[WIDEO 18+] Nigeria: Boko Haram przeprowadza egzekucję chrześcijan! Islamscy terroryści strzelają do bezbronnych

Fot. Twitter
5

Działająca od 2002 roku ekstremistyczna organizacja Boko Haram od lat prześladuje chrześcijan w całej Nigerii. Islamiści domagają się wprowadzenia na terenie całego państwa prawa szariatu. Organizacja odpowiada za niedawne morderstwo nigeryjskiego pastora, który odmówił wyrzeczenia się Chrystusa. Zgodnie z koranicznym prawem, „niewierny” został ścięty.

„Tak wygląda obecna sytuacja chrześcijan w Nigerii” – informuje udostępniający nagranie mężczyzna. Jeden z trzech uzbrojonych mężczyzn wygłasza do kamery kwestie, których nie przetłumaczono na język angielski. Przed nim klęczą skazańcy w charakterystycznych dla islamskich mordów, pomarańczowych uniformach. Przekaz jest jasny – dwaj chrześcijanie zostają zabici strzałami z karabinów w tył głowy.

Boko Haram stanowi zmorę wszystkich chrześcijan, jak i pozostałych innowierców w Nigerii. Sieją strach i spustoszenie, uzbrojeni po zęby i przemieszczający się licznymi grupami po całym kraju. Choć nazywa się ich ekstremistami, w rzeczywistości robią dokładnie to, co nakazuje im Koran. „Święta wojna” z niewiernymi nie jest, niestety, nadinterpretacją. Terroryści robią dokładnie to, co ich prorok, Mahomet, będący przecież wzorem doskonałości muzułmanów. Mieszkańcy krajów europejskich powinni zdawać sobie sprawę z faktu, iż takie jest prawdziwe oblicze islamu.

Źródło informacji: Twitter

Przeczytaj również:

[WIDEO] Indie: muzułmanie demolują peron, czyli dlaczego islam wszędzie jest taki sam

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Janusz mówi

  od kiedy prawdziwi wyznawcy Muhamada kierujący się sunną proroka to terroryści?????
  Może mi to ktoś wytłumaczyć

  1. rebih mówi

   Od samego początku. Pojęcie terroryzmu jest oczywiście płynne (co jest skutkiem nadużywania go do celów politycznych), dziś znaczy co innego niż w latach 70-tych, a 1400 lat temu w ogóle takiego pojęcia nie było. Niemniej jednak Islamowi od początku towarzyszyły masowe mordy i pustoszenie zdobytych terytoriów. I nie był to efekt chwilowej nadgorliwości czy nieumiarkowania wojowników. To po prostu esencja Islamu.

 2. Rochel57 mówi

  Większych de.bi.li od muslimów na Ziemi brak.

 3. Rochel57 mówi

  Większych bezmózgów od muslimów na Ziemi brak.

 4. Quentin mówi

  Jelonki wyluzujcie, toż to fake. Od strzału z 2 metrów z kałach w plecy gość nie ma nawet dziury w plecach? Powinien mieć wyrwę wielkości talerza. Kino 7 kategorii.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.