Wałęsa grozi na rozprawie: „będziesz wisiał”. Narodowiec za podobne słowa wobec syjonistów skazany na rok bezwzględnego więzienia [WIDEO]

Lech Wałęsa wyrusza do Waszyngtonu/ fot. facebook
8

Lech Wałęsa, były prezydent, a zarazem tajny współpracownik komunistycznych Służb Bezpieczeństwa o pseudonimie „Bolek”, zdobył się na kolejne szczere wyznanie. Tym razem w kwestii jego dalszego zaangażowania w „spotkania polityczne” oraz gróźb, które wytoczył w kierunku Sławomira Cenckiewicza. Sprawa dotyczy słów, wypowiedzianych podczas rozprawy sądowej: „będziesz wisiał”. Zaiste, za podobne słowa, skierowane przeciwko wyznawcom ideologii totalitarnej, na rok bezwzględnego więzienia skazano narodowca.

Do skandalicznej sytuacji doszło 1 czerwca 2021 roku podczas rozprawy procesowej (w formie wideokonferencji – nagranie poniżej) w III Wydziale Cywilnym Sądu Okręgowego w Warszawie. W lipcu 2019 r. dyrektor Wojskowego Biura Historycznego wytoczył Lechowi Wałęsie proces o naruszenie dóbr osobistych przez wielokrotne publiczne twierdzenia, że Sławomir Cenckiewicz brał udział w sfałszowaniu dokumentacji znanej powszechnie jako „teczki Kiszczaka”. Lech Wałęsa podczas rozprawy sądowej groził Sławomirowi Cenckiewiczowi, że ten… będzie wisiał.
Będziesz wisiał za to. Za to bezczelne kłamstwo – krzyczał były prezydent. Sędzia zareagowała dopiero po interwencji pełnomocnika Cenckiewicza, który zwrócił uwagę na groźby adresowane padające z ust byłego prezydenta.
Ja bym prosiła, aby stonować emocje, dziękuję. Tak nie można się zwracać. Ja już zwracałam panu uwagę, że należy troszeczkę niwelować swoje zapędy to strony przeciwnej. Niech nie będzie gróźb karalnych na rozprawie, dziękujęw kierunku Wałęsy wydusiła z siebie sędzia, która z miejsca powinna nałożyć na Wałęsę karę porządkową.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Do sprawy skandalicznego zachowania Wałęsy, który – o czym w tym miejscu warto wspomnieć – wielokrotnie publicznie przyznawał się do współpracy z komunistyczną bezpieką (ZOBACZ), odniósł się Jacek Międlar.
Wałęsa w trakcie (sic!) rozprawy do Cenckiewicza: „będziesz wisiał”. Oenerowiec w trakcie marszu przeciwko zbrodniczej ideologii w formie wiecowej („a na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści”) – rok bezwzględnego więzienia. Bolek ma plecy – groźby Wałęsy skomentował Jacek Międlar, autor publikacji , w której komentuje skazanie narodowca na rok bezwzględnego więzienia za hasło „a na drzewach zamiast liści będą wisieć syjoniści”.

W transmisji na żywo Wałęsa odniósł się także do swojego zaangażowania w życie publiczne. Wskazał, że rezygnuje z wystąpień politycznych, „by zająć się bardziej finansami”, bo ma „kłopoty finansowe”.

Przeczytaj także:

„Fakty zabijają mit Żyda jako polskiego patrioty”. Jacek Międlar dla Pressmanii o książce „Polska w cieniu żydostwa”

Jak Wałęsa przyznawał się do współpracy i opijał się podczas internowania. Nawet Miller mu nie wierzy! [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. PPP mówi

  bolek, śmieciu – ty sam najlepiej wiesz kto powinien wisieć

 2. LoL mówi

  że też wykreowali taką padlinę na obrońcę demokracji :)))) teraz zdechlak piszczy że mu SZEŚĆ TYSIĘCY emerytury na rękę mało… a ja to howno utrzymuję, jak i całą rzeszę tajnych, niejawnych i tych otwarcie o tym mówiących wsółpracowników sb, ub. jeszcze żydkom sponsoruję renty za ”wypędzenie”
  jpr co za p…bany kraik

 3. dziekuje za uwage mówi

  Niejaka Wielowieyska w obronie Szechtera-jemu wolno więcej, bo siedział w wwiezieniu za wolną Polskę.

 4. MAREK mówi

  Żydokomuna socjotechnikę opanowała świetnie. Napuszcza się Polaka na Polaka, serwując medialne bezkarne kłamstwa w jednym celu, aby zdrajcy oszuści i złodzieje na usługach wrogich Polakom nacji mogli pasożytować na Polsce i Polakach. Aby z Polaków zrobić pokornych przepojonych wstydem i tchórzostwem niewolników bez ziemi i majątku trzeba było wypromować takich KAPO — tzw. liderów, przywódców i polityków jak wałęsa, kwaśniewski, komorowski, michnik , kiszczak , jaruzelski , geremek, mazowiecki, tusk, kaczyński, morawiecki, miller, cimoszewicz, duda, gowin, gliński, terlecki, niedzielski, pawlak, hołownia, biedroń, trzaskowski, zandberg, witek, itd. lista jest bardzo długa — niestety!

 5. anonim mówi

  Wstrętny kapuś jaki ma tupet żeby tak wrzeszczeć, ze on Polskę z komuny wyprowadził. Zapomiał dodać że za to wprowadzenie 90% Polaków puścił w skarpetkch czynić z Polski kraj montowni zagraniczych koncernów i zaplecze taniej siły roboczej, zyjącej po to żeby żroć i zapier..ć do od rana do nocy!

 6. W K mówi

  Przypomina się stary kawał.
  Kiszczak, Michnik i Bolek płyną łódką przez rzekę.
  Niesprawna łódka nabiera wody i tonie.
  Dlaczego nikt nie zginął?
  Bo co ma wisieć nie utonie.

 7. Maksio mówi

  Wałęsa oddaj moje 100 milionów! 😛

 8. MACIEJ mówi

  Bolek śmieciu pier****ny!
  I tak już jesteś zgnilizną parchu.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.