Braun do Morawieckiego: „Mateusz! Przeproś, zbadaj kto Cię dezinformuje. Wywal z roboty kłamców” [WIDEO]

Krzysztof Bosak i Grzegorz Braun/ fot. screen
20

W piątek (24.01.2020) podczas konferencji prasowej w Sejmie posłowie Konfederacji odnieśli się do skandalicznej wypowiedzi premiera Mateusza Morawieckiego, który zarzucił Konfederatom, że milczeli po kłamliwych wypowiedziach Władimira Putina na temat Polski. – Proszę zauważyć, jak w ostatnich kilku tygodniach zamilkli, a nawet bardzo dziwnie komentują to, co się dzieje politycy Konfederacji. To potwierdza ich związki w dużym stopniu z Rosją. To jest niestety ta prawda, która teraz została w dużym stopniu obnażona, ponieważ prawdziwi patrioci bronią Polski, bronią dobrego imienia – powiedział Morawiecki na antenie TVP.

ZOBACZ: Morawiecki szczuje na Konfederację. Bosak: „Premier skłamał” [WIDEO]

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– Zostaliśmy poprzez insynuacje oskarżeni o to, że mamy problemy z odniesieniem się do putinowskich, stalinowskich kłamstw. Zostaliśmy poprzez insynuacje po raz kolejni oskarżeni o to, że rzekomo działamy na szkodę polskiego interesu narodowego – oświadczył poseł Grzegorz Braun i zaapelował do premiera: Mateusz! Nie jesteś przecież takim łajdakiem jakby wynikało z Twojej ostatniej wypowiedzi. Przeproś, zbadaj kto Cię dezinformuje. Wywal z roboty kłamców, oszczerców, którzy Cię inspirują i popraw się, bo Ojciec Twój patrzy na Ciebie.

Poseł Krzysztof Bosak, kandydat Konfederacji na urząd Prezydenta RP, poinformował, że prawnicy Konfederacji analizują wypowiedź premiera Morawieckiego pod kątem ewentualnego wytoczenia procesu. Oświadczył, że Konfederacja zwróci się z wnioskiem do Komisji Etyki Poselskiej, aby zajęła się „smutnym zachowaniem posła Mateusza Morawieckiego i wyciągnęła z tego konsekwencje”.

Podczas konferencji Grzegorz Braun zadzwonił do Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego z prośbą o przyznanie właściwej ochrony kontrwywiadowczej ze względu na dezinformację i wysuwane przez premiera zarzuty wobec Konfederacji o związki z Rosją, o których to związkach politykom Konfederacji nic nie jest wiadomo. – Mamy nadzieję, że ABW szybko to wyjaśni – powiedział poseł Braun.

Źródło informacji: Facebook

Zobacz też:

Marsz Niepodległości jako impreza nazistów. Skandaliczny film podczas uroczystości w Jerozolimie

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. karol mówi

  Londyn i Paryż zmusiły ZSRR do porozumienia się z Hitlerem: nowe fakty archiwalne.

 2. Flex mówi

  Prawdziwi patrioci jeżdżą na własny koszt do Warszawy by iść w Marszu Wolności, anty447 itp. Zbierają podpisy pod obywatelskimi projektami ustaw. Nie pchają rozdartych frazesami ryjów do koryt spółek SP czy ministerialnych tek, czy po reklamy z PFN dla swoich wydawnictw. Po wyładowaniu pozytywnej agresji chwila reFlexji. Trzeba było Panowie Magnaci PAD+PMM słuchać Konfederacji! Za brak przewidywania 2 posunięć do przodu zapłaciliście goryczą porażki. Nie zaprosiliście kurtuazyjnie Putina do Oświęcimia na obchody, gdzie i tak by nie przyjechał tylko kogoś delegował, więc się w kilku brutalnych ruchach bezwzględnie odegrał. Zorganizował sobie obchody w ISR gdzie był w gronie najważniejszych, a wcześniejszymi paszkwilami wyeliminował nasz najwyższy szczebel. Teraz po tamtych obchodach, ceremonia w Oświęcimiu mocno straci na prestiżu i znaczeniu. I taki będzie efekt bezmyślnego „drażnienia niedźwiedzia”. Teraz winą za ten brak przewidywania, próbuje się obciążyć Konfederację. Kampania wokół anty447 i prezydencka będzie bardzo trudna. Podejrzewam, że wszystkie ogólnopolskie media będą na każdym kroku wyciszać przekaz Konfederacji. Ale z trudem uzyskany plon na nieurodzajnym ugorze daje większą satysfakcję, niż szybki zasiew na czarnoziemie.

 3. Janusz I mówi

  Z całym szacunkiem dla p. Brauna ale takie odzywki do oremiera uważam za chamstwo.

  1. Zbigniew mówi

   A odzywki PISowcow uwazasz za szczyt elegancji – prawie definicja dzentelmenow?

  2. Flex mówi

   @ Janusz Słowa P. Brauna są cytatem wyjętym z kontekstu. Gdybyś odsłuchał konferencję, to wcześniej pada, że jest to inspirowana Sienkiewiczem odpowiedź jak „prywatny-prywatnemu” („Potop” Kmicic Kuklinowskiemu na wałach jasnogórskich. Ale na szczęście bez „końcowego akcentu”;) ).

  3. Zbigniew mówi

   Konfederacja zwraca uwage na koniecznosc podzialu wladzy ustawodawczej od wykonawczej: premier rownoczesnie poslem jest przeciwne demokracji o ktorej PIS tak chetnie mowi – mowi i mowi a robia cos odwrotnego.

  4. Felek mówi

   Tak samo P Braun bardzo nieładnie, nieprofesionalnie,
   przerywał wywiad Pana Bosaka ( powinien zadzwonic w czasie swoich nudnych wypowiedzi.
   Brawo Pan Kulesza zwiał w odpowiednim czasie.

  5. Zbigniew mówi

   Braun rzeczywiscie zachowuje sie tragicznie – ciekawe co mu jest, skad takie zachowanie – moim zdaniem traci chyba czyjes poparcie i nerwy.

  6. Felek mówi

   Chaotyczne zachowanie Brauna jest spowodowane ( szok) jego porażkø w wyborach.
   Na siłę chce umniejszyc rolę Bosaka, traktujøc jego bez respektu.
   Ta relama ksiøżki,wstyd.

  7. antyPOPiS mówi

   Wyjątkowym chamstwem ze strony kulasa, było zrobienie premierem osobnika desygnowanego przez „oficera” sierżanta prowadzącego PiS, z poręczeniem globalnej lichwy. Tym bardziej że rzeczony bankster był w zasobach kadrowych POlszewickich poprzedników… PS Na szacunek trzeba sobie zasłużyć czynami, a nie kacaPiSką propagandą…

  8. Paweł. mówi

   Politycy Konfederacji non stop są nazywani ruską agenturą i to jest ok? Gdyby ktoś Ciebie nazywał pedofilem to co byś zrobił? postaw sie w ich sytuacji. Brawo Braun pieknie się odwinął tym oszczercom. Wystarczy nie łgać.tyle.

 4. rins mówi

  Morawiecki dobrze wie co robi, niech się konfederacja pilnuje i nie da podzielić, wywalcie ze swoich szeregów wszystkich żydów i pseudopolaków, bądźcie Polską elitą, a nie żydo-komuną jak reszta popaprańców, brakuje nam Polskiej elity, która się nie kłoci i ma dobrych doradców.
  Ufamy Wam.

 5. Marcin mówi

  Janusz I, chamstwem jest w miarę powściągliwa odpowiedź na ordynarne kłamstwo i posądzanie o zdradę? Co Ty bredzisz chłopie?

 6. Robert mówi

  Nie da się zbadać, kiedy jest ciągle badany przez algorytmy sztucznej inteligencji i komputer kwantowy w usraelu zbudowany,nie da się przeprosić kiedy w 5G musi to jarzmo nosić,bo jest inwigilowany na poziomie myśli Jego Pierwszego

 7. Robert mówi

  Brawo Panie Braun.Uderz w stół a nożyce same się otworzą z tym telefonicznym zgłoszeniem,podwójne brawo z kompetentnym zatrudnieniem dla legalnie powołanych ,jedynie przez usrael zhołdowanych wszystkowiedzących i mogących.Najlepszy numer od miesięcy do inwigilacji

 8. Robert mówi

  Jeden za wszystkich,wszyscy za Pierwszego.Miło było posłuchać zgłoszenia do oficera dyżurnego.Dziękuję P.Braun.

 9. Xxxxx mówi

  Braun to blazen, udowodnienie konfederacji powiazan z ruska agentura jest dziecinnie proste…np.Korwin (wypowiedzi, zachowanie) swiadcza ze to pozyteczny idiota lub ruski agent..w sieci dostepne sa dowody na kontakty z czlonkami (komunistami) partii „Zmiana” np wspolne wypady na Krym.. ..na znajomosc z Poreba (komunista – przyjaciel ruskiego szpiega Piskorskiego) ktory nawet nie kryje sie z tym, ze jezdzi kulka razy w roku do Rosji po pieniadze i przyznaje ze ma kontakt z waznymi rosyjskimi politykami i wojskowymi….wszystko do znalezienia w necie,

  1. Flex mówi

   Dziecinnie proste Anonimowy PISoholiku, jest plucie na przeciwników politycznych i rzucanie oskarżeń bez pokrycia i dowodów. Do tego bez możliwości publicznego odniesienia się do nich w mediach, przez szkalowanych. M. Piskorski przesiedział chyba 2 lata w areszcie bez jasno postawionych i sprecyzowanych zarzutów za poglądy polityczne i naiwną rusofilię. Został zwolniony z aresztu bez wydania wyroku, a tym bardziej skazania za udowodnione szpiegostwo. Jeśli chodzi o wypowiedzi JKM to ogłupiałe smarkfonowe masy czytają krzykliwe tytuły czy wyrwane z kontekstu fragmenty wypowiedzi nie zadając sobie trudu poznania sensu całej myśli. Tak perfidnie działają dzisiejsze stabloidyzowane media na stada zbaraniałych odbiorców. Na szczęście jest jeszcze wielka ilość dociekających prawdy i używających rozumu. A co cieszy najbardziej młodych, aktywnych ludzi. Doświadczenie, historia i chrześcijaństwo uczy, że to nie opluwani byli źli tylko opluwający. NIe bezwzględnie i perfidnie atakujący mieli rację, tylko ci, krzywdzeni ich wynikającą z braku racji nienawiścią! Furia i głupota „argumentów” z jaką PISkacze walą w Konfederację świadczy tylko o ich frustracji i zaglądającym w oczka widmie utraty koryt i żłobów. Bazowanie na metodach PZPRowskich w rządzeniu i obsadzaniu stanowisk państwowych i gospodarczych przez partyjnych aparatczyków, wywodzących się z powiatowo-małomiasteczkowych sitw urzędniczych o małych rozumkach,, a rozdętym ego i aspiracjach. Dla nich niw mieści się w głowach, że może istnieć partia bez jednego, nieomylnego wielkiego wodza, z szerokim spektrum poglądów i swobody w ich prezentacji. Dlatego POPIS i cała reszta czerpiący wzorce z dawnego systemu „przeminą z wiatrem”(historii)szybciej niż im się wydaje.

 10. Spostrzegawczy mówi

  Grzegorz Braun wybija się ponad przeciętność. To prawdziwy mąż stanu. Szkoda, że to nie on jest kandydatem Konfederacji na prezydenta. Konfederacja rośnie w siłę, bo jest to nie tylko obecnie jedyna propolska i prokatolicka partia w Polsce, ale także partia z ułańska fantazją.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.