„Deportować najeźdźców! Zamknąć granice!” Młodzi nie poszli do szkoły! Protestowali przeciwko nielegalnej migracji! [WIDEO]

1

Kilka dni temu informowaliśmy Państwa o trwających w Grecji protestach przeciwko polityce migracyjnej narzucanej Grecji przez Organizację Narodów Zjednoczonych i Unię Europejską. Mowa w tym miejscu zwłaszcza o tzw. agendzie 2030, która poprzez migrację zakłada tzw. „przekształcenie świata” (WIĘCEJ TUTAJ).

Na greckie ulice wyszła młodzież szkolna, która sprzeciwia się nielegalnej migracji, a co za tym idzie mieszaniu kultur oraz ras. Na ulicy można było usłyszeć: „Deportować najeźdźców! Zamknąć granice”! Młodzi urwali się z lekcji i na marsz w obronie Grecji przyszli z plecakami. Czy politycy wysłuchają próśb roztropnej greckiej młodzieży?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Przeczytaj także:

11 listopada przez Wrocław przejdzie Marsz Polaków. „Żeby Polska była Polską, a nie tęczową republiką zboczeńców!” [TRASA, PLAKAT, PROGRAM]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. Rickard mówi

    Bardzo dobrze! Żeby wszędzie był sprzeciw ludobójczego planu Kallergiego (i późniejszych planów organizacji takie jak UE czy ONZ) wymieszania ras.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.