Polacy w domach, a KOD protestuje na ulicy. Prof. Wolniewicz miał rację: „Pośród wielu ujemnych cech lewactwa najbardziej wydatną jest głupota” [WIDEO]

4

W sobotę (14 marca 2020) został wprowadzony stan zagrożenia epidemiologicznego. Poza szkołami, teatrami i kinami, zamknięto urzędy, granice, a nawet niektóre sądy. Polacy cierpliwie siedzą w domach, by solidarnie powstrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa. Niestety, są w Polsce takie elementy, które nie pojmują czym jest zagrożenie epidemiologiczne, a zamiast dbać o zdrowie innych, szukają atencji organizując żałosne widowiska. Należą do nich działacze opozycji z Komitetu Obrony Demokracji, którzy zamiast powstrzymać się od organizacji zgromadzeń publicznych, w niedzielę pod pałacem prezydenckim zorganizowali pikietę.

Już 150 razy Literiada stała w Warszawie pod pałacem namiestnikowskim, żeby przypominać o konieczności przestrzegania prawa, o szacunku dla zapisów Konstytucji RP, o zasadach i regułach demokratycznego państwa prawnego – na Facebook’u pochwalił się skompromitowany Mateusz Kijowski. Zaznaczył, że nieco zmienił formułę zgromadzenia, ale nie porzuca „walki o praworządność”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Pod pałacem zebrało się ponad dwadzieścia osób. W ręku mieli flagi oraz tektury z literkami. Wkraczając na teren pod pałacem odśpiewali „Odę do radości”. Patrząc na to nagranie jesteśmy przekonani, że prof. Bogusław Wolniewicz miał rację: Pośród wielu ujemnych cech lewactwa najbardziej wydatną jest głupota.

150. Literiada w Warszawie

Posted by Mateusz Kijowski on Sunday, March 15, 2020

Przeczytaj:

Polacy są oburzeni! Chasydzi zlekceważyli zakaz burmistrza i przyjechali do Leżajska [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. D mówi

  ZAMKNĄC TĘ BANDĘ ŚWIRÓW W TWORKACH!!

  1. rins mówi

   Banda pojebów,

 2. precz z unią jewropejsów! mówi

  Co za debile ze zrytymi łbami. Przetrzebiło ich, wielu z KOD-erastów jest w Tworkach, inni w Drewnicy i na Nowowiejskiej. Wszystkie psychiatryki łącza się z nimi w bólu. Bu ha ha.

 3. juliusz mówi

  cos soros za malo kasy dal co za nedza

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.