Trzeci Świat w Rzymie! Smród, szczury i… imigranci śpiący na ulicach

Ubogacenie kulturalne w Rzymie / Fot. Twitter
3

Włosi borykają się z niewyobrażalnym problemem jakim jest napływ islamskich imigrantów, którzy nie chcą asymilować się z kulturą zachodnioeuropejską. Oczarowani propagandowymi filmami włodarzy Unii Europejskiej, którzy zachęcili ich do porzucenia swoich krajów zmożonych wojnami, doprowadzają do powolnego upadku Europy Zachodniej.

Wraz z fundamentalistyczną ideologią, muzułmanie przynoszą do Italii nie tylko swoje przyzwyczajenia, ale także charakterystyczny dla krajów Trzeciego Świata niehigieniczny styl życia.

Islamskie ubogacenie odcisnęło niewyobrażalne piętno na stolicy Włoch, a konkretnie na dzielnicy, w której znajduje się Dworzec Centralny Termini. Imigranci śpiący na ziemi, martwe szczury i sterty śmieci, to niestety coraz częstszy widok na ulicach Wiecznego Miasta. Być może tego nie widać na poniższym nagraniu, ale rzymianie nie owijają w bawełnę: Problem brudu przyszedł do Włoch wraz z islamską migracją! Z tym problemem obiecał uporać się prawicowy polityk Matteo Salvini.

Czy Europa ma wyglądać tak jak rzymski dworzec, przedstawiony na poniższym nagraniu?

Źródło: Online Magazine, sioe.pl

Przeczytaj:

„Deportuję pół miliona imigrantów w kraju.” Konkretna deklaracja poważnego kandydata na premiera Włoch

Kup książki

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Pamiętnik mówi

    „Problem brudu przyszedł do Włoch wraz z islamską migracją! ” Bzdura. Dziesięć lat temu migrantów nie było, a miasta na południe od Neapolu tonęły w syfie. Nie wspominając o Katanii na Sycylii, której walące się ruiny budynków z wybitymi oknami straszą w centrum miasta i wyglądają prawdziwie jak trzeci świat. Moja opinia jest taka, że południowi Włosi to syfiarze, północ (np. Liguria, Parma, Genua) wygląda zgoła inaczej. Być może migranci dokładają tam swój kamyczek do ogródka, ale bez przesady.

  2. Zonia mówi

    Syf zydowski Pokazuje prawdziwe oblicze jaki daje swiatu.Oby szlak trafil panow swiata!

  3. Enzo mówi

    Ale jesteś chłopcze zacofany… Zamiast współczuć tym bardzo biednym ludziom, piszesz o jakichś śmieciach na ulicy. Czytasz Pismo Święte i nie rozumiesz.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.