„Europa to raj dla muzułmanów.” Jacek Międlar o przyczynach islamizacji Europy i sprawie Tommy’ego Robinsona [WIDEO]

https://www.youtube.com/watch?v=4dX0EPdLjh0
7

Portal SIOE.pl, który na co dzień zajmuje się informowaniem Polaków o problemie islamizacji Europy, przeprowadził wywiad z Jackiem Międlarem, którego zapytano m.in. o przyczyny napływu muzułmanów do Europy.

Taki zwykły Osama od dzieciństwa słyszy, że Europa to jest raj, a w tym raju są spersonalizowane raje, czyli europejki – mówi Międlar i tłumaczy, że obowiązkiem młodego muzułmanina jest intymne zbliżenie się do raju, którym jest biała kobieta.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zaznacza, że nauczanie islamskich imamów nie jest jedyna przyczyna islamizacji Europy. Jest nią także wojna imperialistów, którzy walczą o wpływy na Bliskim Wschodzie, niczym o tunikę, o którą losy rzucali żołnierze pod chrystusowym krzyżem.

Jeżeli na Bliskim Wschodzie wprowadzany jest chaos i strach oraz zaprowadza się wojny domowe (…) to w ten sposób zniechęca się obywateli, by żyli w tamtejszych krajach. (…) I na tej zasadzie wynoszą się ze swoich krajów i realizują to czego uczą się od dzieciaka: W raju gwałcą raj – tłumaczy.

Jacek Międlar tłumaczy także, dlaczego Tommy Robinson, podobnie jak Jayda Fransen i Paul Golding z Britain First, został skazany na karę pozbawienia wolności. Tłumaczy także, dlaczego nie wstawia się za nim publicznie.

Golding i Robinson opowiadali się publicznie po stronie rzekomego państwa Izrael, a więc po stronie holokaustu zaprowadzanego na terenie okupowanej Palestyny. Nie jestem gotowy, by poprzeć te osoby publicznie, ponieważ ci ludzie popierają ludobójstwo. Każdy kto opowiada się za ludobójstwem nie będzie moim przyjacielem. Jestem Polakiem, chrześcijaninem i zwolennikiem personalizmu – mówi Jacek Międlar i tłumaczy, że mimo to cała trójka to ofiary infernalnej polityki na wyspach brytyjskich.

Zapytany o roszady we włoskim rządzie, Międlar przywołuje rząd Prawa i Sprawiedliwości, w którym także pokładano duże nadzieje, tymczasem dzisiaj bocznymi drzwiami do Polski wprowadza się islamistów z Uzbekistanu.

Po owocach ich poznacie – tłumaczy i zaznacza, że przyszłość Europy nie rysuje się optymistycznie.

Końcówka wywiadu jest bardzo mocna. Zobaczcie Państwo sami!

Źródło: sioe.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. aalfa.oomega mówi

  Post-modernizm (tzw. po-nowoczesność) to wyraz głębokiego kryzysu cywilizacji, nauki i kultury europejskiej; odzwierciedla upadek wiary w dotychczasowy (w tendencji) racjonalny, liniowy, kauzalistyczny, uniwersalny obraz świata; jako NWO (New World Order) bywa niekiedy przypisywany działalności masonerii; trwa budowanie/kształtowanie ‘nowego’ człowieka zinfiltrowanego/wytresowanego intelektualnie [w tym jak ma poprawnie myśleć]; serwuje mu się tzw. anty-kulturę. Kontekst polityczno-społeczny: walka mocarstw (imperializm w fazie operującej coraz częściej brutalną, gołą przemocą – już rzadko, a jeśli – to na krótko, maskowany aksjologicznym uzasadnieniem mogącym mu pozyskać przychylność tzw. otoczenia zewnętrznego i/lub wewnętrznego) o zdominowanie w ramach globalizującej się rzeczywistości kolejnych regionów świata m.in. poprzez demograficzny drenaż, migracje, monopolizację dostępu do strategicznych zasobów (woda, żywność, surowce energetyczne, metale rzadkie, bazy danych, technologie, itd.), destrukcję tradycyjnych systemów wartości oraz rozbijanie więzi społecznych. Oferuje relatywizm, brutalizację, robotyzację i przedmiotowe podejście do relacji międzyludzkich, sceptycyzm, bezstylowość, antyelitaryzm, pluralizm, anty-indywidualizm, wielowarstwowość, sieciowość, niejednoznaczność, uwypuklanie bezsensu wszelkich wyższych racji, nihilizm; następuje mieszanie narracji baśniowo-fantasy-bajecznej, iluzji (m.in. VR, rozszerzona rzeczywistość wirtualna) i rzeczywistości (efekt: m.in. odspołecznienie, alienacja, głęboki deficyt umiejętności budowania relacji społecznych); promowanie różnorodnych uzależnień.

 2. Marko Polo mówi

  Wszyscy wystawiają diagnozy, mniej lub bardziej trafna, ale czy jest jakaś recepta?

 3. Robert mówi

  Ray Kurzweil,o zgrozo symbiozo antymowo nienawiści,drżyjcie żydowscy globaliści,kupcy realizujący powiedzenie,,mieć CIAstko i zjeść CIAstko,bo człowiek bez ziemi,przedstawiciel koczowniczego ludu Abrahama w wywodzie(youtube Ray Kurzweil:Bądźcie gotowi na połączenie ludzkiego mózgu z internetem),daje podstawy do zrozumienia dlaczego takie kontynenty jak Europa,Azja,Afryka,Ameryka przestają być potrzebne na mapie Europy.Sztuczna inteligencja w bandyckich łapach nadzorców jedyną mapę jaką uznają we wszechświecie,jest mapa ludzkiego mózgu niezbędna do kierowania niewolnikami.Był sobie człowiek

  1. Constancja mówi

   czy na tej zasadzie Polacy przegrali mecz ? Bo grali jakby byli sterowani przez nadzorcow tego swiata . Kibice zyjecie w iluzji, wynik mistrzostw swiata juz dawno zaprogramowany.

 4. michu mówi

  Wiele wskazuje na to że w XXI w. muzułmanie w wielu miejscach pokonali postchrześcijan. W Hiszpanii był rok 711, ale też 1492.

  1. michu mówi

   W zasadzie muzułmanie z socjalistami chrześcjan pokonali

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.