Szokująca relacja eMisjiTv z pikiety wyborców PiS-u! Plemienna wojna przybiera na sile! [WIDEO]

21

W dniu uznania przez Izbę Kontroli Nadzwyczajnej Sądu Najwyższego wyników ostatnich wyborów parlamentarnych liderzy Prawa i Sprawiedliwości zdecydowali się na manewr przetrenowany przez zwolenników rządu Donalda Tuska, zastosowany 8 lat temu, tj. powołanie społecznego komitetu stojącego na straży prawa i demokracji, który firmować będzie teraz kolejne uliczne wiece, jakie w najbliższych miesiącach przetoczą się przez Polskę w formie protestu i opozycji do działań obecnego rządu.

Robocza nazwa organizacji jest już znana. To Komitet Obrony Więźniów Politycznych, który oprócz sprawdzonych już haseł o poszanowaniu Konstytucji itp., uzupełniony został o aspekt rzekomego politycznego zatrzymania dwóch skazanych prawomocnym wyrokiem posłów, których do niedawna bezskutecznie próbował ułaskawić prezydent Andrzej Duda.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Nie sposób dostrzec podobieństwa między Komitetem Obrony Więźniów Politycznych, a sławetnym Komitetem Obrony Demokracji, gdyż nie tylko nazwy brzmią podobnie, ale i żądania są niemal takie same. Bez względu na to, kto aktualnie sprawuje w Polsce władzę, największa partia opozycyjna stwierdza, że przekroczone zostały wszelkie standardy demokratycznego państwa prawa, a sprawiedliwości należy dochodzić poprzez uliczne marsze i manifestacje.

Mamy zatem w jednym kraju dwa zwaśnione plemiona, kompletnie zaślepione interesem swych ukochanych partii, gotowe do konfrontacji ulicznej, agresywne i utwierdzone w przekonaniu, że dla dobra Polski walczą z jakimś strasznym wrogiem.

Gdyby nie dramatyczne okoliczności tego starcia, które całkowicie podkopuje wizerunek naszego kraju, jako poważnego państwa, to można dostrzec tu też groteskę, bowiem oba obozy fanatycznych plemion reprezentowane są głównie przez ludzi w podeszłym wieku. Wizja wojny domowej jest zatem wątpliwa chyba, że będzie prowadzona w stylu IV wojny światowej, o której swego czasu mówił Albert Einstein, że rozegra się ona przy pomocy kijów i kamieni. Tutaj w ruch prędzej pójdą drewniane laski i sztuczne szczęki, ale co do zasady, może być podobnie.

Zachęcamy Państwa do obejrzenia tej chwilami szokującej relacji:

Źródło: eMisjaTv

Przeczytaj także:

“To jeszcze robota Błaszczaka!” Służby wkroczyły do domów mundurowych sprzeciwiających się przymusowi szczepień na Covid-19!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Bronka mówi

  Popatrzcie sobie dokładnie na te prymitywne, zacietrzewione, zawistne, szukające IQ, tchórzliwe (chowające się przed kamerą), katolickie mordy, gotowe skoczyć do gardła, każdemu, który nie jest po ich stronie.
  A to poliniacka świnia właśnie. ☹️
  Szacunek dla Korczarowskiego, że to pokazał.

 2. do Bronka mówi

  Pokazując swoją zajadłość i zacietrzewienie niczym od tych katolickich mord się nie różnisz.

 3. Krzysztof mówi

  bronka ty chyba jesteś mordą z emigracji, nie wyzywaj katolików tylko napisz, że ludzie są otumanieni przez żydowskie media! chabad lubawicz ta zboczona instytucja robi wałki na całym świecie !!!!

 4. W K mówi

  Zaprawieni w boju, więc w przypadku wybuchu wojny w Polsce, pierwsi powinni stanąć do walki. O tym, czy wtedy pierwszy na front ma ruszyć PiS, czy PO, niech zadecyduje rzut monetą.

 5. Bronka mówi

  Zapomniałam rzeczywiście napisać, że ta polsko-języczną mierzwa jest otumaniona przez TVPiSda i TVNazi. ☹️
  Pierwszy krok do wolności, wypierdolić telewizor przez okno!
  Drugi krok (prawdopodobnie już niewykonalny) przestać się żreć ze sobą!
  Nikogo nie obrażam, stwierdzam tylko fakty. ☹️

 6. mierzwa mówi

  A mógł cię ociec w gumie na gnój wyciepać.

 7. Pawel Szymanski mówi

  Bronka, spoko, jak jutro Jacek opublikuje to co napisalem to polecisz na miotle do lekarza po leki na nadcisnienie. Pamietaj ze jako katolik dbam o ciebie.

 8. Bronka mówi

  Pawle, czy obejrzałeś dokładnie relację z pod Sejmu?
  W którym miejscu minęłam się z prawdą?
  A myślisz, że jest mi to obojętne?
  Jako chrześcijanka dbam również o ciebie.

 9. Bronka mówi

  Dziękuję za twoją troskę, ale przez oparcie w Jezusie nie potrzebuję żadnych lekarstw.

 10. do Bronka mówi

  To Jezus nakazuje ci obrażać i opluwać ludzi o odmiennej orientacji politycznej? Wstrząsające.
  Może tylko myśli, że ma kontakt z Chrystusem, a tak naprawdę jest na łączu stałym z tym drugim, mieszkającym dużo niżej.

 11. Bronka mówi

  Wstrząsające, co dla niektórych, jest spojrzenie prawdzie w oczy. ☹️

 12. do Bronka mówi

  Ty wyznajesz prawdę jedyną i objawioną przez głosy w twojej głowie.

 13. do Bronka mówi

  Wcześniej napisała, że Jezus.

 14. anonim mówi

  Właśnie takich kmiotów każda władza potrzebuje, którzy nie myślą logicznie tylko słuchają i wykonują.

 15. anonim mówi

  To jest obraz Polski stara ciemna hołota agresywnych dziadków i babc, którzy wiedzę czerpali z TVPinfo oraz z propagandowej tuby tzw. ojca rydzyka. Nie docierają do nich argumenty i logika. Potrafią tylko obrażać i drzeć mordy. To chamstwo tych staruchów widać na każdym kroku, chociażby w Przychodniach lekarskich jacy się wredni i bez empatii w stosunku do młodych mam z dziećmi. Sami chcieliby żeby ich wpuszczać bez kolejki, ustępować miejsce w tramwaju itd. a ze swojej strony NULL.

 16. anonim mówi

  Tak się zastanawiam, czy ci agresywni seniorzy atakujący Poitra Korczarowskiego to nie są prowokatorzy którzy pracowali kiedyś w milicji lub sb?

 17. anonim mówi

  Hołoto intelektualna tacy jesteście zaślepieni pisem, i nie rozumiecie że ten karzeł z Żoliborza i ten rudy folksdojcz wywodzą się z teho samego gniazda.

 18. anonim mówi

  Jakie to żenujące patrzeć na obraz pewenej grupy hołoty mówięcej po polsku, która nie potrafi samodzielnie myśleć. Naród zasługuje na takich polityków jakim sam jest.

 19. do Anonim mówi

  Ty babci i dziadka nigdy nie miałeś, zostałeś znaleziony na polu w jednej kapuście, którą wypełniłeś zamiast głąba.

 20. Bicz bozy mówi

  Pier…lenie! Zwlaszcza polglowek Bronka syczy jadem! Jakby nie patrzyl Kaminski i Wasik sa wiezniami politycznymi! Jezeli tam byl jad to co mowic o spedach KOD czy spedach ostatnich herszta Tuska? Zalosne jest to ze taki Bronka saczy jad jakby nie mial dziadkow? Nieprawda ze tam tylko starzy byli ,tam przedewszystkiem szli ci co im wolnosc droga a nie ci jak kodziarze chcacy za wszelka cene obalic rzad.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.