W Polsce stan epidemii, a tzw. “Obywatele RP” rozwijają transparent pod Sejmem! Wcześniej protestował KOD [WIDEO]

3

W Polsce ogłoszono stan epidemii i zaostrzono kwarantannę. Polacy, jeśli tylko mogą, przebywają w domach, o organizacji publicznych zgromadzeń nawet nie myśląc. Zdają się nie pojmować tego znani z awanturnictwa tzw. “Obywatele RP” pod batutą Pawła Kasprzaka, którzy zorganizowali pod Sejm przyszli z wielkim transparentem.

Dziś stawiamy swoje żądania głównie do opozycji. Nie ulegajcie szantażowi partii rządzącej. Nie dajcie się wciągnąć w głosowanie nad niekonstytucyjnymi ustawami – powiedział Kasprzak. Zaapelował do polityków opozycji, by postawili minimalne warunki współpracy z PiS. To będzie właśnie poszanowanie konstytucji. Przekaz władzy jest dziś odwrotny. Cytuje się Małgorzatę Kidawę-Błońską, która rzekomo miała powiedzieć, że konstytucja jest ważniejsza niż życie. Otóż nie. Konstytucja jest tak ważna dlatego, że chroni ludzi, jak nic innego. Również w takiej sytuacji – powiedział Kasprzak.

Lider “Obywateli RP” zapewne zdaje sobie sprawę, że do żądań awanturników nikt nie podchodzi poważnie, zwłaszcza gdy organizuje zgromadzenia  w dobie zaostrzonej kwarantanny. Jednak tacy są gotowi zrobić wszystko, by choćby na moment pojawić się w ogólnopolskich mediach? W sytuacjach granicznych opadają maski (WIĘCEJ TUTAJ).

Przeczytaj także:

Bezkarność rozzuchwala! Obywatele RP bez zezwolenia maszerowali środkiem jezdni paraliżując ruch w Warszawie [WIDEO]

Polacy w domach, a KOD protestuje na ulicy. Prof. Wolniewicz miał rację: „Pośród wielu ujemnych cech lewactwa najbardziej wydatną jest głupota” [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. mario mówi

    Dlaczego policja nie pałuje tej hołoty?Protestujacych przeciw marszom pedałów pałowano,gazowano i wsadzano do suk a te mendy swobodnie sobie protestują?

  2. Dar mówi

    Dlatego policja nic nie robi bo ma taki rozkaz ,a ten koloryt kodowski czy tzw obywateli potrzebny jest rządzącym do tzw wrzutek.Gdyby Narodowcy lub inna grupa prawicowa tak maszerowała ,lub demonstrowała od razu by było działanie pokazali jak szybko można spacyfikować Marsz 11 Listopada nie przebierając w srodkach i karach dla manifestujących.Miejmy świadomość że za obecnych rządow wszystko to co jest NARODOWE,Co jest prawe i uczciwe bedzie niszczone ,wyśmiewane i bojkotowane lub pacyfikowane przy udziale siepaczy z napisem Policja lub bez tego napisu tak jak działali we Wrocławiu w 2019 roku

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.