Trzeci Świat w Paryżu! Oto do czego doprowadził napływ imigrantów. Slumsy, smród i ubóstwo

10

Francuzi nie ustają w przyjmowaniu islamskich imigrantów, którzy niechętnie asymilują się z kulturą zachodnioeuropejską. Wraz z islamskimi przekonania przynoszą do Francji swoje przyzwyczajenia, a dokładnie mieszkanie w kartonach, śmieciach i namiotach, owiani specyficznym dla Trzeciego Świata smrodem. Islamskie ubogacenie Europy odcisnęło niepowtarzalne piętno na architekturze Paryża, miasta do niedawna podziwianego przez turystów z całego świata, a teraz coraz częściej omijanego szerokim łukiem. Muzułmanie oczarowani propagandowymi filmami europejskich włodarzy, które zachęciły ich do porzucenia swoich ojczyzn i przybycia do Europy, doprowadziły do totalnego upadku stolicy Francji. W wielu dzielnicach, w których od miesięcy koczują imigranci, powstały slamsy. Czy tak ma wyglądać cała Europa za kilkadziesiąt lat? Czy poza zniszczeniem europejskiej kultury, neomarksistowskim elitom zależy również na destrukcji miast?

Za: YouTube

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. pawel mówi

  Sa i dzieci… tragiczne warunki i to w paryzu… powinno sie zglosic do uni europejskiej skarge jak francuzi zle traktuja przybyszow….

 3. z prowincji mówi

  Oni ich zjedzą, tak jak chude krowy zjadły tłuste w śnie tłumaczonym przez Józefa.

  1. Bogi mówi

   Masz zupełną rację i tak w końcu się stanie.

 4. Test24 mówi

  Spokojnie, wszystko zgodnie z planem. Ludzi trzeba podzielić. Dlatego biali hetero są coraz bardziej dyskryminowani, część imigrantów żyje w luksusie na koszt białych, druga część żyje w skrajnym ubóstwie. Potem ci ubodzy rzucą się do gardeł białym i bogatym, bogaci będą realizować dżihad, a biali bronić się przed dżihadystami i ubogimi bandytami. A potem przyjdą wielcy wybawiciele na czołgach, rozgonią towarzystwo i wprowadzą swoją dyktaturę. Dziel i zwyciężaj. Proste.

 5. Robert mówi

  To wszystko to robota Izraela,doprowadzaja ze araby leja sie miedzy sobą,przy okazji pozbywaja sie z najblizszego sasiedztwa osiłków w wieku poborowym,ciesza sie spokojem u siebie,niszcza łacińską Europę,liczac ze przesiedleni do cywilizacji,nie beda sie tak rozmnazac jak u siebie

 6. Marek mówi

  Francuzi znikną najgorszym wypadku nachodcy przejmą ten kraj i wprowadzą Islam .A że Francuzi dla nich są kafirami to zginą lub staną się obywatelami drugiej kategorii bendą płacić aby przeżyć daninę dżizje .Polecam książki Bila Warnera .

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.