W Kościele zniknie podział na matkę i ojca dziecka! Biskup: „O chrzest dziecka prosi coraz więcej par jednopłciowych, a także osoby transpłciowe”

7

Francjo, co zrobiłaś ze swoim chrztem? – wiele lat temu powiedział papież Jan Paweł II. I te słowa, w odniesieniu do obecnej sytuacji w kraju trójkolorowych są aktualne jak nigdy. Katolickie kościoły pustoszeją, ulegają dewastacji, są burzone, a inne przerabiane na lokale usługowe. To efekt politycznej ustępliwości hierarchii kościelnej polegającej na rozmiękczeniu przekazu doktrynalnego, niejednokrotni ocierającego się o herezję. Taki Kościół nikogo nie przyciągnie, a jedynie odstraszy swoim konformizmem i brakiem radykalizmu.
PRZECZYTAJ: „Papież otacza się homoseksualistami i pedofilami”. Jacek Międlar komentuje list abp Vigano

Teraz francuski episkopat postanowił otworzyć furtkę relatywizmu na rozkaz środowisk LGBT, które już są hołubione przez hierarchię Kościoła w Wielkiej Brytanii i Austrii. Rada Stała francuskiego Episkopatu zdecydowała, że na kościelnych świadectwach chrztu znikną oznaczenia płci rodziców dziecka. O decyzji poinformował bp Joseph de Metz-Noblat, ordynariusz diecezji Langres. Jego zdaniem, wprowadzone zmiany mają na celu dostosowanie kościelnej praktyki do przepisów państwowych o równości płci oraz tym, że „o chrzest dziecka prosi coraz więcej par jednopłciowych, a także osoby transpłciowe”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

I w taki oto sposób Kościół francuski burzy fundamenty nauczania moralnego Kościoła katolickiego i ludzi rozumnych, że rodzina składa się dziecka, ojca i matki, a nie dwóch dewiantów. Teraz tylko czekać, aż decyzja Kościoła francuskiego rozciągnie się na praktykę Kościoła w Europie, a potem w całym świecie. Patrząc na homo-tendencje polityki episkopatów, możemy być pewno, że to tylko kwestia czasu.
O HOMO-LOBBY W KOŚCIELE WIELE NIEWYGODNEJ PRAWDY PRZECZYTACIE W NINIEJSZEJ KSIĄŻCE – TUTAJ

Przeczytaj także:

Ostatnia Wieczerza transwestytów w szwedzkim zborze. „Homopropaganda wtargnęła do Kościoła niczym taran”

SKANDAL! Francja: w jeden dzień zniszczono kilkanaście figur NMP! Skandaliczna profanacja „aktem nietolerancji”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. rins mówi

  Dno, francuski kościół to snów takim razie

 2. Polka mówi

  w mojej parafii ksiądz udzielając błogosławieństwa mów; Niech Bóg błogosławi matce tego dziecka…, potem ojcu i rodzicom, szkoda byłoby gdyby musiał z tego zrezygnować
  W Polsce rodzice którzy nie mają ślubu maja kłopot z ochrzczeniem dziecka, a i rodzice chrzestni obowiązkowo nie mogą żyć w związkach niesakramentalnych
  Czy wciąż mówimy o jednym, powszechnym kościele katolickim?

 3. Alek mówi

  Biedni ci Francuzi. Lata edukacji przez jaśnie ociemnionych. Mój dziadek, choć był prostym chłopem, w bociany nie wierzył, w przeciwieństwie do wspóczesnych Francuzów. Spadek poziomu nauczania czy brak kontaktu z naturą? A może to po prostu brak kontaktu z prawdziwą wiarą zaciemnia tak umysły?

 4. Ewa mówi

  Na tym zgniłym zachodzie już Złe nie walczy z Dobrem, lecz na dobre się rozpanoszyło. A czy my damy radę ? – „Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?” (Łk 18,8)

 5. staho mówi

  Wy o Francji a w Polsce wiernym owieczkom smakuje komunia pedalskimi łapskami podawana … czy msza odprawiana – protestuje ktoś ? Demon Pachiamamy wielbiony przez pape Franka w Bazylice św Piotra wzbudza większy bunt? NIE !
  Wszystko wskazuje że za chwile jeść komunie będziecie z rąk samego diabła i to radośnie becząc.

  1. Alek mówi

   Komunia jest ciałem Pańskim i udziałem w Jego Ofierze.
   To, czy kapłan ofiarę Mszy Św.sprawuje godnie, to jego problem.
   To on się będzie rozliczać przed Bogiem. Wiernym do zbawienia wystarczy, że sakrament jest ważny.
   Diabeł Ofiary Mszy Św.nie złoży. Nie wyda na siebie wyroku. Więc płonne to obawy.

 6. Tomasz mówi

  Dwie osoby jednej płci żyjące razem ok niech im będzie, ale wychowujące dziecko?? To skrzywienie i wynaturzenie. I teraz Kościół francuski zgadzający się z tym? To paranoja

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.