„To jeszcze robota Błaszczaka!” Służby wkroczyły do domów mundurowych sprzeciwiających się przymusowi szczepień na Covid-19!

13

Dziś (11.01.2024 roku) o 6 rano, do mieszkań 15 członków stowarzyszenia Bronimy Munduru dla Przyszłych Pokoleń wkroczyli funkcjonariusze ABW/SKW – informuje prof. Andrzej Zapałowski (Konfederacja), poseł na Sejm RP.

Bronimy Munduru Dla Przyszłych Pokoleń to stowarzyszenie służb mundurowych, które w ostatnich latach skupiało się na walce z przymusem szczepień na Covid-19.
Rolą Stowarzyszenia jest integracja środowiska polskich służb mundurowych w celu przeciwdziałania naruszaniu przysługujących im praw. Celem jest również przeciwdziałanie wszelkim przejawom mobbingu i wywierania presji zmierzających do ucisku obywateli, szargania dobrego imienia służby oraz pozostawania w sprzeczności ze słowami ślubowania – czytamy na oficjalnej stronie internetowej stowarzyszenia. Według informacji podanych przez przedstawiciela Polskiego Veta, dzień wcześniej funkcjonariusze ABW wkroczyli także do mieszkania radcy prawnego Katarzyny Tarnawy-Gwóźdź, która jako prawnik jest zaangażowana w działalność wyżej wymienionego stowarzyszenia. Zarekwirowano jej sprzęt elektroniczny: komputery, telefony komórkowe, karty pamięci z zdjęciami prywatnymi.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Według informacji zamieszczonych w sieci przez prof. Zapałowskiego, poranne przeszukania w mieszkaniach 15 mundurowych zostały wszczęte z inicjatywy ówczesnego ministra obrony narodowej, Mariusza Błaszczaka. Śledztwo prowadzi Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, do niedawna będąca pod kontrolą przebywającego w więzieniu Mariusza Kamińskiego, wszczęte z zawiadomienia Szefa Służby Kontrwywiadu Wojskowego Macieja Szpanowskiego. Śledztwo nadzoruje Prokuratura Okręgowa w Warszawie.

Rzeczowy komentarz do sprawy:

Przeczytaj także:

Po 9 miesiącach od wtargnięcia do domu Jacka Międlara, ABW oddało laptopy i telefony. Wciąż przetrzymują odzież o wartości 11 tys. złotych

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. JMK mówi

  Nieprawdopodobne. Ci prokuratorzy w mundurach i szef SKW to jacyś niespełna rozumu. Kto ich zrobił oficerami?

 2. Shadow mówi

  A myślicie, że sprzedajne PO nie będzie robić takich akcji? Będzie, bo te mendy też pomiatają społeczeństwem. Według nich dana im władza, pozwala na każdą niegodziwość, tak samo jak PIS-gniętym. Takie same mendy i parchy polityczne. Tu potrzeba Herkulesa, aby do czysta wysprzątać tą polityczną stajnię Augiasza.

 3. Hammurabi mówi

  Nauczcie się w końcu doceniać wrogów. Nie są głupcami, tylko głupcami się posługują. Głupcami, bądź sprzedawczykami ale w sumie i tak na jedno wychodzi.
  Wypowiedzenie posłuszeństwa przez służby mundurowe spędza sen z powiek rządzącym klikom, bo byłoby to jednoznaczne z przepadkiem mienia, wpływów i odpowiedzialnością za dokonane zło.
  Owszem są w mundury odziane i zwykłe kanalie czerpiące wręcz rozkosz z gnębienia cywilów, gotowe na każdą podłość na rozkaz. Jednak większość to normalni ludzie, którzy mogą się zbuntować.
  Pewnie zaraz podniosłyby się głosy o puczu, przewrocie głosy o przejęciu władzy przez juntę, ale tego bałaganu, tego zepsucia władzy, arogancji, pychy, kumoterstwa i owoców tej patologii demokratycznymi sposobami przezwyciężyć nie sposób. I wcale nie chodzi tu o szczyty władz a o te prowincjonalne kliki i towarzystwa biznesowo-prawnicze trzęsące gminami, powiatami i miastami przy wsparciu lokalnych „szeryfów” dowodzących lokalnym „aparatem przymusu”.
  Póki co, policyjna dewiza „Pomagamy i Chronimy” wymaga uzupełnienia o informację komu, kogo i na czyje polecenie.

 4. finka mówi

  Przygotował Błaszczak ale władza od miesiąca nowa i wykonuje zadania dla Błaszczaka?

 5. anonim mówi

  Jak zajadle broniony jest ten koszerny syjonistyczny spisek szczepionkowy kowud-19.

 6. anonim mówi

  Zawsze twierdziłem że ta cała ABW to delegatura mossad polin.

 7. Adam mówi

  Kaminski troche spokornieje.Zobaczy jak to jest po drugiej stronie.

 8. Rzeczowy mówi

  Rzeczowy komentarz do sprawy: ??
  Nic się mi nie wyświetla po dwukropku.

 9. alojz mówi

  Błaszczak wydał rozkaz a Tusk nie może tego zablokować… Normalnie aż mi go żal.

 10. Roman G. mówi

  Podobno Pan Grzegorz Borys wojskowy specjalista od ładunków wybuchowych też został inwigilowany przez służby. PODOBNO miał dowody i chciał je ujawnić odnośnie podwodnych eksplozji w pobliżu gazociągów Nord Stream 1 i Nord Stream 2. Podobno jako wojskowy specjalista od ładunków wybuchowych brał udział w tych zadaniach służb. Podobno chciał sprawę nagłośnić i poniósł karę. Czy był zabójcą syna i samobójcą? Może się kiedyś dowiemy. Może.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.