Z greckiej granicy: Większość zatrzymanych migrantów nie pochodzi z Syrii!

13

Otwarcie granicy turecko-syryjskiej doprowadziło do tego, że Europę po raz kolejny zalewa fala imigrantów. Wiąże się to z decyzją tureckich władz, które po zestrzeleniu ich żołnierzy, którzy wkroczyli na teren Syrii, podjęły decyzję o otwarciu granicy. To doprowadziło do sytuacji, że greckie wojsko musi strzec granicy, aby do Europy nie wtargnęły tysiące nielegalnych imigrantów.

PRZECZYTAJ: „Deportować najeźdźców! Zamknąć granice!” Młodzi nie poszli do szkoły! Protestowali przeciwko nielegalnej migracji! [WIDEO]

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W sieci dominują informacje jakoby nacierającymi migrantami byli Syryjczycy, którzy uciekają przed konfliktem z Turkami. Jeśli oprzeć się na danych opublikowanych przez greckie służby bezpieczeństwa, dowiadujemy się, że tak nie jest. Z ich danych wynika, że 64 proc. migrantów aresztowanych za nielegalne sforsowanie granicy od strony tureckiej to Afgańczycy, a co piąty z nich to Pakistańczyk. Syryjczycy stanowią zaledwie 4 proc. zatrzymanych. Okazuje się, że wykorzystując sytuację w Syrii, islamiści z innych krajów wykorzystują sytuację, by dostać się do Europy.

PRZECZYTAJ: Grecy nie chcą imigrantów! Brutalne starcia pod ośrodkami dla „uchodźców” [WIDEO]

Co jeszcze możemy się dowiedzieć z raportu greckiej bezpieki? Od soboty do czwartku przed sforsowaniem granicy powstrzymano 37 tysięcy osób.

Wczoraj na granicy grecko-tureckiej było dość spokojnie. Materiał korespondenta portalu PantaRhei24:

Zobacz także:

Węgrzy nie odpuszczają! Nie przepuszczą ani jednego imigranta

„Europa to raj dla muzułmanów.” Jacek Międlar o przyczynach islamizacji Europy i sprawie Tommy’ego Robinsona [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. W K mówi

  Wygląda na to, że Ruskie pobudowały Mur Berliński w złym miejscu.

 2. Robert mówi

  NATO Turcja Afganistan,rurociąg przyjażni..?Wiem, lepiej usraela nie drażnić,że nachodzców imputuje,ale kto,no kto Afganistan ,,przez,, Binladena okupuje? Sasza samozwaniec,czy wielki Sam dobry wybranych wujek?Więc dlaczego przed jankesami do Europy uciekają,skoro w ich własnym kraju tylko terroryzm zwalczają?

  1. Tomek mówi

   Jankesów w Syrii już od paru miesięcy nie ma. A Izrael ma tyle do tej imigracji, co Eskimosi. Podziękuj za nią Turcji, a w drugiej kolejności kolejnej sile masowo atakującej cywili – Rosji.

  2. Zbigniew mówi

   Tomciu, bo Ci nos urosnie……… .

   Turcy do EU nie wysla jakis obcych aby rozpuszczali srodowiska imigranckie, bedace tureckimi – chyba nie posadzasz ich o skrajna glupote, jezeli moga je wzmacniac wyszkolonymi ludzmi. Ta sprawa syrii jest tylko przykrywka dzialalnosc w centrum przemyslowym Europy.

   Znasz sie na wszystkim a nie wlaczysz ich tv – moze nie masz internetu?

  3. Tomek mówi

   Zbysiu, prędzej tobie ośle uszy lub baranie rogi:)

   Nagrania z telewizji tureckiej, jak i greckiej, oglądam. Środowiska emigranckie na Zachodzie nie są w większości tureckie, choć Turków oczywiście jest dużo np. w Niemczech. O składzie natomiast owych imigrantów nic nie pisałem, ale jak temat wywołałeś, to oczywiście wg mediów większość z nich nie jest z Turcji. Więc o czy ty chcesz tu dyskutować?

  4. Robert mówi

   Tomuś imbecylu,może całe życie spędziłeś w cywilu i nie trybisz,że Afganistan przed terrorystami bronią ze strefy 51 Marsjanie czy Eskimosi…

  5. Tomek mówi

   Robciu, internetowy błaźnie – nie Marsjanie i nie Eskimosi, a reptilianie:)

  6. MACIEJ mówi

   „Izrael ma tyle do tej imigracji, co Eskimosi.”
   Oj jak bardzo jesteś w błędzie. Może świadomie, może nie.
   Musisz jednak wiedzieć, że głównym inicjatorem owej „imigracji” jest właśnie Izrael.
   Dlaczego? Bo jego głównym planem jest zniszczenie cywilizacji chrześcijańskiej i wymazanie
   'białego człowieka’. To są ich własne słowa, więc nie możesz zarzucić mi, że zmyślam i tworzę teorie spiskowe. Teorie nikogo nie zabijają, spiski jak najbardziej tak, a ludzie przecież giną.

 3. Robert mówi

  Tomuś imbecylu,może całe życie spędziłeś w cywilu i nie trybisz,że Afganistan przed terrorystami bronią ze strefy 51 Marsjanie czy Eskimosi…

 4. Robert mówi

  Kozaczku…do kozy…Jeden Tomuś w mojej rodzinie,przez granicę meksykańską w limuzynie ,w okolicach bagażnika do szeryfa przybył.Dziś cały świat się nim zachwyca,bo zadowolona fabryka ,dzieciaka amerykance zrobił.W Polsce plebs gojowski zadziwił, że można robić za usraelskiego wała,byle Kasa się zgadzała …Tomciu

  1. Tomek mówi

   Urzekła mnie twoja historia, choć poeta z ciebie, jak z mysiej c….ki worek. A poza tym w rodzinie wszyscy zdrowi? Mam nadzieję, że tylko ciebie ta tragedia spotkała?

  2. LOL mówi

   głupich nie sieją, tomuś… najlepszym żeś tego przykładem

 5. Robert mówi

  Nie wiem Tomuś czy tacy jak ty zajmują się czymś zawodowo,ale jeśli jakimś cudem tak jest,cieszę się że tacy jak ty robia na moją emeryturę i coroczna waloryzację,mimo że stary nie jestem.Duzo zdrówka do pracy

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.