[WIDEO] Szewach Weiss o 447: „Prawie nic nie oddano Żydom!”

Fot. RMF FM
25

„Powiem tak: ta sprawa ujawnia się nieraz na stole politycznym, ona cały czas leży na stole historycznym.  Faktem jest, że najwięcej Żydów w Europie żyło w Polsce. Drugim faktem jest, że najwięcej zamordowanych  w Holokauście to byli Żydzi z Polski. Trzecim faktem jest, że Polska była całkowicie zrujnowana.  Także część mienia żydowskiego, te domy, te mieszkania były zburzone, tak jak polskie. Faktem jest,  że Niemcy znacjonalizowali to wszystko. Faktem jest, że Polska znacjonalizowała niemiecki… Faktem jest,  że prawie nie oddano nic Żydom” – tłumaczył Weiss.

„Ale to nie jest realne. To jest sprawa moralna, między narodami.  Jak ją załatwić? Trochę za późno. Można było to załatwić 20-30 lat temu, tak mi się wydaje. To są Stany Zjednoczone, są Żydzi, którzy mają wpływ. To jest moralna sprawa, niezałatwiona.  Jest też dużo Polaków, są też związani taką sprawą co do kompensacji i reparacji.  Ja bym powiedział teraz: to jest bardzo ważny temat na godzinny program, który zrobimy za kilka miesięcy.”

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Były deputowany do Knesetu wyjątkowo płynnie wywijał się od jakichkolwiek konkretnych odpowiedzi. Zdaje się, iż pomiędzy prawdziwymi wersami zgrabnie przeplata żydowską manierę, która karze usilnie stawiać naród wybrany w centrum wydarzeń. Cóż bowiem z tego, że Polska ucierpiała? Ostatecznie, śmierć Żyda to metafizyka.

Źródło informacji: RMF FM

Przeczytaj również:

Braun do Morawieckiego: „Mateusz! Przeproś, zbadaj kto Cię dezinformuje. Wywal z roboty kłamców” [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Robert mówi

  Celne skupienie,narodu złupienie,trzeba się skupić,czym ,,za parę miesięcy,,chcewaszhajs chce nas ukatrupić,on to już wie,jest zdecydowany.Trzeba tylko poczekać jak PAD będzie ponownie wybrany.Potem to już potrwa tylko godzinkę

 2. Joker mówi

  musi zyd wiedzieć,że Polska w latach 60 spłaciła miliony dolarów dla nich,musi żyd wiedzieć ,że Hitler był żydem .Co mnie zastanawia to to , że zyd zyda mordował ( brak potwierdzenia od żyda) unikają tematu a to jest kompromitacją na cały świat.

  1. AmerginMacEccit mówi

   Jakim Żydem był Hitler? To kolejna teoria spiskowa niczym nie potwierdzona. Żyd nie wprowadziłby praw norymberskich utrudniając nawet mislinge (mieszańcom) służbę dla III Rzeszy.

  2. Zbigniew mówi

   Dlaczego piszesz zyd z duzej litery – tak zasluzyli sie Polsce – napisz kto? Dlaczego w Polsce bylo ich najwieksze skupisko ? Co robia, abysmy uzyskali odszkodowania np za utracone dobra kultury, za 30% terytorium wraz z ludzmi – co robia? Wykorzystuja slabosc gospodarcza, edukacyjna spowodowana brakiem odszkodowan: jedni nie splacaja a drudzy chca aby im placic bez zrobienia rozliczen za pomoc finansowa hitlerowi za wspoludzial w zbrodniach stalina?

   Moim zdaniem jest to wspoludzial w zbrodni na Polsce i Polakach takze zydowskiej wiary.

   Dlaczego o nich piszemy z duzej litery tak jak np o Powstaniu Wielkopolskim – a w Powstaniach jaki mieli udzial, napewno z Polskiej strony?

   Skad ten wyraz szacunku dla agresora, ze strachu, bo Popieluszke torturowali 3 dni?

  3. Felek mówi

   Joker.
   Czy twój dzadek na zapisał się na volklistę???
   Ty wypierdku mamuta nie zwalaj winy na Żydów na 2 wojnę Światowø.
   Popatrz się w lustro na twój niemiecki pysk I przeproś każdego Polaka za 2 wojnę Światowø.

 3. Daniel mówi

  To bylo do przewidzenia to co On powie . Klamca , klamie w oczy i jeszcze robi kocie oczka . Klamca doskonaly .

  1. karol mówi

   bo to Mongoł !!!

 4. Hammurabi mówi

  Ma ten Żyd rację w temacie liczebności jego pobratymców na terenach Polski.Tyle, że stosunkowo niewielu z nich posiadało większy majątek. Im dalej na wschód Polski, tym zamożność ludności malała w związku z tym trudno szukać tam wielkich majątków żydowskich. Mieszkali biednie, niektórzy bardzo biednie. Często przenośny stragan to był ich cały majątek, bo mieszkali na wynajętych izbach u swoich współbraci. Jakiż wielki majątek mógł zostawić krawiec, szewc, sklepikarz?
  Amerykańskie hieny wmawiają światu, że po polskich Żydach pozostały pałace…
  Co czwarty Żyd polski mieszkał w jednym z pięciu wielkich miast: Warszawie, Łodzi, Lwowie, Krakowie lub Wilnie (łącznie 24,6% – Lwów i Wilno to już raczej nie polski adres a jak wyglądała Warszawa po wojnie mogą sobie sprawdzić, o ile potrafią.
  Jeszcze wyższy był ich udział wśród ludności miejskiej województw wschodnich (np. w województwie poleskim – 49,2%, wołyńskim – 49,1%, lubelskim – 42,9%, nowogrodzkim – 42,6%, białostockim – 38,7%, stanisławowskim – 34,8%.
  W wielu wschodnich miastach i miasteczkach odsetek Żydów przekraczał połowę ogólnej liczby mieszkańców: Pińsk – 63,4%, Węgrów – 60,45%, Kobryń – 55,6%, Tomaszów Lubelski – 54,0%, Słonim – 52,8%, Brody – 50,5%)… Które to z nich leżą na terenach obecnej Polski?
  W województwach zachodnich udział Żydów wśród ogółu mieszkańców był znikomy; w poznańskim i pomorskim wynosił jedynie 0,3%.
  W październiku 1939 r. został dokonany podział ziem polskich pomiędzy okupantów. Część terytoriów zajętych przez Niemców (Pomorze, północne Mazowsze, Suwalszczyzna, Śląsk i Wielkopolska) wcielono do Rzeszy wraz z zamieszkującą ją ludnością żydowską (ok. 600 tys. osób). Z pozostałych ziem utworzono Generalne Gubernatorstwo, w którym znalazło się ok. 1,5 mln Żydów.
  Władze niemieckie podjęły działania mające na celu odseparowanie ludności żydowskiej. Tworzono getta, w których koncentrowano Żydów. Oczywiście Niemcy „pozwolili” im zabrać ze sobą cały dorobek życia? No większej bzdury to już nawet Grabowski nie wymyśli!
  Pod okupacją radziecką znalazło się ok. 1,2 mln Żydów polskich. Pod koniec 1939 r. i na początku 1940 r., kiedy granica pomiędzy okupantami nie była szczelna, wielu Żydów (ok. 300 tys.) przedostało się na tereny objęte okupacją radziecką.
  Władze radzieckie przystąpiły do likwidacji odrębności kulturowej i religijnej Żydów na zajętych obszarach. Liczne aresztowania i deportacje dotknęły głównie polskich działaczy społecznych i politycznych oraz osoby cieszące się dużym autorytetem bądź uznane za tzw. wrogów ludu (kupcy, przemysłowcy, inteligencja). Od lutego 1940 do marca 1941 r. deportowano ok. 1 mln obywateli polskich, z czego ok. 30% stanowili Żydzi. Część skierowano do obozów pracy, innych jako robotników do miast, kołchozów i sowchozów północnych okręgów Związku Radzieckiego, również z całym majątkiem, który udawała się im spakować w godzinę, tak?
  To, co można było ukraść, ukradli Niemcy i Rosjanie a to, czego nie zdołali wywieźć zniszczyli.
  Co się działo z resztą Żydów po wkroczeniu na tereny rosyjskiego zaboru Niemców i wprowadzeniu w życie planu „Endlösung” wie cały świat… Tylko nikt mu nie powiedział głośno, że majątki ofiar wywieziono do Niemiec.
  Może w ten sposób częściej należy przypominać Weissowi i innym jego pobratymcom: https://www.youtube.com/watch?v=Xv1Sz-mHdEg

  1. Zbigniew mówi

   Ilu mieszkalo na terenie dzisiejszej Polski?

   30 % terytorium zagrabiono razem z ludnoscia – to jest liczba ogolna dla calego terytorium a wiec wschodnich ziem ( wraz z ludnoscia) zniknelo 50 % z ogolnej liczby, prawie cale ziemie wschodnie

   Tereny zachodnie byly okupowane przez Prusy i potem przywlaszczone przez Niemcy („Nasi ojcowie tutaj mieszkali” kwila Niemcy w Polsce”) – wiec ci zydzi z tych terenow juz przywlaszczonych i odzyskanych stanowia ponad 70 % tych 3 mln ? (o ile liczba 3 mln jest prawdziwa – ta liczba chyba jest tak prawdziwa jak 100 tys $ srednio za majatek zyda z Polski od dzisiejszej Polski ograbionej z 50 % terenow Wschodnich i 20 % terenow odzyskanych, na ktorych zydzi nie byli Polakami.

   No tak ale holokaust, w ktorym mieli znaczny udzial, „jakos trzeba sprzedac”.

   Moze jakas skladke na biednego Weissa – chociaz kilka $ aby juz nie biadolil – taka zapomoge?

  2. Zbigniew mówi

   Gdyby to byli ludzie polegli w walce o Polske, ale nawet kombatanci nie maja odpowiedniego wsparcia a coz dopiero jacys ich spadkobiercy lub jacys po wyznaniu np katolicy ze swiata np z Wysp Bahama.

   Te ich roszczenia sa podobne do „kup pan cegle” a wiec to sa bandziory w garniturach z Chin – zadaja miliardow i opracowania za nich rachunkow – rzetelnych, bo sa tak biedni a jest tak, ze „daj dziadu wor to on cie tym worem”

   W tle jeszcze masowe morderstwa w ktorym mieli udzial, bo musza byc z kazdej strony – taka maja zasade.

 5. Normalny mówi

  To nie Polacy Żydom, ale Żydzi Polakom są winni gigantyczne pieniądze z różnych tytułów ! Wystawmy im jak najszybciej słone rachunki do zapłaty ! Niektórzy analitycy udowadniają, że są oni nam winni nawet kilkadziesiąt bilionów dolarów !( Nie mylić z miliardami ).

  1. piotr mówi

   Izrael już od dwóch lat ignoruje pismo prezydenta Polski. | forumdlazycia tradycji katolickiej Chodzi o wielkie roszczenia finansowe. Hrabia Potocki nie odpuści?

  2. AmerginMacEccit mówi

   Nie dziwne, że ignorują Potockiego, tak jak każdy zresztą. Takie postulaty powinny być przemyślane, wykalkulowane przez specjalistów z historykami włącznie i przedstawione przez legalne władze, a nie samozwańczego „prezydenta”.

 6. piotr p mówi

  Gdyby talmudysta powiedział prawdę to by ga tak poskrecało, ze nie dało by się go rozplątać dlatego biedak musi kłamać. Ja im tego współczuję.

  1. Zbigniew mówi

   Taki kretacz, ze nie wie gdzie ma glowe a gdzie odbyt.

 7. Robert B. mówi

  Nienawidzą ich wszędzie. Dlaczego, zapytałby Marsjanin? Wystarczyłoby dać mu do przeczytania to, co ten Szewach Weiss powiedział. Od razu by nawet Marsjanin zrozumiał, o co chodzi w antysemityzmie.

 8. szalom mówi

  Polacy z narażeniem swojego życia i życia własnych dzieci uratowali tego krętacza a Duda obwiesił go jeszcze najwyższym odznaczeniem.

 9. marju73 mówi

  Pokrętny żyć i takie też pokrętne tłumaczenie dlaczego mamy bulić im kasę.

 10. y 45tyukjs mówi

  pier ….po 89 gminy żydowskie …ktore powstawały na szybko aby dało sie coś uzyskać …dostawały zwrot budynków lub zwrot wartości w złotówkach …ale tylko gminy mogły to uzyskać pozniej to sprzedały a teraz jeszcze raz te same budynki….mają być oddane zydom ……..no kurdwa …za 20 lat będzie to samo .. za 40 tez

 11. Zbigniew mówi

  Jedynie co zostalo to Konfederacja moze nad nimi sie ulitowac i sprawdzic ile rzeczywiscie Niemcy + panstwa Osi Faszystowskiej juz zaplacili – obawiam sie, ze tak jak nam, ze to jest pic na wode.

  Za jakies odszkodowania niby dla Polski, przez rece okupanta ruskiego, wspolnika europejskich faszystow wybudowano rurociag do Lipska.

  Wazne, wiec jest, ze tych pieniedzy nigdy nie dostana nawet rodziny zamordowanych – Weiss moze zadac od Sorosa – niech mu zaproponuje kupno cegly.

  1. Zbigniew mówi

   Dlaczego Konfederacja? (Ktoras z Federacji, w ktora warto zainwestowac)

   Rzed Niemiec podaje najwazniejszy argument, ze jezeli zaczna splacac Polsce i Polakom, to zaraz inne kraje beda zadaly takze odszkodowan.

   Rzad PISowski natychmiast leci do Grecji, ktora przeciez pozyczala pieniadze hitlerowi.

   Uwazam, ze zrobili tak w pelni swiadomie, gdyz ich gadki o odszkodowaniach sa tylko pustymi frazesami.

 12. Zbulwersowany mówi

  Plemię Kainowe wytracilo tylko w ubiegłym stuleciu ponad 10 milionów Polaków głównie katolików jak podaje najlepszy znawca tematu Henryk Pająk, wybitny polski historyk i pisarz.

 13. Zbigniew mówi

  Okropnie mnie to razi:

  „Ostatecznie, śmierć Żyda to metafizyka.”

  Ale oni pisza „smierc katolika ……. „”.

  To my powinnismy pisac odwrotnie „Smierc Katolika …… ” i ” Smierc zyda”.

  Dodam, ze tak samo bylo z pozycjonowaniem Obozu Zglady (nazwa) w Oswiecimiu, chociaz go nie bylo.
  Doczekalem sie wypowiedzi dyplomaty z USA na festynie holokaustu, ze to jest wazne, aby mowic Auschwitz, bo nazwy byly zmieniane, aby wykorzenic Polska Kulture.

  Pan Jacek nasladuje organizacje corki Rzeplinskiego niezmieniajacej poslugiwania sie nazwa sugerujaca Polskosc Obozu Zaglady i tez pisze Oswiecimski oboz.

  To sa niewybaczalne bledy gospodarcze, gdyz rosyjski zyd Kantor chce zagarnac akcje Polskich Zakladow Chemii i stosuje socjotechnike……….

 14. pako mówi

  Nie sądzę, by chcieli od nas kasy. Mogą sobie jej wydrukować całe kontenery, jakich tam nominałów by nie zapragnęli.
  Sądzę, że im chodzi o ekwiwalent w naturze.
  Lasy, ziemie orne, budynki, zakłady przemysłowe, kopalnie.

 15. Jadwiga mówi

  Prawie wszyscy żydzi przed wojną w Polsce byli biedni . Nie będziemy teraz płacić żydom jakby byli mega bogaczami .

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.