCZNEJ DESTRUKTYWNEJ WIZJI JAKA KREUJA i WDRAZAJA KROK AZ KROKIEM W ZYCIE CI MROCZNI TROCKISTOWSCY FASZYSTOWSKO-CZERWONI UTOPISCI-PSYCHOPACI !!!…TE WSZYSTKIE SCIERWA Z EURO-PARLAMENTU i WSZYSTKICH INNYCH ORGANIZACJI SKUPIONYCH WOKOL TEJ MACHINY ZLA !!!!…NALEZY JAK NASZYBCIEJ OBALIC-USUNAC !!!…NIESTETY JEDYNA FORMA REAKCJI BY TO PRZEPROWADZIC i ZREALIZOWAC JEST…SILA !!!…DLATEGO TRZEBA SIE JEDNOCZYC i LACZYC…TAK W POLSCE JAK i Z INNYMI UGRUPOWANIAMI WOLNSCIOWYMI-NARODOWOSCIOWYMI W CALEJ EUROPIE !!!…W OBECNEJ CHWILI JESZCZE JEST SZANSA TO ZROBIC JESLI ZACZNIE SIE INTEGRACJE TAKICH WYZWOLENCZYCH SRODOWISK i ORGANIZACJI…NATYCHMIAST !!!…OBAWIAM SIE ZE ZA ROK LUB DWA MOZE BYC ZAPOZNO !!!…OBUDZ SIE LUDU EUROPY !!!…OBUDZCIE SIE POLACY !!!…CZAS POWSTAC Z KOLAN i USUNAC-OBALIC TYCH EKSTREMALNIE ZLYCH PSYCHOPATYCZNYCH BANDYTOW !!!…WROGOW LUDZKOSCI i DEMOKRACJI !!!…WROGOM LUDZKOSCI…WOLNOSCI i DEMOKRACJI MOWIMY…SMIERC !!!…NO PASARAN !!!

  1. sten mówi

   nie wrzeszcz dużymi literami zylion wykrzykników to oznaka prostactwa , chcesz by Cie traktowano poważnie?

  2. mariusz mówi

   nie czepiaj sie,bo sa rozne typy osobowosci.jacek jest cholerykiem,a ty flegmatykiem moze.

 5. aaaa mówi

  Może to ja jestem jakaś tępa ale na prawdę nierozumiem o co chodzi oorganizacją prolife. Przecież liberalizacja/ pozostawienie ustawy taką jaką jest nie oznacza, że będą musieli dokonać aborcji- to pozostaje w ich własnej woli. A jeśli chodzi mi o to by inni nie mogli usunąć ciąży to współczuję, że nie mają większych problemów niż zajmowanie się intymnym sprawami innych.

  1. sten mówi

   masz100% racje w pierwszej połowie zdania . Nie chciał bym by moja matka mnie zamordowała przed urodzeniem , by dalej gorzej niż bydle chlać ćpać i tarzać się w bagnie z kim popadnie . Dzięki dziadkom i wierze nie była ,,nowoczesna,, do końca swoich dni będe ją zato kochać , a nawet poza tym światem.

 6. mariusz mówi

  dobry komentarz po ktorym biedron proces sądowy wytoczy o mowe nienawisci oraz homofobie i wygra niestety,bo takie czasy nastaly.

 7. Jarek mówi

  lewactwo islam masoneria – to tylko kukiełki w tym teatrze iluzji i zniszczenia ludzkości – ważne kto nimi steruje

 8. Robert mówi

  Czy jest możliwość abyście publikowali w formie artykułu?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.