[WIDEO] Szwecja: kobiety nie mogą pracować! Islamscy imigranci szykanują pracownice sklepów

Fot. Twitter
1

Dziwnym jest, iż lewica dalej potrafi głosić swoje idealistyczne hasła pomimo natarczywie nacierających faktów. Lewicowe feministki na przykład wciąż dzielnie stają murem za islamem, chociaż tak wielbiony przezeń islam dzień w dzień pluje im w twarz. Nie dotyczy to już nawet krajów arabskich – lecz od zarania białych, europejskich państw.

Postęp w Szwecji stał się pojęciem wyjątkowo względnym. Dowodzi tego choćby ostatni film, jakich wiele krąży po sieci. W postępowym do bólu kraju okazało się bowiem… iż w sklepach nie mogą pracować kobiety. Oburza to bowiem islamskich mężczyzn, chcących zrobić zakupy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

„PROGRES LEWACTWA: Kobiety nie mogą pracować w uznającej szariat Szwecji!” – napisała na Twitterze kobieta popularyzująca nagranie. „Pracownik sklepu nagrywa muzułmanina grożącego wezwaniem policji, ponieważ nie chce być obsługiwany przez kobiety!  Pracujące w centrum handlowym Kista Galleria w Sztokholmie kobiety rezygnują z pracy z powodu szykan ze strony kulturowych ubogacaczy!”

Czy potrzebny jest tu jakikolwiek komentarz? Smutnym i bolesnym pozostaje fakt, iż przez chorą ideologię najbardziej cierpią zupełnie niewinni. Zanim jednak zaślepiona pseudo-tolerancją lewica zrozumie swój błąd, najprawdopodobniej z Zachodu nie będzie już czego zbierać.

Źródło informacji: Twitter

Przeczytaj również:

Macron zrugał żydowską bezpiekę [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.