Szwedzki sąd zaakceptował pedofilię. Islam maszeruje ramię w ramię z marksistami

7

W ubiegłym miesiącu informowałem o marksistowskim „marszu przez kulturę i obyczaje”, którego jednym z zadań jest legalizacja pedofilii. W tym celu w Stanach Zjednoczonych funkcjonuje organizacja NAMBLA (North American Man/Boy Love Association), a w Holandii partia polityczna „Miłość, Wolność i Różnorodność”. Organizacje reprezentowane są przez ludzi wykształconych w duchu marksizmu i fascynujących się lewicową ideologią. W przeważającej większości to osoby obracające się w środowiskach LGBT.

Do „marszu przez kulturę i obyczaje” marksiści wykorzystują muzułmanów, którzy kierując się komentarzami do Koranu (hadisami) oraz przykładem Mahometa, również pragną legalizacji pedofilii. Powolny marsz ma to do siebie, że kroczy powoli i małymi etapami przesuwa granice etyczne. Jak kiedyś wielkim sukcesem kulturowych marksistów była publikacja zdjęcia homoseksualistów, tak teraz w kinach wyświetla się filmy, w których dewiacja środowisk LGBT przedstawiane są jako coś zupełnie normalnego. Wykorzystuje się do tego różne argumenty: ad hitlerum, perorowanie o tolerancji i różnorodności, rzekoma obrona praw człowieka, równocześnie odbierając tę wolność molestowanym dzieciom… Już w latach 30. ubiegłego wieku, ojcowie marksizmu kulturowego mówili, że powołując się na „prawa mniejszości” będą w stanie zrealizować każdy postulat. I tak dzieje się w przypadku pedofilii.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Niby w obronie „praw mniejszości” szwedzki sąd zaakceptował pedofilię. 14-letnia dziewczynka, imigrantka z Syrii, którą muzułmanie uznali za żonę jej kuzyna – dorosłego mężczyzny, była wykorzystywana seksualnie. Obecnie jest w ciąży. Odkryły to służby socjalne i sprawę złożyły do sądu. Mimo iż udowodniono, że dziecko naprawdę było molestowane przez muzułmanina, sąd usprawiedliwił ten czyn powołując się na wspomniane „prawa mniejszości”, twierdząc, że dziewczynka dorastała w odmiennym środowisku religijnym i kulturowym, i nie stała jej się żadna krzywda. W praktyce sąd uznał, że pedofilia jest absolutnie dopuszczalna, co należy uznać za kolejny, milowy krok kulturowych marksistów, którym zależy na legalizacji pedofilii w świecie. Ponadto szwedzki sąd otwiera furtkę dla pedofilów, sugerując że jeśli chcą legalnie gwałcić małe dzieci, powinni przejść na islam, a wtedy żadna kara ze strony sądu ich nie dosięgnie.

To już prawdziwa pedofilska plaga! Małżeństwa muzułmanów z dziećmi są coraz częstsze. Rządzące lewactwo nic z tym nie robi!

Za: Speisa.com, www.vlt.se

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jarek mówi

  moja córeczka wraz z moją ex małżonką mieszka w niemczech – to kwestia czasu jak i tam makrela to zalegalizuje – zgroza totalna

 2. Robert mówi

  Szwecje skonczył Francuz, Janek Baptysta Bernadotte,marszałek w armi Napoleona,adoptowany w 1810 r,przez Karola 13,nie posiadającego potomka króla szwecji.Od jego panowania zaczyna dominowac w Szwecji liberalizm i miedzynarod owy kolchoz europejski,utrwalony podczas tzw.Kongresu Wiedenskiego po upadku Bonapartego,legitymizm czyli zachowanie stołków przez dominujace rody i wspólne działanie dla zachowania jedynie słusznego porzadku na swiecie.

 3. Mario mówi

  14 lat to młody wiek ale pedofilia to bym nie poiedział.

 4. Maerek mówi

  Chyba ludzie piszàcy ten artykuł nie wiedzà co dziewczyny w tym wieku wyczyniajà(14lat).Sory ale trochę to średniowiecze jest.Większość takich małolat ma większe doświadczenie niż dorośli z poprzednich pokoleń.Prawo powinno obniżyć trochę ten wiek 16stu lat moim zdaniem.14-16 lat wielka mi ròżnica kwetia człowieka,niektòre dziewczyny sá już w wieku 14 lat w pełni dojrzałe fizycznie a psychicznie to można być jełopem całe życie.

  1. Baba mówi

   rozumiem Pana córki tak robiąą a sunkowie też piepszą wszystko i swoje siostry i pewnie pana w dupę

 5. hbngs mówi

  Zboczenie kosztem dzieci. Ohyda.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.