PILNE! Krzysztof Bosak kandydatem Konfederacji w wyborach prezydenckich 2020

Krzysztof Bosak/ fot. screen
29

Kandydatem Konfederacji w wyborach prezydenckich 2020 będzie Krzysztof Bosak wybrany podczas zjazdu elektorów w Warszawie w sobotę (18.01.2020). Emocje były niesamowite. Gdy zostało trzech kandydatów z najlepszymi wynikami indywidualnymi na zjazdach wojewódzkich, czyli Krzysztof Bosak, Grzegorz Braun i Artur Dziambor, elektorzy reprezentujących partię Korwin zagłosowali na Brauna, który wyszedł na prowadzenie. Dziambor poprosił o 15 minut przerwy na rozmowę ze swoimi elektorami. W ostatnim głosowaniu to oni zdecydowali o zwycięstwie. Krzysztof Bosak uzyskał 163 głosy, czyli 51,9%.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Przemówienie Krzysztofa Bosaka po ogłoszeniu wyniku prawyborów.

Zobacz też:

Prawybory w Konfederacji: zjazd elektorów [RELACJA LIVE]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Flex mówi

  Świetnie zorganizowana, demokratyczna impreza. Kandydat wyłoniony demokratycznie, nie wskazany autokratycznie przez przywódcę stada partyjnych baranów! Siła Konfederacji tkwi w demokratycznym pluraliźmie, wielości zdań, poglądów i pełnej swobodzie ich wyrażania. Siła indywidualności każdego tworzy synergicznie zwielokrotnioną siłę autentyzmu i odwagi w głoszeniu niemainstreamowych poglądów. Może Braun uzyskałby lepszy wynik w 1 turze. Ale to jeszcze nie czas na Prezydenturę. Idąc na szczyt 8tysięcznika zakłada się kolejne obozy. Były nimi wybory do PE, do Sejmu, teraz prezydenckie. Atak na szczyt za 4 i 5 lat! Idąc do przodu, idziecie do góry.Pomimo kłód pod nogi, plucia okrągłostołowego betonu i sprzyjającym im mediom. Próbujących sprowadzić KOnfederację na błędne ścieżki by ugrzęzła w błocie i g. kreowanych sztucznie „problemów” „bieżącej polityki”. Trzymam kciuki.

  1. Zbigniew mówi

   PIS to juz tylko partia propagandy – ciekawe jakby mozna bylo im zajrzec do ksiegowosci tej prawdziwej – nawet VATu nie zmniejszyli a to utrzymanie 65 lat do emerytury to nie zadna laska i nie po to aby oszukiwac przy naliczaniu emerytur, bo w wykonaniu wzbogaconych PIS wychodzi to na wielkie oszustwo i tylko oszusci i naiwniacy zostana przy tym POPISie coraz glupszej propagandy typu rodzina Emilewicz.

  2. Izabela mówi

   Tak, taka demokracja że dziambor podczas przerwy w głosowaniu spotkał się ze swoimi elektoratami i przekonał ich, by głosowali na Bosaka. Ja dziękuję za taką demokrację.

  3. Andrzej S LOBROW mówi

   Bledna kandydatura konfederacji, stanowczo stwierdzam ze Grzegorz Braun bylby wielka sila tej partii w wyborach prezydenckich. PO tym glosowaniu widac ze w konfederacji jest duzo POmylonych POmyslodawcow.

  4. Felek mówi

   Joseph Gobbels w swoim dzienniczku napisał.
   Najlepiej jest trzymac język za zębami.
   Drugi trochę wstydliwy kandydat ( jak płochliwa Panienka) powinien wiedziec ze w polityce robi się dwa kroki do przodu jeden do tyłu.
   Ne wolno byc politycznie w 100% “ koszernym “,
   My Polacy kochamy wolnosc.

 2. Mariusz mówi

  Wystawianie na kandydata na Prezydenta RP niewykształconego „chłopczyka” bez doświadczenia,dorobku,osiągnięć , rodziny,dzieci i kasy a znanego ze swoich „niemęskich ciągot” jest po prostu śmieszne.Nie widziałem go ani razu na kontrach do parad równości gdzie trzeba było bić się nie tylko z pedałami ale i z policją.Gładki język to jedyny jego atut ale niewystarczający do tego by reprezentować polski Naród.Wstyd Konfederaci!!!!

  1. W K mówi

   Witalij Kliczko byl merem Kijowa i niczego tam nie zwojował.

  2. Wojtek Grom mówi

   Widziałem Krzysztofa Bosaka na wielu marszach począwszy do Marszu Rzezi Wołyńskiej, protestach przeciwko Tęczy na Placu Zbawiciela, protestach gdy z Winnickim zaciągnęli ich do policyjnej suki i potem siedzieli na dołku, kończąc na Marszach Niepodległości. Wielokrotnie był też z bardzo ładną dziewczyną, narzeczoną. Także te bzdury o „miękkich ruchach” możesz pan sobie darować. Osobiście wolałbym Pana Grzegorza Brauna jako kandydata na prezydenta.

  3. mario mówi

   Pierdu,pierdu.Białystok 2019 gdy gazowali i pałowali był? Obrona Częstochowy 2019 był?Płock 2019 był?To tylko ostatni rok.Nie był nigdzie .Na marsze typu Niepodległości ,Suwerenności to nawet starcy i dzieci chodzą! Do suki i na dołku? I to ma być przepustka do patriotyzmu?To przedszkole!W 1981 -ym biłem się z ZOMO i nie po to by takie obszczymurki udawały zbawców Narodu.Winnicki owszem,Braun owszem, kwalifikacje i mądrość i dorobek.Wielu „miękkich” pokazuje się z dziewczynami.też go widziałem na imprezie z dwiema cycatkami tyle ,że to były lesbijki.

 3. Tadzu mówi

  Panie Flex Konfederacja – a wszystko na to wskazuje to Kukiz2.
  Tu trzeba radykalnie działać ,tu nie ma demokracji. Żałosne że ludzie się na to nabierają to nie zabawa w piaskownicy,

  1. Kaska mówi

   Dla mnie problem ze Dziambor wzial na bok elektorow w momencie kiedy wygrywal Braun wyraznie by ich instruowac.

 4. Spostrzegawczy mówi

  Filosemici dogadali się za plecami judeorealisty. Zgodnie z ich tradycją. Konfederacja nie ma moim zdaniem szans na poszerzenie elektoratu. Osobiście chyba nie będę brał udziału w wyborach prezydenckich. Bo co ? Mam głosować na Dude- bis czyli Bosaka ?

  1. W K mówi

   Jednak Polak powinien brać udział w wyborach. Zawsze można skomentować na karcie wyborczej swoje niezadowolenie, ale udział należy wziąć. Polska to nasza Ojczyzna, więc jeśli są wydarzenia ważne dla Ojczyzny i można w nich brać udział, należy to robić.

 5. avanti mówi

  większość waszych komentarzy to totalne dno, stare ramole wasz czas się na szczęście już kończy, czas spakować manatki

  1. stahu mówi

   jesteś tak strasznie pewny-a swojego długiego końca , przejdź na cmentarz i zobacz ilu Tobie podobnych wiekiem się myliło…

 6. piotr mówi

  Bosak , dziembor juz prosił o wyjscie z sali swoich elektorów,żenada aby tylko nie braun.

  Bosak z buzka dzieciaka i lubiany prez TVN do tanca z gwiazdami pasuje a nie na Proezydenta RP

 7. Ryszard mówi

  Jakby wygrał Dziambor, a miał duże szanse i powinien, to JKM nie mógłby wystartować w wyborach prezydenckich jako niezależny kandydat dlatego Korwiniści zawiązali spisek i ud…li Dziambora. Tak Jak mówię Korwin rozbije Konfederację bo jest idiotą politycznym z przerośniętym ego.

 8. Włościanka mówi

  To świetny kandydat. To co, że buzia dziecinna. Mówi poważnie i rzeczowo ,,niech się Duda schowa „. A nasz Jacek zasypia gruszki w popiele. Lata lecą, aby się dać poznać trzeba masę czasu. Tymczasem telewizornie pokazują tylko nijakich.

 9. Teresa mówi

  Zagłosuję na Bosaka,to zwykły chłopak,Polak,młody,perpektywiczny,na takiego postawię.

 10. RobertC mówi

  Jestem ostrożnym optymistą. W sytuacji, gdy pesymista twierdzi, że gorzej już nie może być – mówię mu, że – jak najbardziej – może! Uzasadnienie:
  1) Towarzysz Stalin mówił, że wybory powinny być zawsze wygrane;
  2) Jest to możliwe przy stosowaniu socjotechniki, że „nasi” ludzie [tj. tacy, których trzymamy w garści] są kandydatami z różnych partii;
  3) Krzysztof Bosak jest przedstawicielem tzw. „bananowej” vel dupo-prawicy o – prawdopodobnie – zydowskich korzeniach oraz waginosceptycznej orientacji, co zapewne „wyjdzie” po czasie;
  4) Razwiedka nie dopuściła Brauna, bo mógłby… nawywijać, albowiem prezentuje wysoki poziom intelektualny; Duduś przy nim to chłystek, a Bosaka nie widać nawet w Zoom’ie x 500+, czyli po tzw. pre-wyborach w Konfabulacji mamy wersję: Bosak, ale w ostrogach…;
  5) Prezydęt/preŻYDent „Aj-dżej Chanukowycz” vel „Adrian Juda”, zanim ujawnił skrajną judeofilię & względem Żydosława Kaczuszenki-Kaczafiego: serwilizm – TEŻ był NIKIM; ewolucja postaw i zachowań Adama Andruszkiewicza pokazuje, że oficer prowadzący spec-służb bez większych przeszkód steruje takimi „osobnikami”; problem polega na tym, że – moim zdaniem – istnieje duże prawdopodobieństwo takiego biegu wydarzeń w scenariuszu elekcji kandydata na (p)rezydenta „NIKOGO” Bosaka.

 11. RobertC mówi

  Post Scriptum: O wiele lepszym kandydatem prawej strony byłby np. Jacek Międlar, który ma:
  1) cojones;
  2) silny moralny kręgosłup;
  3) nie jest tak zewnątrz-sterowny!
  Dlatego „zapobiegawczo” został zepchnięty do narożnika.

 12. benedykt mówi

  Nie jest to najlepszy kandydat. Braun i tylko on miałby (i ma nadal) największe szanse w merytorycznych argumentach z obecnym (beznadziejnym przypadkiem) nieuleczalnie chorym na filosemityzm „przedstawicielem” interesów RP. Lider Korony to – konkretny i wyrazisty pogląd na fundamentalne sprawy życia człowieka i rodziny, obrona kluczowych interesów RP, a poza tym : osobowość, elokwencja, wykształcenie, znajomość języków, prezencja etc. – to nie są wcale czynniki obojętne na tym stanowisku. Jedyny względny pozytyw wynikający z tych wyborów to zdecydowanie zła informacja dla PIS-u jako całej formacji-kandydat RN nie jest tak wyrazisty i radykalny jak G.B. może jednak właśnie dlatego skupić więcej głosów tzw. centroprawicy. Czas pokaże.

 13. Stanislaw mówi

  W Australii nie głosowałem to musiałem zapłacić karę.A w Polsce sie nie da?

 14. Rzesiek mówi

  Wiecie co, pieprzycie od rzeczy. Bosak nie będzie przecież teraz prezydentem, wiec nikogo nie zdradzi nawet gdyby chciał. Jeśli będzie chciał być kandydatem za 5 lat, to będzie musiał znowu stanąć do prawyborów i wygrać. Będziecie wtedy o nim wiedzieć więcej niż teraz, więc nie gorączkujcie się tak i przestańcie się wzajemnie o wszystko podejrzewać. Chyba, że jesteście trollami. Wtedy chu.. wam w du…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.