Watykan zwolnił Jacka Międlara z celibatu. Co znajdziemy w jego nowej książce „Polska w cieniu żydostwa”? [WYWIAD]

Jacek Międlar w rozmowie z Dominikiem Cwikłą
15

Informuję, że papież podpisał dokument o zwolnieniu mnie z celibatu. W związku z tym mogę wziąć ślub kościelny i przystępować do sakramentów. Nadal mogę rozgrzeszać w okolicznościach śmierci. Skoro znacie mnie jako księdza to moim zakichanym obowiązkiem jest Was o tym poinformować. Dodam, że zwolnienie z celibatu nie podważa ważności święceń – na Twitterze napisał Jacek Międlar. Oznacza to, że status Jacka Międlara w Kościele został uregulowany. Po czterech latach od suspensy, którą otrzymał od wizytatora Zgromadzenia Księży Misjonarzy po występie w programie „Warto rozmawiać” (ZOBACZ), Watykan podjął decyzję o podpisaniu tzw. reskryptu, czyli zwolnił go z celibatu. Jacek Międlar komentuje tę sprawę w rozmowie z publicystą Dominikiem Cwikłą.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Rzadko się zdarza, żeby w wieku 31 lat otrzymać taką dyspensę. To tryb ekspresowy. Czym to tłumaczę? Z jednej strony hierarchia mogła chcieć się zupełnie ode mnie odciąć. Z drugiej strony, może mają świadomość, że postępowali ze mną źle, niesprawiedliwie, niegodnie i przyspieszając ten proces chcieli zrobić dobry uczynek względem mnie – mówi w wywiadzie.

W wywiadzie przeprowadzonym przez Dominika Cwikłę, Jacek Międlar opowiedział także o czym jest jego najnowsza książka pt. „Polska w cieniu żydostwa”, na której wieść groził mu niejaki Bartłomiej Żółkoś, w mediach figurujący pod pseudonimem Eli Zolkos, szef Jewish Defense League, tworu uznanego przez FBI za „organizację terrorystyczną”.

Jacek Międlar tłumaczy, że w nowej, niemal 600-stronicowej książce obala fałszywy mit Żyda-polskiego patrioty, który w imię pedagogiki wstydu i kreowania żydowskich wpływów w Polsce, usilnie wtłacza się do głów Polaków. Co ciekawe, w swojej publikacji powołuje się nie tylko na wypowiedzi wybitnych Polaków, takich jak m.in. Prus, Witos, Dmowski, Kolbe, Mickiewicz, ale i tych, które środowiska lewicowe stawiają sobie za wzór. Do tego grona zaliczyć należy Władysława Bartoszewskiego, który mówił: Polska to ewenement. Wszystkie liczące się siły polityczne w naszym kraju są życzliwe Izraelowi. Zarówno PO, jak i prawicowe PiS. (…) Proszę wskazać inny kraj w Europie, w którym w ostatnim 20-leciu trzech szefów dyplomacji, Meller, Rotfeld i Geremek, było żydowskiego pochodzenia, jeden ma honorowe obywatelstwo Izraela, a obecny ma żonę Żydówkę.

Zachęcamy do wysłuchania wywiadu oraz zakupu najnowszej książki „Polska w cieniu żydostwa” (TUTAJ).

Przeczytaj także:

„Polska w cieniu żydostwa. Wielcy Polacy o Żydach”. Nowa książka Jacka Międlara już jest dostępna!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. oglupiony mówi

  czy para appelbaum – sikorski jest mniej grozna niz wspomniueni? a co z zydami z NSZ? pluc na nich czy okazywac czesc?

  1. W K mówi

   @Ogłupiony Plucie na każdego, kto chce cię okraść, wypełni twój czas z nawiązką, więc nie będziesz już musiał zajmować się innymi.

  2. Robert mówi

   Adolf Hitler wygrał wybory w Namibii. „Nie dążę do dominacji nad światem” (Adolf Hitler Uunona) 😍🐵👨

 2. verizanus mówi

  To bardzo ważna wiadomość. Jacek Międlar zwolniony z celibatu. Ważna dla wszystkich patriotów, bo oprócz żelaznej logiki, trzeźwego analitycznego umysłu będzie mógł na nowo (po ślubie kościelnym) być pod właściwym nadprzyrodzonym wpływem. Niech Pan Bóg w Trójcy Jedyny zawsze Jackowi i Jego rodzinie błogosławi a Matka Boża i św. Józef mają w swej opiece.

 3. Hanna mówi

  Panie Jacku! To Pana jeszcze bardziej umocni,czego życzymy gorąco ufający Panu ,ludzie z Gdańska.

 4. ANDRZEJ S LOBROW mówi

  Informuję, że papież podpisał dokument o zwolnieniu mnie z celibatu. W związku z tym mogę wziąć ślub kościelny i przystępować do sakramentów.
  Nadal mogę rozgrzeszać w okolicznościach śmierci.

  — Jacek Międlar (@jacekmiedlar) November 27, 2020

  Rozgrzeszać to może osoba oddana całkowicie BOGU, zaś Ty Jacek możesz wyłącznie być dobrym mężem i ojcem w tym drugim zyciu którego wybrałeś. Do posługi BOGU idze się raz z pełną świadomością że jestem czystym i oddanym sługo BOŻYM, i moje myśli zawsze są skierowane ku czystości. Ty Jacek tego nie dotrzymałes, więc zostań tym kim jesteś, a rozgrzeszenia POzostaw tym Księdzom którzy nadal zyją w czystości i silnej posłudze BOGU. Dobrze też będzie, jak w tym nowym życiu POLitycznym ujawniać będziesz zło z szeregów kleru jak naprzykład Dziwisza, że to bydlak bolszewicki zakłamany śmieć który PO śmierci JP II świadomie niszczy jego godność i czystość jako Księdza, Biskupa i w końcu J P II .

  1. Robert mówi

   Ksiądz współżył z 13-latką. Szokująca opinia biegłych.

  2. verizanus mówi

   Są duchowni pod wpływem lewackich ideologii ;). W tym luzu moralnego 😉

  3. Robert mówi

   Jan Paweł II (żyd Wojtyła – Katz) i judaizm czyli apokalipsa.

  4. verizanus mówi

   Po co to powielanie nieprawdy z tym katzem? Św. Jan Paweł II to rdzenny Polak. radzę czytać jego homilie i dokumenty zwłaszcza „Pamięć i tożsamość”

  5. Robert mówi

   Wygięty Krzyż: ukryta ręka w Watykanie – cały ebook od Oli.

  6. verizanus mówi

   Przecież napisał, że może rozgrzeszać jeśli jest zagrożenie życia i napisał prawdę. święcenia są na całą wieczność, choć nie zawsze można ważnie i godziwie korzystać z władzy święceń.

 5. Robert mówi

  Walka księży na Pomorzu. Nie uwierzysz, z jakiego powodu. (synagoga JP II)

  1. verizanus mówi

   Chyba nie uwierzę ;). A można napisać jaka walka i o co chodzi?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.