Wipler przyznaje! Chciał wyrzucić Brauna z Konfederacji za zgaszenie żydowskich świeczek [WIDEO]

Przemysław Wipler
15

Gdyby nie Korwin i jego kilkudziesięcioletnia działalność publicystyczno-polityczna, to nikt by dzisiaj nie słyszał o żadnym Wiplerze – zaledwie dwa miesiące temu pisał Marcin Skalski na portalu wPrawo.pl w felietonie „Bosak, Mentzen – wyWiplerzać!„. I miał rację. Wipler, który sam z kolei jest odwrotnością króla Midasa, bo czego się w polityce dotknie, to zamienia w g**no – czytamy.

I dziś widzimy to na własne oczy. Zdaje się, że Skalski przewidział to, czemu nie wszyscy dawali wiarę jeszcze dwa miesiące temu. Przemysław Wipler „faktyczny sternik Mentzena i od jakiegoś czasu samej Konfederacji”, odpowiedzialny za pozbycie się Janusza Korwin-Mikkego (współzałożyciela) z Konfederacji, teraz szykuje Konfederację do głębokiego nurkowania. Wykorzystał do tego pierwszą lepszą okazję, a dokładnie chanukowe zajścia w sejmie, w których poseł Grzegorz Braun zrobił to, na co od lat liczyły miliony Polaków: zadał kres chanukowym rytuałom w sejmie.
Ja powiem jasno, wprost i wyraźnie: ja sam głosowałem przeciwko zawieszeniu Grzegorza Brauna. Dlatego zagłosowałem przeciwko zawieszeniu, bo ja byłem zwolennikiem, że on powinien być od razu wyrzucony. Grzegorz Braun, to co zrobił, jest niedopuszczalne, z uwagi na to, że użył w sposób nieumiejętny narzędzia niebezpiecznego jakim jest gaśnica proszkowa, w obecności i wobec kobiet, dzieci – powiedział Wipler, niczym nóż w masło wpisując się w narrację całego politycznego mainstreamu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Deklaracja o chęci pozbycia się Brauna z Konfederacji oznacza nieskrywaną chęć osłabienia Konfederacji polegającą się na skłóceniu polityków wewnątrz ugrupowania i zniechęceniu do partii twardego, antymainstreamowego elektoratu, który od początku istnienia Konfederacji skupia prezes Konfederacji Korony Polski.

Wszystko wskazuje na to, że Grzegorz Braun, razem z trzema pozostałymi posłami reprezentującymi KKP (Zapałowski, Skalik, Fritz) stworzą osobne koło poselskie, a w najbliższych wyborach samorządowych oraz do europarlamentu, wystartują z list nowego ugrupowania zakładanego przez Janusza Korwin-Mikkego oraz Stanisława Michalkiewicza.

Komentarz Jacka Międlar:

Przeczytaj także:

Bosak, Mentzen – wyWiplerzać!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. verizanus mówi

  Trochę smutne, że PRAWDZIWI, ZASŁUŻENI wolnościowcy muszą uchodzić z organizacji, które założyli, a… trudno znaleźć słowa… tacy… co na nich się wylansowali przejęli bezwstydnie całą infrastrukturę i jeszcze potrafili szyld zmienić na bezczela …. Doły partyjne to chyba jednak agentura i bezideowcy… Naprawdę nie można zmienić władz partii?? Albo wogóle usunąć tych co się sprzeniewierzyli…??

 2. andrzej mówi

  To tylko dowód na to , że wśród członków Konfederacji Wolność i Niepodległość działa ją równiez pachołki iluminatów-masonów !

 3. W K mówi

  Przyszedł cwaniaczek na gotowe, taka pigułka z roku 1980 r. Wtedy było wiele takich przypadków, gdy nagle ludzie przestali znać tych, którzy im przewodzą. Zanim zdążyli się nad tym zastanowić i zdziwić, był już stan wojenny.

 4. Ewa-Maria mówi

  Kim on jest ten wynalazek Wipler że chciał posła Brauna wyrzucić? Wy wszyscy nie dorównujecie posłowi Braunowi do pięt.

 5. Ewa-Maria mówi

  @ Andrzej dużo czytałam na ten temat . Szczególnie zszokowana byłam żoną Bosaka . Dowiedziałam się gdzie pobierała nauki a szczególnie u kogo , Szok i nie dowierzanie moje. A Bosak to nie Bosak a farbowany lis.
  Jest taki bardzo ciekawy blog , który o tym pisze. Polecam bo warto o tym wiedzieć. Często tam bywam.

 6. verizanus mówi

  @ Ewa- Maria. Jaki to blog?

 7. Shadow mówi

  Prawdopodobnie przewidzujący, ale również organizujący, wprowadzili do Konfederacji, odpowiednich agentów. Wiplera celuję tu i niektórych pojebów, jak Bosaki i Menzeny, a może jeszcze inni. Bo taka partia, jaką szczególnie, prezentuje Braun, nie może istnieć w Polsce, bo by sukinsyny obce i sprzedajne szmaty tu obecne, zaczęły tracić grubą kasę i wpływy w ten kraju.

 8. Ewa-Maria mówi

  @Verizanus ten blog to Iluminata. blogg. Nie ma jednak to nic z Iluminatami. Bardzo ciekawe materiały tam publikowane są. Przyjemnej lektury życzę.

 9. anonim mówi

  Skad oni znowu wzieli tego skompromitowanego pajaca wiplera, ktory powinien trafic do hadesu niebytu politycznego. Teraz ujada na Brauna, choc mu do piet nie dorasta.

 10. Adrenochrom mówi

  Wipler jest w Konfie po to żeby razem z Niemcenem mogli się bić z policją

 11. finka mówi

  Od pierwszej chwili postawienia Mentzena na czele Konfy uważam go za konia trojańskiego mającego zmienić partię ideową w centrową i tak samo leżącą przed innymi plackiem jak reszta szabesgojów. A wystawienie Wiplera, wyjątkowego szkodnika i wystawienie go na jedynkę tylko to potwierdziło. P.Skalik ma 100% racji w ocenie tego typa.

 12. Ewa-Maria mówi

  @Verizanus cieszę się. Prawda że ciekawe publikacje tam są ?

 13. Boł mówi

  Cóż Korwin zrobił błąd oddając mentzenowi Konfe – ptanie czy to była jego decyzja, czy ktoś mu dał „propozycje nie do odrzucenia”? Mentzen to pachołek wipler, za którym pewnie jeszcze stoi ktoś kto się jeszcze nie ujawnił – suma sumarum Konfa została rozwalona i dalsze siedzenie w niej Brauna, tylko szkodzi samemu Braunowi!

 14. Ferwor mówi

  Natomiast ja uważam, że Braun powinien przejąć władzę w Konfie oraz naświetlić i pozbawić wpływu tychże cfaniaków lub spadochroniarzy i kretów. Chodzi o to że odejście Brauna będzie krokiem wstecz o osiem lat. Marka, czy też wizerunek społeczny Konfederacji nie jest jeszcze poniżony, więc przejęcie nad nią kontroli, byłoby takim uderzeniem wyprzedzającym i mogłaby te osiem lat pracy ochronić. Polecam więc czystki partyjne. Grabarze Konfederacji czyli spadochroniarze plus Mentzen j Bosak powinni zostać publicznie napiętnowani i ośmieszeni. Od czasu odsunięcia Korwina jestem zdania że Mentzen i Bosak są grabarzami, myślę że umiem dobrze ocenić sytuację. A przypomnę, że swego czasu pan Michalkiewicz uważał Mentzena za kogoś wybitnego i podawal to w swoich komentarzach. Wygląda że jednak nie zawsze potrafi dobrze ocenić sytuację.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.