TYLKO U NAS! Irracjonalny wniosek o więzienie dla Piotra Rybaka! Poszedł siedzieć za… „grzech” i „kompleksy”

Fot. wPrawo.pl
18

Sąd Okręgowy we Wrocławiu uchylił zezwolenie na odbycie przez Piotra Rybaka kary pozbawienia wolności w systemie dozoru elektronicznego. Problem w tym, że decyzja sądu nie wynika z faktu, iż Piotr Rybak złamał jakąkolwiek zasadę odbywania kary. Z wniosku sądowego wynika, że Piotr Rybak poszedł siedzieć za…  „grzech”, „kompleksy” i udział w Marszu Wielkiej Polski Niepodległej we Wrocławiu. Stwierdzono że „zagraża demokracji”, a Agatę Dudę-Kornhauser „obraził” nazywając ją „Żydówą”. Ponadto wobec niego zastosowano charakterystyczne dla okresu stalinowskiego metody tzn. odpowiedzialność zbiorową. Piotr Rybak już jest za kratkami!

9 października bieżącego roku Sąd Okręgowy we Wrocławiu orzekł, że Rybak będzie odbywał karę w formie dozoru elektronicznego w godzinach od 19 do 9. Niestety, sąd decyzję wycofał. Wczoraj o godzinie 19.40 w domu Piotra Rybaka pojawili się funkcjonariusze policji, którzy odebrali odpowiednie urządzenie służące dozorowi elektronicznemu. Miało ono służyć Rybakowi w odbywaniu trzymiesięcznej kary pozbawienia wolności za spalenie kukły żydowskiego imperialisty Georga Sorosa (18 listopada 2015). Biorąc pod uwagę fakt, że od kilku dni demoliberalne media przeprowadzały nagonkę na Rybaka, on sam sugerował mi, iż liczy się z tym, że (nie)zależne sądy wycofają mu wywalczoną „bransoletę”. Wczoraj o godzinie 21, bez wcześniejszego uprzedzenia, w domu Rybaka zjawiło się trzech funkcjonariuszy policji. Po czterdziestu minutach, skuty w kajdanki, Piotr Rybak został wywleczony z mieszkania jak zwykły kryminalista. Gdyby nie obecność w jego domu przyjaciół, dom i działalność gospodarcza Rybaka pozostałyby bez opieki.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

„Nie boję się więzienia”

Do więzienia idę z pełną godnością i z godnością wrócę do was. (…) Niech Bóg nas prowadzi do zwycięstwa. Niech Bóg będzie zawsze z nami. (…) Proszę, żebyście mnie wspierali – powiedział Piotr Rybak. – Nie boję się więzienia. Wiem, że to, co zrobiłem, było słuszne. Słuszny był mój sprzeciw wobec działań George’a Sorosa i słuszny był mój udział w Marszu Wielkiej Polski Niepodległej. Decyzja o wysłaniu mnie do więzienia jest efektem nienawiści i nagonki, jaką przeprowadziły wobec mnie demoliberalne media. Dziś Parlament Europejski nazwał Polaków faszystami. Ci, którzy opluwają Polskę i Polaków, są bezkarni. Ja idę do więzienia, bo wziąłem udział w patriotycznym marszu – specjalnie dla naszego portalu powiedział Piotr Rybak.

Piotr Rybak udostępnił mi wniosek, który został sporządzony przez Sąd Okręgowy we Wrocławiu, w sprawie uchylenia dozoru elektronicznego. Nie ma w nim mowy o złamaniu zasad związanych z dozorem elektronicznym. Wbrew temu co sugerują niektóre polskojęzyczne media, Rybak nie był poza domem między godziną 19 a 9. Wniosek nie dość że jest irracjonalny, to można doszukać się w nim narracji mającej charakter antysemicki, steku pomówień i ogólników. Ponadto sąd zastosował wobec Rybaka stalinowską zasadę odpowiedzialności zbiorowej.

Antysemicki wniosek

– Piotr Rybak nie przestrzega porządku prawnego i akceptowalnego społecznie trybu życia – napisano ogólnikowo we wniosku. – Skazany (…) nadal nakłania do ksenofobii publikując przy pomocy środków masowej komunikacji treści antysemickie. Skazany na jednym ze znanych portali internetowy udzielając wywiadu znieważa osoby narodowości żydowskiej i nawołuje do nienawiści na tle antysemickim, obrażając między innymi Ś.P. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego („też wpisywał się w narrację żydowską”), żonę prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, Agatę Dudę (… „też jest Żydówą”), Pana premiera Jarosława Kaczyńskiego i wiele innych osób („kanalie żydowskie, zdrajcy narodu polskiego”) – napisano we wniosku.

Bez względu na to, czy jest to prawda czy nie, czy stwierdzenie: „Lech Kaczyński wpisywał się w narrację żydowską” znieważa ś.p. prezydentaJeżeli sąd twierdzi że tak, to równocześnie wpisuje się w narrację powszechnie uznawaną za „antysemicką”, co w imię powszechnej walki z „mową nienawiści” z miejsca powinno zostać potępione. Ponadto, biorąc pod uwagę fakt, że w roku 2007 prezydent Kaczyński wskrzesił żydowską lożę masońską B’nai B’rith, do której należy chociażby znany z polonofobicznych wypowiedzi prof. Jan Hartman, Piotr Rybak miał pełne prawo żeby Lechowi Kaczyńskiemu wydać taką właśnie ocenę. Czy stwierdzenie, że żona prezydenta, a zarazem córka żyda Juliana Kornhausera, Agata Duda jest „Żydówą” jest kłamstwem? Czy użycie określenia „zdrajcy narodu polskiego” czy „kanalie”, którym nawet z mównicy sejmowej posłużył się rzeczony Jarosław Kaczyński nazywając w ten sposób posłów totalnej opozycji („Nie wycierajcie swoich mord zdradzieckich nazwiskiem mojego ś.p. brata. Zniszczyliście go, zamordowaliście. Jesteście kanaliami”) jest niestosowne? Nie wspominając już o tym, że wobec polityków stosowana jest tzw. „zasada grubej skóry”? Poza tym, cze ktokolwiek zabronił Piotrowi Rybakowi używania takich określeń w okresie odbywania kary pozbawienia wolności?

Zagrożenie dla demokracji i odpowiedzialność zbiorowa

Zachowanie skazanego Piotra Rybaka realnie zagraża życiu i wolności w Polsce, a brak z jego strony reakcji na opluwanie kobiet, wyzywanie ich w wulgarny sposób, szarpanie za włosy, i inne negatywne zachowania w czasie marszu z okazji Święta Niepodległości jest bezczeszczenie tego Święta, a głoszone w czasie marszu hasła ksenofobiczne, antysemickie i faszystowskie w dalszej perspektywie stanowią śmiertelne zagrożenie dla polskiej demokracji, swobód obywatelskich czy też wizerunku Polski nie tylko w Europie ale i na świecie – napisano.

Takiego polit-poprawnego bełkotu już dawno nie czytałem. Wynikać może z niego, że Piotr Rybak jest zagrożeniem dla polskiej demokracji, a nawet całego świata. Ponadto w tym fragmencie zastosowano wobec Rybaka powszechną w okresie stalinowskim zasadę odpowiedzialności zbiorowej. 11 listopada Rybak wziął udział w wielotysięcznym Marszu Wielkiej Polski Niepodległej we Wrocławiu. Manifestacja została zablokowana m.in. przez Obywateli RP. Nie dość, ze agresywne lewactwo nie poniosło żadnej kary, to za marginalne incydenty, będące reakcją na blokadę legalnego marszu, w tym będące owocem mitomanii sądu „szarpanie za włosy”, Piotr Rybak poszedł do więzienia. Czy to jest normalne?

ZOBACZ: Relacja z Marszu Wielkiej Polski Niepodległej we Wrocławiu [WIDEO] (w tym również fragment przemóienia Piotra Rybaka)

Nie dość, że Rybak nie był organizatorem marszu, to jakim prawem ma odpowiadać za innych? Dlaczego ma ponosić karę za „wulgaryzmy” skoro one nie wypłynęły z jego ust? A może zdaniem sądu Piotr Rybak miał zabrać ze sobą na marsz taśmę izolacyjną i wszystkim manifestującym, którzy potencjalnie mogli wypowiedzieć niecenzuralne słowa, powinien zakleić usta? Sąd nie skonkretyzował które hasła wyczerpywały znamiona ksenofobii, antysemityzmu i faszyzmu. Dlaczego tego nie uczynił? Takich haseł po prostu nie było. Chyba, że sąd kierował się retoryką sowieckiego Kominternu dla którego hasła: „Bóg, honor i ojczyzna”, „Wielka Polska Niepodległa” czy „precz z komuną” miałyby charakter faszystowski. A może sąd uznał, że okrzyk „Nasze ulice, nasze kamienice” ma charakter antysemicki?

Grzech

Wyraźnie należy sprzeciwiać się dla jakiejkolwiek tolerancji dla antysemityzmu, faszyzmu czy też nacjonalizmu (takie zachowania w innym ujęciu są też grzechem, na co Sąd wskazuje tylko z uwagi na powoływanie się przez skazanego na Pana Boga) – w pseudo-kaznodziejskim stylu napisano we wniosku.

Zdaniem sądu Piotr Rybak poprzez uczestnictwo w Marszu Wielkiej Polski Niepodległej złamał któreś z Bożych Przykazań, dlatego należało ukarać go więzieniem. Sąd nie wspomniał, że Rybak miał święte prawo, by uczestniczyć w patriotycznym zgromadzeniu. Nie wspomniał, że podczas przemówienia nie wypowiedział żadnych kontrowersyjnych słów. Nie wspomniał również, że 11 listopada przed godziną 19.00 Piotr Rybak w wełnianych skarpetach grzecznie siedział przed telewizorem i oglądał relację z Marszu Niepodległości w Warszawie. Zasugerował jedynie, że Rybak popełnił „grzech nacjonalizmu”. O tempora, o mores!

PRZECZYTAJ: „Nasze ulice, nasze kamienice!” Co naprawdę wydarzyło się podczas Marszu Wielkiej Polski Niepodległej we Wrocławiu? [FOTO+WIDEO]

Dalej sąd dał upust nienawiści wobec samego Rybaka. Zasugerowano, że Piotr Rybak jest osobą „zakompleksioną” i „sfrustrowaną”, a więzienna cela może mu pomóc wyleczyć się z „antysemickich paranoi”. Mimo iż Rybak dostosował się do wydanego przez kuratorkę zakazu dotyczącego uczestniczenia we wrocławskim marszu po godzinie 19.00, sąd próbuje wykazać, że już samo pertraktowanie Rybaka z kuratorem w kwestii umożliwienia mu uczestnictwa w całym marszu było zachowaniem niestosownym i zasługującym na potępienie.

Wniosek napisany po pijaku?

Powyższy wniosek nie został wyssany przeze mnie z palca. Nie wymyśliłem go również pod wpływem środków odurzających. Został napisany przez rzekomo wykształconych prawników, których obowiązkiem jest – bez względu na to czy skazanego darzą sympatią czy nie – stanie na straży prawdy i sprawiedliwości. Mimo iż decyzja sądu nie jest prawomocna, a Rybak może się od niej odwołać, do celi musiał już trafić. Czy wyjdzie z więzienia w najbliższych dniach? Tego nie wiem. Jedno jest pewne. Wniosek albo jest owocem suto zakrapianej imprezy albo jest jakimś ponurym żartem. Sprawą powinno zająć się Ministerstwo Sprawiedliwości, a autorzy irracjonalnego wniosku powinni na zawsze pożegnać się z możliwością reprezentowania wymiaru sprawiedliwości w Polsce.

W piątek o godz. 14.00 pod Sądem Okręgowym we Wrocławiu odbędzie się manifestacja w obronie Piotra Rybaka.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. tomek mówi

  To się w głowie nie mieści za co wsadzają za kratki a HGW nadal pluje nam w twarz, nic się nie zmieni dopóki banda pasożytów drenująca nasz Kraj nie odpowie za swoje zbrodnie .

 2. KarPa mówi

  Jednym słowem skandal. Zaczyna się u nas szerzyć „poprawność polityczna” zaczyna się nam ograniczać wolność słowa.

 3. Zdzisław mówi

  Ten rybak to kłusownik. Ubliżanie pierwszej damie jej narodowym koneksjom z Matką Boską to duchowe samobójstwo o braku ogłady i empatii nie wspominając. Tego typu zachowania są niegodne hasła marszu i katolika.

 4. KarPa mówi

  Nie ma sprawiedliwości i równości wobec prawa. Prawo nie chroni zwykłych obywateli, za to chroni złodziejską mafie i nadzwyczajną kastę. Tak to niestety wygląda w naszym kraju.

 5. Goj mówi

  Rodacy, pobudka! Ciągle jesteśmy pod okupacją! Trzeba tego chwasta wyrwać z korzeniami, a pustą ziemię po nim spalić! Dopiero wtedy będziemy mogli budować kraj, jak już całkowicie usuniemy jad żmii z naszych ziem i zabezpieczymy się przed nim!

 6. Maciej mówi

  Dzień dobry Panie Jacku,

  mam pytanie, wynikające z moich ostatnich przykrych doświadczeń – to, jak jest z tym nacjonalizmem, jest grzechem czy nie (ma Pan w pełni merytoryczne podstawy do zajęcia stanowiska w tej sprawie). Ostatnio, tj. 12.11.17 byliśmy z żoną na nabożeństwie u wrocławskich dominikanów, niestety na samym początku eucharystii z ambony z ust jednego z ojców padło zdanie, że „nacjonalizm jest grzechem”. Po tych słowach nie mogliśmy pozostać na eucharystii i opuściliśmy czym prędzej kościół udając się na nabożeństwo do innej świątyni. Jestem wierzącym patriotą i wiem że polskiemu nacjonalizmowi przyświecały zawsze: Bóg, Honor i Ojczyzna, co czyni go wyjątkowym na tle „innych” nacjonalizmów. Z resztą słowa tamtego ojca doskonale się wpisują w retorykę szanownego pana prezydenta dutkiewicza, który zasugerował kapłanom grzmienie z ambon nazajutrz po obchodach dnia 11 listopada. O tym również Pan informował czytelników w jednym ze swoich ostatnich felietonów. Pozdrawiam, będę wdzięczny za odpowiedź. Życzę Panu i Panu Rybakowi wiele wytrwałości w tym co robicie dla naszej Ojczyzny, a robicie wiele.

 7. Jarek mówi

  Kolejny dowód na to że nie jesteśmy w wolnej niepodległej suwerennej Polsce a jedynie w sskundlonej polin okupowanej przez wiadomo kogo. Czas w koncu aby ten kraj należał w pełni do nas Słowian Polaków potomków lechickich wojowników

 8. sosna mówi

  A czemu to się dziwić?
  To prosty sposób aby przejąć i zawłaszczyć ugruntowany już w społeczeństwie, i w świecie, polski Marsz Niepodległości stworzony z pobudek czysto patriotycznych i wypromowany jest przez ONR i MW.
  PO+PSL małymi kroczkami zmierzała do zniszczenia Marszu Niepodległości, i delegalizacji ONR i MW.
  PIS podejmuje starania aby przejąć Marsz Niepodległości do umocnienia swojej pozycji politycznej w Polsce.
  Jak się upublicznia i zaprasza na Marsz Niepodległości wszystkich Polaków to gnidy i pasożyty także, i trudno aby nie było tam prowokatorów faszystów inspirowanych przez wrogie, i różnej maści, służby za zagraniczne srebrniki (…).
  Skoro nawet przybył Żyd z Israela aby zamknąć się w hotelu w łazience, przecież sam tego nie wymyślił, byli inspiratorzy!
  Za obozem władzy stoją służby, takie jak ABW i inne, pytanie jest takie, gdzie były polskie służby, co z nasłuchem, że doszło do takiej głupiej prowokacji na Marszu Niepodległości, do kompromitacji Polski na arenie międzynarodowej?
  Czy komuś w Polsce zależało na takiej kompromitacji? Kto miał w tym interes?
  Załóżmy, że zostały polskie służby z jakiś względów „przechytrzone” przez „faszystów”, to jak te służby zareagowały, gdy ujawnili się faszyści na Marszu Niepodległości?
  Jakie podjęli bezpośrednie kroki?
  Co z obstawą Policji, tej mundurowej i tej niemundurowej, skoro hasła faszystowskie są ścigane przez prawo karane, gdzie legitymowanie osobników, gdzie zatrzymania na 24 godziny, gdzie zdjęcie faszystowskich haseł z oczu opinii publicznej?
  Gdzie adekwatna i natychmiastowa reakcja władzy?
  Proszę sobie przypomnieć, jak zareagowały służby gdy na angielskim lotnisku wysiadł z samolotu ks. Międlar (można znaleźć na YT). To mówi wszystko w tym temacie.

 9. Mazjan mówi

  Typowa prostytucja sadowa zydokomuny w stylu baumanow i szechterow znana i doswiadczana [rzez Patriotow Narodu Polskiego od 1944 ….

 10. Spostrzegawczy mówi

  Czas przejąć przez Polaków władzę spod żydowskiej okupacji. Jak długo jeszcze będziemy pozwalać Żydom pastwić się nad nami ?! „Dobra zmiana” działa według tego samego rytu co złe bolszewickie zmiany. Jak się błyskawicznie nie zorganizujemy to okupanci mogą nam zrobić „bez mydła” powtórkę z historii.

  1. ,, mówi

   Bez Boga nie wygrasz, poczytaj proroctwa bo pewne rzeczy muszą się stać: prawda ma zostać powalona na ziemie i to już widać, że cenzura coraz szersze kręgi zatacza. Ma zostać powalona, ale nie doszczętnie zniszczona. CZWARTE KRÓLESTWO które podepcze i zetrze całą ziemie. BESTIA ma przejąć kontrole nad całym światem: jeden przywódca światowy, którego żydostwo chce wynieść na tron światowy. O tym mówią protokoły mędrców syjonu, o tym mówił Rosenthal i mówi o tym również Biblia. Ma zasiąść w jeszcze nieodbudowanej III Świątyni i tym kimś jest „mesjasz żydowski”, a naród żmijowy chce się podać za naród wybrany przez Boga i chce sprowadzić wszystkich gojów do niższego poziomu, a samych siebie wywyższyć.

  2. Paweł1982 mówi

   Proroctwa nie są pewnymi wydarzeniami, ale planem. Czy ten plan się powiedzie zależy od nas. Gdy wierzysz w proroctwa to wizualizujesz to co nich piszą i to się dzieje. gdy nie wierzysz i wizualizujesz inne wydarzenia to dzieją się inne wydarzenia. To wszystko kwestia energetyki. Duża liczba osób wizualizująca coś jest w stanie sprawić, że katastroficzne prroctwa się nie spełnią. Dlatego wizualizujmy codziennie upadek chazarskich rządów w Polsce. Gdy będą nas miliony to musi się to stać.

  3. Constancja mówi

   wizualizacja (bhawana) czyli tworzenie wykorzystywane w buddyzmie, ale tez w psychoterapii, a oparte na teorii, ze czlowiek jest dla siebie samego bogiem, bo swoja mysla moze zmieniac swiat. A to juz jest w czystej postaci satanizm. Nie nadarmo w Polsce pojawilo sie tyle roznych osrodkow jogi i innego syfu.
   Wez do reki to co jest dzisiaj najmniej modne, co jest najbardziej opluwane, wyszydzane i pogardzane czyli rozaniec, oni wiedza doskonale jaka to ma moc, w przeciwnym razie nie chcialoby im sie tego tak zwalczac.

 11. Jan mówi

  To iest robota kuratora bo to on składa wniosek do sądu ”odpowiednio” uzasadniając wykonanie na skazanym wyroku .

 12. normalny mówi

  No!! to skandal. Powinni go posadzić za graty wykastrować a po wyjściu powinien usługiwać żydowskiej rodzinie wychowującej czarnego geja, który jak dorośnie będzie go dupczył w stary sparciały (rozjechany w pace) odbyt. Taki powinien czekać los tych co z przesada walczą z etyką!

 13. LucyLucenta mówi

  Duda – powinien odsiedzieć ten wyrok za PIOTRKA. Największym osiągnięciem naszej cywilizacji była dotąd WOLNOŚĆ DEBATY. Niestety była !!!!

 14. Stefan Dywersant mówi

  A dane onego sedziny co wydal taki wyrok? Jak sie to bydle zowie?

 15. Janusz I mówi

  Jestem schorowanym starcem. Jeszcze nigdy tak się nie bałem, jak za obecnych rządów, na które niestety głosowałem.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.