„Papież otacza się homoseksualistami i pedofilami”. Jacek Międlar komentuje list abp Vigano

"Moja walka o prawdę. Wyznania byłego księdza", J. Międlar
25

Na antenie The Nowy Polski Show Jacek Międlar skomentował list arcybiskupa Vigano, w którym były nuncjusz apostolski demaskuje homo-lobby niszczące Kościół katolicki i domaga się od chroniącego kościelnych homoseksualistów papieża Franciszka, żeby ustąpił ze stanowiska. „Siatki homoseksualne obecne w Kościele muszą zostać wyplenione (…) Te siatki homoseksualne, które teraz są rozpowszechnione w wielu diecezjach, seminariach, zakonach religijnych itd., działają pod przykrywką tajemnicy i kłamstw, z mocą macek ośmiornicy duszą niewinne ofiary i powołania kapłańskie oraz cały Kościół” – pisze abp Vigano. CAŁY LIST TUTAJ.

– Jeszcze dziś, zanim położę się spać, Panu Bogu podziękuję za arcybiskupa Vigano i za to, że miał odwagę, żeby powiedzieć „dość” – mówi Jacek Międlar w rozmowie z Piotrem Szlachtowiczem. Międlar wskazuje, że ujawnione przez abp Vigano informacje o chronionym przez papieża Franciszka kardynale McCarricku to zaledwie jeden z wielu przypadków. Wiele takich przypadków Międlar opisał w swojej książce „Moja walka o prawdę”. (Książka do kupienia TUTAJ).

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jacek Międlar przypomina też o stosowanej w katolickich mediach metodzie zamykania ust tym, którzy piętnują kościelne homo-lobby. Takie osoby są natychmiast atakowane za rzekomy brak pokory i posłuszeństwa oraz „niszczenie Kościoła”. Tymczasem o homoseksualnej patologii niszczącej Kościół trzeba mówić głośno i domagać się, aby została wypleniona.

– Wielu próbowało zrobić ze mnie świra, zostałem suspendowany dlatego, że u redaktora Jana Pospieszalskiego mówiłem o tym problemie w diecezji sosnowieckiej. Zostałem suspendowany właśnie z tego powodu, a nie ze względu na jakiekolwiek inne wypowiedzi – przypomina Jacek Międlar.

Pytany o to, jaka jest szansa, że papież Franciszek odejdzie, Międlar odpowiedział: „Szansa jest znikoma”.

– Największą szansą może być „pospolite ruszenie” wiernych świeckich, bo jeżeli jakikolwiek ksiądz, kapłan, kardynał, arcybiskup będzie w Kurii Rzymskiej naciskał, to skończy się to tak, jak z jednym z polskich księży w Stanach Zjednoczonych, który w ubiegłym roku spotkał się ze swoim arcybiskupem w jednej z amerykańskich diecezji i mówi: „Księże arcybiskupie, nie ma mojej zgody na to, by ksiądz arcybiskup wyświęcał kleryków dlatego, że klerycy godzą się na seks z księdzem arcybiskupem i z przyjacielem księdza arcybiskupa”. Co się stało? Ten ksiądz został odesłany do Polski dlatego, ze zaczął walczyć z tą totalna patologią – wyjaśnia Jacek Międlar.

– Bez „pospolitego ruszenia”, bez modlitwy, bez nacisku ludu od dołu i przywrócenia Kościoła w ręce chrześcijan, również w materii instytucjonalnej, nie będzie żadnej zmiany – konkluduje Międlar.

CAŁY WYWIAD TUTAJ.

Przeczytaj też:

Jezuita z Watykanu: „Homoseksualizm to szczególny dar” a „w niebie przywitają nas geje”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. ZbulwersowanyL mówi

  Jak to nieudane żydowskie przechrzty działają punktowo i planowo, aby zniszczyć Kościół Rzymskokatolicki od setek lat na różne sposoby. Nie dajmy się zwariować, gdyż oni stanowią jednak ułamek ułamka.

  1. Goj mówi

   Najgorszy jest chyba ten „katolicki” kult maryjny, który do złudzenia przypomina biblijny kult Aszery, którego Bóg nienawidził!

  2. Ania mówi

   Jesteś w błędzie. Zamiast grzeszyc pomodl się do Matki Bożej A zobaczysz ilu łask uswiadczysz.

  3. sten mówi

   uświadczyliśmy potopu szwedzkiego 3 zaborów 1 wojny , 2 wojny rzeźnii i 45 lat sowieckiego błogosławieństwa ! Może tak chwilowo dalszej opieki nie prośmy

  4. goj mówi

   100/100 🙂

  5. Ania mówi

   Widać żeś cyniczny nieuk. To nic nie słyszałeś ani nie czytałeś o obronie Częstochowy, o Cudzie nad Wisłą i o wielu innych słynnych cudach za którymi stała Matka Boska ? Który pastor czy też rabin nie pozwala Ci sięgać po historyczne źródła ?

  6. Joorek mówi

   Kult maryjny nie ma żadnych podstaw w Ewangelii. Co nie znaczy, że takie bóstwo nie istnieje i nie wspiera swoich wiernych. Może istnieć naprawde a kult maryjny jest czystym pogaństwem. Z tym, że wyznawcy Maryi i innych świętych powini zdać sobie sprawe, że Jezus nie jest im do niczego potrzebny.

  7. Teresa mówi

   Tak,to wszystko zawdzięczamy pewnemu plemieniu,który zawłaszczył sobie wybraństwo i w pysze swej uważa się za najszlachetniejszych.To oni szczuli przeciwko nam,podburzali władców,przekupywali szlachtę.To oni doprowadzili do dwóch wojen światowych,a ich wynalazkami jest komunizm i faszyzm,który de facto sfinansowali.To oni stoją za sprowadzeniem do Europy milionów islamskich imigrantów,których teraz szczują przeciw białym i przeciw chrześcijaństwu.Obecnie stoją również za ludobójstwem białych farmerów w RPA

   https://www.youtube.com/watch?v=ntL4ff10x_E

   Matka Boża w Fatimie obiecała swoje zwycięstwo,kiedy już będzie się wydawało ze tamci wygrali,to zwycięzy jej Niepokalane Serce

  8. goj mówi

   Wybacz, ale łaski babilońskiego demona Aszery mam głęboko w dupie. Wolę łaski od Boga 🙂

  9. Ania mówi

   Właśnie przez takich lucyferianskich protestantów jak wy Polska jest na dnie podobnie jak i cały zazydzony i sprotestantyzowany świat. Myślicie, że Pan Bóg przyjmie wasze modlitwy skoro tak bluznicie przeciw Matce Bożej ? M.in. stąd te kary Boże, które wylewaja się i na nas przez wasze zgubne herezje. Kto nie ma szacunku do Matki gardzi tak naprawdę Jej Synem.

  10. Joorek mówi

   z tym, że twój problem polega na tym, że pod pojęciem „Boga” rozumiesz Jezusa. Obecnie wiedza historyczna o Biblii, NT i historii kościoła jest wystaczająca aby stwierdzić, że Jezus jest wytworem synodów.

  11. Joorek mówi

   Maryja może być dobrym demonem albo boginią ale co Jezusa nie ma wątpliwości nie istniał i nie istnieje. To znaczy guru – żyd Jezus mógł żyć naprawde i robić zadyme w starożytnej Jerozolimie ale z całą pewnością nie był to Bóg.

  12. BB. mówi

   A MY MAMY CIEBIE W DUPIE, GLUPKU BEZ WIEDZY I BEZ ROZUMU, IDŹ POPISUJ SIĘ NA ZYDOWSKICH STRONACH TAM ZAPUNKTUJESZ SWOJĄ GŁUPOTĄ WSZAK IM O TO CHODZI.

  13. goj mówi

   Moja mama była niedawno w Gietrzwałdzie modlić się do „Królowej Nieba”… skończyło się wypadkiem samochodowym. To są te jej łaski? To ja już wolę żyć bez jej „łask”, dla swojego bezpieczeństwa.

  14. Zbulwersowany mówi

   Ładna historia. Matka katoliczka, syn heretyk.

 2. michu mówi

  Wiara katolicka jest jedyną prawdziwą. To że Niemcy, agentura itp ją kompromitują to inna sprawa. Poza tym za grzechu wielu Polaków już dawno powinniśmy nie istnieć. Nawet na tym portalu przeciw pierwszemu przykazaniu grzeszą. Jakaś chyba agentura, albo wybitnie użyteczni… Bo prawdziwi Polacy to katolicy.

 3. Antybolszewik mówi

  W Watykanie już od dawna siedzi ten z rogami. Franuś i jego otoczenie jakoś tęczowo mi się kojarzy. Nie wiem czy to zauważyliście,wszędzie tam,gdzie jest tzw. kult Maryjny,źle się dzieje? Przeanalizujcie. Powiem tak: pierwsze przykazanie dekalogu. Mówi Wam to coś?

  1. joorek mówi

   ZbulwersowanyL jesteś efektem prania mózgu. Od dziecka wciska ci sie do głowy katolickie doktryny. Jako dorosła osoba wszystko postrzegasz przez ten pryzmat. Tak głęboka ingerencja w psychike uczyniła cie w pewnym sensie kaleką. Wyjście z tego stanu jest bardzo trudne, jak po bardzo długim pobycie w sekcie.

  2. ZbulwersowanyL mówi

   Pamiętaj, że jeśli się nie nawrócisz to w piekle może na ciebie czekać multum szatanow z przyrodzeniami poniżej kopyt wyposażonych w dużą ilość haczykow metalowych i hulaj dusza ! I tak na całą wieczność. Nawet nie będziesz miał już szans na swoje filozofowanie, choć teraz możesz sobie do woli bazować na hasłach rzucanych przez starych talmudystow i barbarzyńców.

  3. joorek mówi

   jeśli Bóg kogoś ukarze to ciebie. Bóg powie ci tak – naprawde wierzyłeś w te brednie o Jezusie? Dałem ci rozum, internet, dostęp do wiedzy a ty mimo to tkwiłeś w tej niewiedzy. Za kare pójdziesz do czyścca.

  4. ZbulwersowanyL mówi

   Oby się twoja przepowiednia spełniła. O niczym innym nie marzę jak o dostaniu się do czyśćca. Poprzez czyściec wiedzie droga do Nieba. Natomiast świadome odrzucenie Pana Boga w Trójcy Przenajswietszej Jedynego to piekło. Nie wiem o jakich bzdurach o Synu Bożym piszesz, bo ja w żadne bzdury nie wierzę, lecz wierzę w fakty objawione przez Niego i przez Niego dokonane. A w Ewangelii Świętej i poza nią aż pełno o nich.

 4. sten mówi

  Wy wierni … wierzycie w Boga to jakiś żart czy kpina ??? Msza św sprawowana rękoma pedała miła Bogu jest ? czy to ohyda w Jego oczach ? To jakieś szaleństwo komunia pedalskimi .. łapskami ubogacona , jest sakramentem czy ohydą ? Odpowiedzcie mi , stado dewotów nie protestuje nie krzyczy , bierze czynny udział w tym koszmarze przykłada ręke do występku wspierając finansowo . W tych kościołach już niema Boga to duchowa pustynia, gra pozorów , Najgorsza w tym wszystkim … jest obojętność wiernych przerażające głuche milczenie , a po posadzce kościoła , przesuwa się rogaty cień

  1. Andrzej Józef mówi

   Kosciół Katolicki jest Święty.
   Czasami ludzie którzy prowadzo Kościół so nie święci.Miłośc na koncu zawsze wygrywa.
   Mój znajomy pracujocw szpitalu na piętrze (wykańczalnia rak ) ,często słyszy umierajocych którzy wyjo i z pokoro przepraszajo Chrystusa .
   Stare Polskie przysłowie.
   Jak bida to do Żyda.

  2. Andrzej Józef mówi

   Czasami ludzie którzy prowadzo Kościół so nie święci.Miłośc na koncu zawsze wygrywa.
   Mój znajomy pracujocw szpitalu na piętrze (wykańczalnia rak ) ,często słyszy umierajocych którzy wyjo i z pokoro przepraszajo Chrystusa .
   Stare Polskie przysłowie.
   Jak bida to do Żyda.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.