[WIDEO] Sylwia Spurek o swojej zdradzie Polski w UE: to jest mój obowiązek jako polskiej patriotki!

Fot. Twitter
9

Znana i powszechnie lubiana za zieloną propagandę, nienawiść do jedzących mięso i wiele, wiele innych rzeczy europosłanka znów zabrała głos. Znana jako Pawlik Morozow w spódnicy, pani Sylwia postanowiła wyjaśnić swoje stanowisko oraz udział w pracach UE.

„Jak wiecie, jestem jedyną osobą z Polski, która pracowała nad rezolucją w sprawie stanu praworządności w Polsce i na Węgrzech.” – zaczęła europosłanka. „I już dostaje mi się po głowie od prawicowych mediów, które zarzucają mi zdradę i działanie na szkodę Polski. Drodzy publicyści i publicystki! Nic bardziej błędnego. To jest mój obowiązek jako posłanki do  Parlamentu Europejskiego, jako byłej zastępczyni Rzecznika Praw Obywatelskich, jako polskiej patriotki. Jeżeli rząd mojego państwa łamie prawo, łamie prawa człowieka, to musimy reagować. To działania nie przeciwko Polsce, tylko przeciwko rządowi PiS.” – stwierdziła.

Ciężko stwierdzić, czy bardziej w tym wszystkim zgrzyta pojęcie unijnej „praworządności”, które jest wysoce abstrakcyjne i zależne od aktualnych nurtów politppoprawności, czy może patriotyczne zapędy pani Spurek. Dobrze wiedzieć, iż uważa się za polską patriotkę. Gdyby nie ta deklaracja, prawdopodobnie trudno byłoby odkryć ten fakt samodzielnie. Aczkolwiek lewica lubi „identyfikować się” z różnymi płciami, orientacjami, gatunkami… irytujący jest jednak fakt, iż jawne działanie przeciwko swojemu państwu posłanka uważa za swój „obowiązek”. Budzi to pewne zastrzeżenia co do zasadności zajmowania przez nią owego stanowiska.

 

Zbiórka na wsparcie dla Jacka Międlara i portal wPrawo.pl

Źródło informacji: Twitter

Przeczytaj również:

PILNE! Krzysztof Bosak kandydatem Konfederacji w wyborach prezydenckich 2020

Kup książki

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. LucyLucenta mówi

  Na moje oko to Spurek jest transwestytą

 2. Zbigniew mówi

  Nastepna Ukrainka udajaca Polke – moze ta co jej mama sluzyla u gangsterow zydow – jak mowi A Duda?

  1. stanislaw mówi

   Ty Zbigniew jestes zydem i mi to nie przeszkadza. Masz jakies kompleksy? Lepsza ani Spurek jak taki kryptoniemiec Braun.

 3. Daniel Nawrocki mówi

  Notorycznie i z rozmachem gwalcone przemyslowe krowy mleczne udzielaja masowym muuuuuuu jako gest solidaryazacji z z ze Spurek.
  Ale co bedzie z nami krowami , muuuuu , kiedy bedziecie zrec tylko chwasty i owoce , muuuuu. 🙁
  Mu , mu mu mu

 4. Mariusz mówi

  Podłe G…… donoszące na swój kraj.Takie „coś” powinno być pozbawione polskiego obywatelstwa z zakazem wjazdu do Polski.

 5. Mario mówi

  Tępa dzida od jedzenia trawy zrobiła jej się gnojówka w głównie

 6. Wojtek Grom mówi

  Spurek to taka dzisiejszy zdrajca jak Wanda Wasilewska, neokomunistka, neokomuna powraca w jej osobie. Bodnar to Spurczysko zatrudnił i wypromował. Bodnar jest potomkiem rezunów banderowskich, przesiedlonych z Akcji Wisła, Spurek zapewnie też ma takie korzenie. Lewactwo to nie są Polacy, to potomkowie naszych największych wrogów.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.