To nie jest żart! Msze dla LGBT+ z inicjatywy katolickiego biskupa. „Grupa uprzywilejowana w Kościele!”

Pederaści grupą uprzywilejowaną w Kościele?

Od lewej bp Declan Lang, po prawej pederasta z warszawskiej "parady równości"
2

Comiesięczne sprawowanie Eucharystii dla LGBT+, rodzin i przyjaciół – taki napis, obok tęczowego krzyża, widnieje na plakacie, który zawisł w katolickich świątyniach w Anglii. Tłem plakatu jest ikona przedstawiająca Jezusa z apostołem, co w podświadomym przekazie ma sugerować aprobatę homoseksualizmu przez Chrystusa.

Organizatorem Eucharystii dla dewiantów, o których czynach w stanowczy sposób wypowiada się Pismo Święte (np. por. Mdr 14,26; 1Kor 6,9b; por. 1 Tm 1,10), jest parafia pw. św. Mikołaja z Tolentino w Bristolu, jednak inicjatywa pochodzi ze strony samego biskupa diecezji Clifton, Declana Langa. Biskup Declan pragnie wyrazić zaniepokojenie i chce otoczyć opieką duszpasterską katolicką społeczność LGBT+ i tak zwrócił się do parafii św. Mikołaja z Tolentino, byśmy odprawili serię mszy dla tej społeczności.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Biskup Declan Lang jest przewodniczącym Konferencji Episkopatu ds. Międzynarodowych i zasiada w Komisji Mieszanej Konferencji Religijne oraz jest współprzewodniczącym anglikańskiego Komitetu Anglikańskiego i Komitetu Dialogu między Zjednoczonym Kościołem Reformowanym a Kościołem rzymskokatolickim.

Bp Declan Lang z papieżem Franciszkiem
Bp Declan Lang z papieżem Franciszkiem

Pierwsze msze dla środowisk LGBT mają zostać odprawione 17 marca, 19 maja i 16 czerwca. W kwietniu taka Eucharystia się nie odbędzie zważywszy na przedświąteczne o obowiązki kapłanów.

W sprawie specjalnej mszy dla środowisk LGBT, stosowne zapytania przesłałem do biskupa Langa, parafii św. Mikołaja w Bristol oraz kurialnej dykasterii odpowiedzialnej za społeczność gejów, lesbijek i wszelkiej maści dewiantów.

Należy zaznaczyć, że przy parafii funkcjonuje szkoła podstawowa (primary school). Mając na uwadze kształt duszpasterstwa w Wielkiej Brytanii, istnieje duże prawdopodobieństwo, że uczniowie szkoły zostaną zaangażowani w oprawę podczas mszy świętej, w której będą uczestniczyć uprzywilejowani dewianci, spośród których – według naukowych badań – wielu z nich przejawia skłonności pedofilskie.

Przypomnijmy, że to nie pierwsze tego typu nabożeństwo czyniące z pederastów grupę uprzywilejowaną w Kościele. W ubiegłym roku w wiedeńskiej katedrze, kard. Christoph Schönborn zorganizował gejowskie widowisko oficjalnie zwane „nabożeństwem na Światowy Dzień AIDS”. Podczas widowiska z ambony przemawiał zwycięzca Eurowizji w 2014 roku, transwestyta Thomas Neuwirth znany jako Conchita Wurst. Żalił się, że homoseksualiści i inni dewianci są dyskryminowani przez społeczeństwo. Więcej o sprawie pisałem TUTAJ.

Mając na uwadze fakt jak mocno obsadzone są kurialne dykasterie przez kapłanów będących w homoseksualnych związkach, fakt iż pederaści są grupą uprzywilejowaną w Kościele, wcale nie powinno nas dziwić. Kwestię aprobaty dla homoseksualizmu wśród duchownych szeroko opisuję w atakowanej przez środowiska lewicowe książce pt. „MOJA WALKA O PRAWDĘ” (dostępna TUTAJ).

Przeczytaj także:

Jezuita z Watykanu: „Homoseksualizm to szczególny dar” a „w niebie przywitają nas geje”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. mike mówi

    Qrde wszedzie homolobby i pedofilia

  2. qqq mówi

    A ja myślałem, że konserwatyści odwołują się do tradycji. Przecież pedalstwo w kościele to wielowiekowa tradycja 🙂

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.