Szokująca deklaracja ministra Szumowskiego! Obowiązek zakrywania nosa i ust do wynalezienia szczepionki

minister zdrowia Łukasz Szumowski/ fot. Twitter
89

W czwartek (16.04.2020) premier Mateusz Morawiecki przedstawił etapy luzowania obostrzeń wprowadzonych w związku z epidemią koronawirusa. W konferencji prasowej uczestniczył minister zdrowia Łukasz Szumowski. Zapytany o to, kiedy możemy liczyć na zniesienie nakazu zasłaniania nosa i ust, odpowiedział: „Jak będzie szczepionka”.

ZOBACZ: Premier Morawiecki przedstawił etapy luzowania restrykcji związanych z epidemią koronawirusa [WIDEO]

Odnosząc się do luzowania restrykcji od 20 kwietnia minister Szumowski stwierdził, że możliwość pójścia do lasu czy parku daje pewien oddech, ale należy używać ich z rozsądkiem. Powiedział, że to nie jest zachęta do przebywania na tych przestrzeniach i powinniśmy maksymalnie się izolować.

Podkreślił, że nie ma co liczyć na normalne wakacje w tym roku, a luzowanie ograniczeń wynika z tego, że nie da się utrzymać całkowitej izolacji przez rok lub półtora roku. Stwierdził, że byłoby nieuczciwe mówienie kiedy zostaną zniesione poszczególne obostrzenia, ponieważ przez najbliższy czas musimy nauczyć się żyć z podstawowymi zasadami obowiązującymi podczas epidemii.

Źródło informacji: Facebook, Twitter

Zobacz też:

Nawet 30 tys. zł kary za złamanie nakazu zakrywania nosa i ust

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jaca mówi

  Brakuje mi Waszych komentarzy, co się stało, boicie się czy co?

  1. Waldek mówi

   Razem z jawnymi wyborami przy korospondencyjnym trybie , zaczyna to być zastanawiające. Zawsze można potraktować patriotów własciwą szczepionką. Początkowo podejrzewałem rzadzacych o głupotę a teraz to parcie na państwo policyjne, nieustające straszenie w mediach, przy „epidemii” gdzie nie ma żadnego wzrostu śmiertelnosci ponad wieloletnie średnie z podobnego okresu roku zakrawa na celową robotę.

  2. Nie niewolnik mówi

   Niema żadnego wirusa. Wirusa wymyśliły media, Ale kto zabija? Nie będę nosił żadnej maski a tym bardziej nie dam się dobrowolnie zaszczepić.

   1. Michał Woźniak mówi

    Gdyby to było tak proste, że idioci z najniższym ilorazem inteligencji w wyniku swoich działań (w myśl praw darwinizmu) wyginą, to bym ci kibicował. Niestety, możesz zaszkodzić też innym. Dlatego na takich jak ty są odpowiednie kary, które odpowiednio cię utemperują tak, że kozakować to sobie będziesz tylko w necie.

    1. Henryk mówi

     Lista czarna, czerwona i żółta.
     Lista czarna to osoby świadome zagrożenia. Blogerzy, youtuberzy czy dziennikarze, którzy każdego dnia, starają się przemówić społeczeństwu do rozsądku, aby powstrzymać plany globalistów. Tacy ludzie są największym zagrożeniem dla władzy. Najprawdopodobniej, zostaną oni błyskawicznie wyeliminowani w pierwszej kolejności wraz z ich zwolennikami.
     Lista czerwona to osoby o naturze patriotycznej z tendencją do obrony swoich praw. Są to drudzy w kolejce ludzie do odstrzału.
     Trzecia, największa to lista żółta. Najprościej mówiąc owce, które dostosują się do każdego, wydanego im polecenia. Tacy ludzie bez większych problemów zostaną przemieszczeni do obozów, a następnie powoli eksterminowani.

     1. Ale jaja mówi

      Heniu a ty się tu tak nie boisz otwartym tekstem pisać? Na czarną listę samemu się wpisywać? Przecież Mossad w swoich Black Hawkach już na pewno z Tel Avivu wysłany i lada moment u ciebie będzie.

     2. Ja mówi

      Skoro najpierw ludzie będą wyeliminowani a potem wyeksterminowani, to zostanie tylko tajna władza? A kto będzie na nich pracował? Sami się wezmą do roboty?

    2. Marek mówi

     Ja też nie będę nosił i pracuje w szpitalu lemingu

   2. Aneta mówi

    Na szczęście masz w tej sprawie gwno do powiedzenia

     1. Aneta mówi

      Do Nie Niewolnika. Choć widzę, patrząc a twoje wpisy, że ty też jesteś zdrowo pokręcony.

   3. Michał Woźniak mówi

    Ty tak na poważnie?

  3. Zdzislaw mówi

   Witam,

   I teraz już nie ma żadnych złudzeń, do czego są potrzebne nowe wozy z armatkami wodnymi i nowe wozy bojowe dla Policji.
   Pytam się, czy Policjanci w Polsce i na całym świecie to ludzie nie mający żadnego swojego zdania, wykonujący bezmyślnie wszystkie polecenia.
   Czas najwyższy, aby przyszli po rozum i stanęli po stronie obywateli, nie czas zajmować się głupotami, teraz to już walka o przyszłe generacje.
   Policjanci, wojskowi, i inne służby łączcie się i stanice po stronie rodaków, obywateli.

 2. Karina mówi

  No i zapewne szczepienia będą przymusowe. Komu służy PiS i ten cały dziwny Szumowski?

  1. Mateusz mówi

   No bo powinno być obowiązkowe szczepienie. Tylko w taki sposób pokonamy epidemię. Kiedyś ludzie nie mieli takich wynalazków jak szczepionki i dlatego podczas epidemii umierały miliony.
   A pis to i tak sobie nie radzi z epidemią 😛

   1. Marcin mówi

    Nieprawda! Epidemie wyeliminowała instalacja kanalizacji. Kiedyś wylewano pomyje i ścieki do rzek i na ulicę. Epidemie zostały wyeliminowane przez higienę! Ze zdrowiem nie ma nic wspólnego wszczepianie ludziom metali ciężkich i jakichś komórek z abortowanych dzieci. Szczepienia to depopulacja. Z resztą chcesz to się szczep, ale nie zmuszaj do tego innych.

    1. Paweł Cz mówi

     Aha, setki tysięcy zmarłych na Covid w USA i w Europie to pewnie efekt czasowej awarii kanalizacji. Szkoda, że wynalezienie kanalizacji nie wyeliminowało chociaż kretynów.

     1. Meg mówi

      To oczywiście do komentarza Marcina!

 3. Marcin mówi

  Ależ mnie już zmęczyli. Po jednym dniu noszenia tej maseczki mam dość. Chyba ludzie będą to olewać w końcu. Kto będzie płacił za te maseczki

 4. Piotr mówi

  Panie Szumowski , a na co będzie ta szczepionka, czy pan wie? Jakie będą jej skutki uboczne? Jak będzie działać? Czy pan wierzy ze Bill Gates jest altruista i nie ma jakiegos glepszego celu? Czy polscy, zaznaczam polscy lekarze będą ta szczepionke analizować i badać?
  Wiadomo że Czesi byli na tyle mądrzy że odmówili trujących szczepionek przeciwgrypowych ze względu na zawarte związki trujące i ograniczona do jednego typu grypy skuteczność. Panie Szumowski co pan tu nam sprzedaje niewolnictwo szczepionkowe, znak biblijny diabła ..?

  1. Michał Woźniak mówi

   Całe szczęście, że należysz do 0,1 procenta idiotów występujących na Ziemi. Inaczej ludzkość by nie przeżyła.

   1. Henryk mówi

    Michał Woźniak, twoja retoryka wskazuje, że masz wielkie przeświadczenie o swoim wybraństwie.

    1. Michał Woźniak mówi

     Nie. Takich jak ja jest 99,9, jeśli umiesz liczyć. „Wybranych” idiotów jest, na szczęście, promil.

     1. Henryk mówi

      Nie chce mi się z tobą gadać.

     2. Michał Woźniak mówi

      Szkoda. Nauczyłbyś się czegoś chociaż i kretyna z siebie nie robił na forum.

     3. Meg mówi

      Wy wszyscy, zbulwersowani tym, że ktoś jest przeciwko szczepieniom, macie tylko jeden fałszywy argument: że gdyby nie one, wszyscy byśmy pomarli na byle wirusa. Jest to kompletny nonsens, a o szczepieniach nie wiecie nic, kompletnie nic. Za to chętnie się wypowiadacie, obrażając innych, bardziej świadomych, że świat nie jest taki, jak go pudrują.

   2. Aneta mówi

    Nie wszyscy. Ale setki tysięcy w każdym kraju. Informacja z szacunków naukowców, czyli z naszego wymiaru (aczkolwiek wielu odlatuje tu do innych wymiarów).

  2. Mateusz mówi

   A co Bill Gates to jest król wszechświata, że to od niego zależy wszystko? Czy to on produkuje te szczepionki czy raczej duże zespoły lekarzy, którzy tak jak każdy z nas chcą pokonać tą epidemię, mają swoje własne rodziny, dzieci. Jeśli będzie szczepienie obowiązkowe (bo powinno być) to tacy ludzie nie zaszczepią się? Przecież wedlug wszystkich antyszczepionkowców skazaliby samych siebie na śmierć…

   1. fajera mówi

    to według twojej wiedzy (na podstawie czego ją czerpiesz? z którego wymiaru? podaj źródło) bez tych restrykcji, bez izolacji, bez maseczek, bez szczepień wszystkich obowiązkowo wszyscy by w końcu umarli na tę kolejną odmianę grypy?
    nie znasz faktycznych danych odnośnie zgonów? po co dołączasz do medialnej atmosfery strachu? masz coś wspólnego z koncernami farmaceutycznymi?

 5. Artamator mówi

  W USA rząd zawalił 3 wieże aby ograniczyć prawa obywatelskie wprowadzając PATRIOT ACT a my mamy dziś korona wirus i rząd pana Morawieckiego wraz niepokalanym mn. Szumowskim, który mówi nam wprost, że zabije nas szczepionkami Billa Gatesa, ale wcześniej każe nam pod lawiną karnych restrykcji zatańczyć taniec szkieletów… Te wieże, korona wirus, kryzys systemu banksterskiego, degredacja moralna i edukacyjna, niszczenie wiary , nieustające konflikty zbrojne, hedonizm, okultyzm, aborcja, eutanazja, pandemia oraz tysiące innych niedostrzegalnych draństw prowadzonych jest na każdym poziomie od starożytnego Summeru i panującego wtedy kultu Balla. Nasz rząd nieudolnie wykonuje tylko czyjeś polecenia idące w kierunku NWO, zaś .ONZ, WHO, UNIA EUROPEJSKA i inne poteżne niby organizacje pokazały swoje anty ludzkie oblicze w stosunku do zwyklych obywateli. Wydaję się jednak, że swoją obojętnością wobec bliźniego, pychą,hedonizmem, pożądaniem materialnnego życia zasługujemy na swój nędzny los..

  1. Jan K. mówi

   Co ty p….sz. 6 wież (a nie 3, niedouczony pajacu) rozwaliło UFO, a nie żaden rząd. Widziałem na youtube, nieuku.

 6. Historyk mówi

  Nasz wspaniały minister zdrowia jest członkiem Bractwa Rycerzy Maltańskich. Teraz już wiecie ,komu służy.

  1. Michał mówi

   Czy ten bałagan da się jeszcze naprawić? A to dopiero początek ich durnowatych pomysłów. Obudź sie Narodzie Polski!

 7. Piotr mówi

  No to od razu wiadomo komu ten pejsaty rudy brodacz z garbatym nosem służy. Realizuje plan B. Gates’ a. Gość, który nie posiada żadnych kwalifikacji od razu „wpadł” na pomysł obowiązkowych szczepień. Jak się nie poddasz, to nie będziesz podróżował, chodził na siłownię itd. Garbate nosy poznają się po zapachu. Cały PIS to anty Polacy. Są tam tylko renegaci z PO, żydzi, agenci mossadu i masoni (filosemici).

 8. czerli mówi

  Najpierw PUBLICZNE i PRZYMUSOWE szczepienie całego ” nierządu” by dać dobry przykład. Potem DOBROWOLNE dla obywateli !!! Nawet wtedy bym nie uwierzył , że nie chcą nam wszczepić syfu.

  1. Rafał mówi

   A jaką miałbyś pewność, czy członkowie rządu dali się zaszczepić?

   1. Aneta mówi

    Nawet, gdyby to zrobili, to zawsze znajdą się pajace, co będą pisać „pewnie to nie była szczepionka, pewnie nie ta dawka”. Szkoda czasu na pajaców.

 9. Jakub mówi

  Należałoby zbadac tego człowieka,bo wyrażnie mu odjeb…o

 10. Piotr mówi

  Dzisiaj przy pełnej inwigilacji (w naszych komórkach każdy z nas ujawnia swoje myśli), wiedzą o nas dosłownie wszystko lepiej niż my sami o sobie. Teraz wystarczy niepoprawnie myślącemu podać szczepionkę (x) jako przeciwko koronie i po 1 roku odchodzisz na tamten świat na jakiś typ nowotworu…

  1. OK mówi

   Po jednym roku nie dadzą Ci umrzeć. Pożyjesz jeszcze 2-3 lata tak, aby poprzez leczenie wyciągnąć jeszcze z budżetu parę dziesiąt/set tysięcy zł. Medycyna potrafi dziś robić operację serca na noworodku w brzuchu matki, a dziwnym zbiegiem okoliczności nie umie sobie poradzić z narastającą falą nowotworów.

 11. Artur mówi

  Ja się qrwa nie dam zaszczepić. Nikt nikogo do niczego nie zmusi…

  1. Aneta mówi

   Spoko. Jest sposób na takich debili. Wprowadzi się jakieś potwierdzenia szczepień wymagane przy różnych okazjach i idioci od „depopulacji” i „Billa Gatesa” sami znikną. To za poważna sprawa by dalej tolerować takie pajacowanie.

   1. Meg mówi

    Masz rację, takie potwierdzenia na pewno będą wprowadzać, żeby ci „idioci” zniknęli z tego świata, a sami mądrzy inaczej pozostali, na sterowanie… Tak samo jak Ty pomyśleli już dawno ci wielcy dobrodzieje typu Gates i inni, niemedialni.

 12. Piotr mówi

  Marsz głosować na Budynia Judę Kornhausera…

 13. Krzysztof mówi

  i tak ciemna masa za 500+, które dają masowo również ukraińcom, arabusom itd. zagłosują na dudusia-strusia, który chowa główkę jak tylko zobaczy trampka

 14. ROMAN mówi

  duszno od wrednych mord / pis /, jutro też założycie?
  a jeszcze w tym roku będzie, że bez Polski bezgotówkowej wirusa się nie pozbędziemy…
  w okienka na tt i fb to se maseczki wstawiajcie a nie husarię…

 15. benedykt mówi

  Sytuacja jest naprawdę aż nadto klarowna.. No przecież KTOŚ z „polskiego” rządu musiał w końcu uchylić ten rąbek tajemnicy o co idzie gra..i wykonać ścisłe dyrektywy mądrzejszych i starszych (w wierze). Jeżeli są „na tej sali” wątpiący jakie jeszcze „przywileje w zakresie wolności” zaserwuje nam obecna ekipa , to o ratunek dla tych ludzi łatwo nie będzie. Z góry uprzedzam,że jakiekolwiek pretensje do Szumowskiego czy jakiegokolwiek innego chłopca na posyłki (bo tak prawidłowo należy rozpatrywać tę zależność względem eskimosów) z „polskiej” strony są zupełnie nietrafione, bo WŁAŚCIWY adresat nie znajduje się przecież w „tym kraju”..

 16. Griszun mówi

  Co za debilne bzdury😂 nie ma pandemi, nie ma epidemi. Idzcie sie leczyc na glowe chorzy ludzie, zmniejszycie w ten sposob statystyki umieralności i zarażalności😂

 17. George mówi

  I na przykładzie Szumowskiego widać, że koronawirus atakuje nie tylko płuca, ale i mózg. Czy Szumowski byłą badany na SRAS-CoV-2? A może ministra zaatakowała jakaś mutacja tego wirusa? Tak czy siak widać, że z jego głową jest coś nie tak. A może nie chodzi o głowę, tylko zwykłą przyzwoitość i uczciwość?

 18. Alek mówi

  Czy rząd przewiduje w najbliższej przyszłości dopuszczalność zdejmowania maseczki w celu wytarcia nosa? Jak długo jeszcze trzeba będzie wycierać nos maseczką? Jak wysokie będą mandaty za wycieranie nosa chusteczką zamiast maseczką do czasu poluzowania i wprowadzenia nowych form normalności?

 19. Janek mówi

  Trzeba w pierwszym rzędzie uświadomić milicjantów,żołnierzy itd. że jedziemy na tym samym wózku!!!!! Oni i ich rodziny,matki,żony,dzieci,będą tak samo podlegać przymusowemu szczepieniu!!!! Może wśród nich znajdą się jacyś „normalni” ludzie,którzy posiadają choć resztkę móżgu!!!!

 20. Bury mówi

  Tylko człowiek obłąkany gęga o noszeniu maseczek w lesie.
  Od niego pierwszego dowiedziałem się,że od drzewostanu dosyć odległego od siedzib ludzkich,można się zarazić i vice versa

 21. rins mówi

  Co za szmaciarze…. nosić takie gówno? Może inne kraje będą mądrzejsze i jak te tępaki to zobaczą to też się pukną w te puste łby i zniosą nakaz

  1. Aneta mówi

   Zawsze mnie śmieszyło, jak „orły” intelektu, takie jak ty krzyczą głośno na forum i to innym brak myślenia zarzucają.

   1. Janusz mówi

    Dzbanie nie potrafisz pojąć że są i będą ludzie którzy przez te cholerne maski poważnie się rozchorują ?! A alternatywą dla nich jest tylko samouwięzienie się w domu.

    1. Joanna mówi

     Śmieszysz mnie Ty Aneto . Wtrącasz swoje trzy grosze nazywając ludzi debilami . Ty za to błyszczysz intelektem.. ha ha ha

    2. Aneta mówi

     Przez maski się poważnie rozchorują, serio? To zobacz sobie dzbanie ludzi umierających pod respiratorami we Włoszech czy Hiszpanii.

     1. MJ mówi

      To noś tę maskę franco skoro tak się boisz a od innych się odwal. Ja mam alergię i prędzej mnie wykonczy ten kaganiec niż gorsza wersja grypy.

 22. Grzegorz mówi

  Wiesz co zrobią. Jak się nie zaszczepisz nikt nie będzie mógł przyjąć Cię do pracy. Nikt nie będzie mógł z Tobą handlować ani kupić ani sprzedać. Wszystko to jest już w Biblii. Znamię bestii to może być szczepionka właśnie.

  1. Meg mówi

   Dla niezaszczepionych przeznaczona jest w najlepszym wypadku nędza… Chyba, że nas Dobry Bóg uratuje

 23. mietek mówi

  A te maseczki na orlenach po 60zł za 10szt. to te z Antonova? No to niezły interes zrobili LOL
  wiadomo dlaczego maseczka dopiero od 16go.. Antonov 14 przyleciał

 24. arabella mówi

  Chodzi o to, żeby wszyscy mieli od tych maseczek garbate nochale i wtedy eskimosi będ niewidzialni

  1. Henryk mówi

   Baba Jaga ma wygląd i nos ewidentnie antyżydowski, antysemicki, antyjudaistyczny, antysyjonistyczny i antyizraelski oraz nos ten propaguje totalitaryzm i nawołuje do nienawiści na wszystkich możliwych tłach.

 25. W K mówi

  [..]For Truth and Right the fools may fight,
  We fight but for „Ourselves Alone.”[..]
  „Sinn Féin! Sinn Féin amháin!”

  […]Too long our Polish hearts we schooled
  In patient hopes to bide,
  By dreams of Jewish justice fooled
  And Jewish tongues that lied.
  That hour of weak delusion’s past—
  The empty dream has flown :
  Our hope and strength, we find at last,
  Is in OURSELVES ALONE.[…]

 26. Teresa Maria mówi

  Mentalni i moralni szmaciarze, już dawno powinni być odsunięci od władzy. Nie na darmo nakazali izolację od najbliższych, wprowadzili zakaz zgromadzeń, bombardują nas na okrągło fałszywą propagandą. Straszą i urabiają społeczeństwo, aby bez oporu mas, mogli wprowadzić w czyn zamysły szatana- permanentne zniewolenie ludzi i możliwość sterowania nami w każdej dziedzinie. A my nawet nie będziemy mogli skutecznie zaprotestować, bo łajdaki nas osaczyli z każdej strony. Prawdopodobnie szykują się również do sfałszowania wyborów, jeśli nie będą po ich myśli . Bowiem trudne będzie ich kontrolowanie, albo całkiem niemożliwe. Nie na darmo urabiają opinię publiczną sondażami, iż PAD-alec ma najwyższe poparcie. Nawet do kościołów nie możemy iść po wsparcie duchowe. Zaiste pomioty diabelskie wprowadzają diabelski plan. Hańba wam wspólnicy szatana. Bądźcie przeklęci na wieki.

  1. Egzorcysta mówi

   Tereniu, szatan zaiste cię chyba opętał.

 27. Henryk mówi

  Chyba temu syjoniście we łbie się poprzewracało od koszernej gorzały albo mózgownica się przegrzała od mycki? Już to widzę jak Polacy biegną masowo do wyznaczonych punktów szczepień aby strzelić sobie w żyłę śmiertelny koktajl przygotowany przez innego syjonistycznego przestępcę Gatsa.

  1. Michał Woźniak mówi

   Heniu, zmęczony jesteś, bo wybitnie p….sz. odstaw na parę dni samogon. Albo Internet.

   1. Henryk mówi

    Michał, bez samogonu nie da się zdzierżyć niestety… Na razie odstawiłem telewizję polską i antypolskie też. Wszystko w swoim czasie.

  2. Michał Woźniak mówi

   No widać, że nie możesz żyć. Ale to możesz chociaż po tym samogonie komentarzy nie pisać?

   1. Henryk mówi

    Te po samogonie są najlepsze, prawda obiektywna.

 28. Henryk mówi

  Zdaniem doktora Huberta Czerniaka obecny system państwowej służby zdrowia utrwala proceder, który z całą powagą można nazwać holocaustem Polaków. Mimo wielkiego postępu w dziedzinie badań medycznych i rozwoju zabiegów ratujących życie, ludzie zapadają na szereg zupełnie nowych schorzeń, których doraźne leczenie prowadzi do jeszcze poważniejszych powikłań. Wszystko dlatego, że lekarze przestali patrzeć na człowieka jako całościowy organizm. Winne są także koncerny farmaceutyczne, dla których najważniejszy jest zysk oraz nowoczesne procedury medyczne, które narzucają lekarzom uniwersalne podejście do pacjenta. Dr Czerniak twierdzi, że lekarze stali się obecnie narzędziami w rękach systemu. Kiedyś rady lekarskie przesyłały wyniki swych badań i obserwacji do centrali w Warszawie, gdzie wnikliwie je analizowano. Dziś lekarze otrzymują wytyczne z góry. Nie ma w nich miejsca na indywidualne podejście do pacjenta. Cały system przypomina dobrze zorganizowany przemysł, w którym chory funkcjonuje jako konsument specyfików mających na celu tylko jedno – zysk karteli farmaceutycznych. Nikt nie może się wyłamać. Niepokorni lekarze pozbawiani są prawa do wykonywania zawodu. Wprowadzenie procedur medycznych posłużyło za kaganiec dla inteligencji specjalistów. Zdaniem dr. Czerniaka winni są przede wszystkim politycy, którzy biorą łapówki. Nie można bowiem inaczej wytłumaczyć sytuacji, gdzie na Komisję Zdrowia przychodzi lobbysta, rozdaje dokumenty i mówi: „to trzeba przegłosować”, a obecni na sali posłowie podnoszą rękę „ZA”. Dobro pacjenta nikogo nie interesuje. Liczą się wpływy i pieniądze. „Ta sama grupa etniczna, która w Katyniu i Ostaszkowie strzelała Polakom w głowy, dziś kontroluje izby lekarskie” – mówi dr Czerniak. To samo tyczy się mediów, które konsekwentnie blokują przekaz o wielotysięcznych marszach przeciw reżimowi medycznemu. „Nawet zioła stały się niewygodne, bo zaniżają obroty koncernów farmaceutycznych. (…) Ja zdawałem kolokwium z ziołolecznictwa. Dziś ten temat lekarzy w ogóle nie interesuje” – puentuje dr Czerniak dodając – „Nie można mówić o medycynie Wschodu, czy Zachodu, lub alternatywnych praktykach. Jest jedna medycyna tak jak jedno jest zdrowie, a lekarz musi patrzeć na człowieka jak na jeden organizm”.

  1. Dr Alban mówi

   Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha!!!!

   1. Henryk mówi

    Dr Alban to ten gość, który podskakiwał w TV stosownie do napier..lania w bęben?

 29. Dino mówi

  Proponuję przykleić do maseczki lub napisać flamastrem zwykłym lub do tkanin hasła PROTESTUJĘ albo NIE DLA SZCZEPIONKI

 30. Rolo mówi

  Taki ch.uj nie noszę i nie będę nie będę niech się rudy sam zakryje do 2050 jak chce …

 31. andrzej mówi

  Oto plemię żmijowe -chazarsko -masońska synagoga szatana .

  1. Śmieszki mówi

   Oto wzorzec debila z Sevres:)

 32. Pablo mówi

  Jak dla mnie to zamknijcie wysztkich w domach.
  Zagranica juz luzuja

 33. dar mówi

  Witam chciałbym podzielić się pewną informacją nieautoryzowaną dlatego proszę się zapoznać i samemu wyciągnąc wnioski ,mianowicie na Youtube znajduje się materiał pod tytułem Event 201 oryg.angielski,oraz streszczenie po polsku Event 201-JAK PRZYGOTOWYWANO GLOBALNĄ PANDEMIĘ myślę że ciekawe informację .Pozdrawiam

 34. Reni mówi

  Szczepionka jak będzie to niestety ale umieralność poszczepienna będzie o wiele większa niż teraz. Niech to wkońcu rząd zrozumie. I idzie o poradę do doświadczonych lekarzy i ze starzem a nie sam podejmuje decyzje. I druga sprawa obywatele niech sami podejmą decyzję czy chcą szczepienia czy nie. Indywidualnie dobrowolna szczepionka a nie obowiązkowa.
  Proszę obejrzeć https://youtu.be/zdVeyBxWjno
  sama prawda.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.