„Tu nie chodzi o rozporek. To totalitarna walka z chrześcijaństwem i wwożenie do kraju czerwonego raka!” Przegląd tyg. (18-24.08.2019)

Przegląd tygodnia wPrawo.pl
19

W propagandzie LGBT wcale nie chodzi o rozporek czy walkę o „równe prawa”. Te prawa gwarantuje państwo. Czy prawodawstwo w Polsce utrudnia gejom rejestrację działalności gospodarczej spółek, odbiera prawa wyborcze czy uniemożliwia spisywanie testamentów? Nie! Problem „nierówności praw” NIE ISTNIEJE. Co to oznacza?

Realnym celem LGBT jest dewastacja słabej tożsamości chrześcijan i zbudowanie nowego porządku, a na taczkach „tolerancji” wwiezienie do kraju czerwonego raka. Na to wskazuje stanowisko liderów środowisk LGBT, pośrednia próba wybielenia komunizmu i bezpardonowy atak tylko i wyłącznie na… chrześcijaństwo. Nie na fundamentalistyczny islam, talmudyzm, demoliberalizm, marksizm czy komunizm. Na celowników jest tylko i wyłącznie personalistyczne chrześcijaństwo.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Totalitaryzm LGBT, w licznych punktach spójny z nazizmem i komunizmem, jest jednym z wielu narzędzi mających na celu stworzenie „nowego człowieka”, czy jak kto woli „nowego porządku świata”. Porządku, w którym na próżno szukać poszanowania wolności i godności drugiego człowieka. Porządku, gdzie

Voltaire powiedział: Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź po prostu, kogo nie wolno Ci krytykować. Czy rządzą nami Polacy? Czy naszym krajem dowodzą chrześcijanie czy faworyzowane elity totalitarne? W dzisiejszym przeglądzie tygodnia poszukamy odpowiedzi na te i inne pytania.

Przeczytaj:
J. Międlar: Kapłan z Lublina popłynął ściekiem Życińskiego – https://wprawo.pl/2019/08/14/j-miedlar-kaplan-z-lublina-paradowal-z-lgbt-poplynal-ze-sciekiem-zycinskiego/
Pokazali gojom gdzie ich miejsce? Żydzi poczęstowali japońskiego premiera deserem w bucie. „To okazanie braku szacunku!” – https://wprawo.pl/2018/05/11/pokazali-gojom-gdzie-ich-miejsce-zydzi-poczestowali-japonskiego-premiera-deserem-w-bucie-to-okazanie-braku-szacunku/

Google wycofał reklamy na naszym portalu. Dziękujemy i prosimy o wsparcie:
https://wprawo.pl/wsparcie
http://jacekmiedlar.pl/wsparcie
http://paypal.me/jacekmiedlar
SKLEP: sklep-wprawo.pl

Przeczytaj i obejrzyj:

Krzysztof Bosak o Żydach, OZE i Giertychu. Lider Konfederacji odpowiada na zarzuty! WYWIAD dla wPrawo.pl [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. robert mówi

  1 – Polacy eksmitowani z centrum Warszawy – ich miejsce zajmuje żydowski kibuc i lewicowcy. 2- Polin uderza w Polskę: Sprawa Bartłomieja Kurzei.

 2. KRYSTYNA mówi

  Dziękuję za jasny przekaz -podobnie to odbieram-szkoda,że nie wszyscy w naszym społeczeństwie są traktowani równo -mam nadzieje,że w przyszłości zmieni się to na korzyść patriotów Polaków. Pozdrawiam!

 3. Jurek Ogórek mówi

  Jak zawsze celne wypunktowanie aktualnej sytuacji. Nie znam równie rzetelnego serwisu. Dziękuje twórcom i ludziom którzy pracują na sukces tego portalu. Pozdrawiam

 4. zuzia mówi

  Jacku! O wiele lepiej – byłeś opanowany, spokojny, pewny siebie. Mam też kilka uwag: 1) Pominąłeś znaczenie cyrku w rozumieniu potocznym, a ujemnym, jako czegoś nienormalnego, dziwnego, co trwa tylko chwilę („objazdowy”). Gdy porozmawiasz ze zwykłymi ludźmi – większość z nich nie dostrzega skali zagrożenia dla polskiej rzeczywistości, w której funkcjonują. 2) Warto podkreślić, że TYLKO cywilizacja chrześcijańska dała jednostce podmiotowość! Nie uczyniły tego żadne inne cywilizacje w dziejach ludzkości, gdyż operowały one grupami – masami. Stąd zniszczenie chrześcijaństwa de facto oznacza aksjologiczne „skasowanie” podmiotowości jednostki w funkcjonowaniu współczesnych państw.
  Pzdr. Zuzia

  1. Tomasz mówi

   Jacek jest generalnie zawsze świetnie opanowany… Gorszy dzień każdy może mieć… W to Jackowi rzadko się zdarza. Nie o wszystkim można powiedzieć. Jacek i tak tłumaczy ludziom od A do Z. W sumie jak nikt.
   Za to dziękuję!

  2. WIT87 mówi

   Zuzia bufonko… Daj se ty już spokój. Jesteś jakąś niedopieszczoną starą panna?

  3. zuzia mówi

   Naprawdę jesteś taki głupi?

 5. Robert mówi

  Jogi Baboo podaje chlebek swojej lisicy,a ta szczela focha, bo z łapki co ją karmi zwyczajnie nie ma chcicy,albo równoznacznie niech ktoś z niedźwiedziem chronionym zacznie,który choć rzadko opuszcza gawrę, cały las na świecie wie, kto nim rządzi naprawdę….choć jest lecz nie wiadomo gdzie, królestwo syjonu w którym baśń ta dzieje się,wielka pszczoła o każdym robaczku goju wszystko wie, byle tylko dotrzeć do rajskiego ogrodu,dzięki boskiej technologii 5G

 6. lol mówi

  Jacku! Co nie „fafa” w relacjach z Marcinem Rolą z „wRealu24”, gdyż to on m.in. mówił o „cyrku obwoźnym” LGBTQ?. Fakt: za duże pieniądze (Soros?) wożą ludzi na spędy do różnych miast, by epatowali tubylców golizną i siali zgorszenie. Takie urozmaicenie, ciekawostka, „przebłysk” zupełnie innego, obcego świata – w monotonnym życiu polskiej prowincji…

  1. Jacek Międlar mówi

   A musimy się zgadzać absolutnie we wszystkim? I tak dla jasności. To nie określenie Marcina, tylko Agnieszki z ddb24.pl, które potem przejął Marcin. Zdrowia.

  2. lol mówi

   To było tylko pytanie! A w odpowiedzi sporo emocji! Chyba nie lubisz jak ktoś Cię sprawdza czy też krytycznie ocenia (choćby miało to Ci pomóc), ale same pochlebstwa osób, które bezkrytycznie popierają Ciebie, nie pomoże Ci w samodoskonaleniu!

  3. Wit mówi

   Chłopie… To była insynuacja a nie pytanie.

  4. lol mówi

   Czytasz ze zrozumieniem? Udało Ci się zobaczyć znak zapytania [tak wygląda: ? ] na końcu zdania?

 7. Dorota mówi

  Świetny przegląd tygodnia! Doskonały przekaz, nazwanie rzeczy po imieniu.

 8. Jan Grzegorz mówi

  spotkanie najwyższych dostojników kościoła polskiego i ukraińskiego na Jasnej Górze to jak pierwsza unia w Krewie, wróży dobrze na budowanie jedności naszych państw słowiańskich

 9. Jan Grzegorz mówi

  Nie ma takiego drugiego kraju na świecie jak Ukraina, z którym łączy nas tak wiele, historyczna wspólna państwowość, chrześcijaństwo, język, kultura, kuchnia, mentalność. Tylko razem z Ukrainą możemy ponownie zaistnieć jako znaczące państwo w Europie i stawić czoła ideologią , które zamierzają zniszczyć narodowe państwa w Europie.

 10. George mówi

  Starzy durnie w osobach Seweryna czy Materny jakoś nie wspomnieli o atakowanych księżach. Czyży księży w ideologii LGBT i popierających tę zarazę celebrytów, jak choćby wspomniani powyżej, można było atakować i nikt z tych lewaków by nie zaprotestował? Ataki na księży są OK, a na pedałów już nie?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.