„Szanuj listonosza swego!” Wybory korespondencyjne, czyli „naczelnik” potwierdza, że jest oderwany od rzeczywistości?! [WIDEO]

Jacek Międlar/ fot. screen
13

Jeśli to Jarosław Kaczyński jest pomysłodawcą tego idiotycznego pomysłu wyborów korespondencyjnych organizowanych przy udziale listonoszy Poczty Polskiej, to potwierdza to tezę, że „naczelnik” rzeczywiście jest oderwany od rzeczywistości.

PiS zaproponował, by majowe wybory prezydenckie dla wszystkich wyborców odbyły się metodą korespondencyjną, a pakiety wyborcze do skrzynek, bez potwierdzenia odbioru do skrzynek wrzucaliby listonosze? Czy można było wpaść na głupszy pomysł? Czy pragnienie szybkiego zwycięstwa w wyborach ta straszniek przysłoniło „naczelnikowi” oczy? Naprawdę trzeba być oderwanym od rzeczywistości żeby sądzić, że listonosze (wśród których są także obcokrajowcy) jak nieraz nie radzą sobie z dostarczeniem zwykłej paczki to poradzą sobie z przekazaniem pakietów wyborczych, prawda? Czy nikt nie bierze pod uwagę, że pakiety mogą zniknąć i zostaną wyjęte ze skrzynki przez np. lewackie „bojówki”? Przecież podważenie takich wyborów jest na pstryknięcie palca.  Ten pomysł naprawdę mnie zdenererwował, zwłaszcza, że do pewnego momentu nieco broniłem kwarantannowych restrykcji rządu Mateusza Morawieckiego. Jednak tego już za wiele!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

POBIERZ APLIKACJĘ WPRAWO.TV

Przeczytaj:

Mieliśmy przyjąć i basta! Zapadł wyrok Trybunału Sprawiedliwości UE ws. przymusowej relokacji „uchodźców” do Polski i Węgier!

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Mięta mówi

  „Czy nikt nie bierze pod uwagę, że pakiety mogą zniknąć i zostaną wyjęte ze skrzynki przez np. lewackie „bojówki”?” My, lewaki, boimy się raczej, że to jacyś propisowcy mogą nam podprowadzić nasze pakiety.

  1. szalom mówi

   Nie pleć Mięta i nie bój się. Wszelkie sk-…syństwa: faszystowskie, bolszewickie,pedalskie, szachrajskie, postępackie….. to tylko lewactwo

 2. Flex mówi

  Ale byłyby polowania na karty do głosowania w rodzinach, by zagłosować za dziadków czy rodziców… . No i z bolszewickiego punktu widzenia najważniejsze kto te głosy policzy. Obawiam się, że liczone byłyby „na rozkaz”! Czyli podwładni M.Błaszczaka i M.Kamińskiego po odpowiednim „szkoleniu” do komisji marsz! Titanic nabiera już wody, a wodziryj ciągnie wszystkich do pląsów. Za pół roku PJK ucieknie pod skrzydełka ZUSu, PMM do „patronackiej” placówki Morgana w W-wie, Gowin już pakuje się do szalupy by wrócić na platformę a niedobitki wywiezie na taczkach bezrobotny/zubożały „betonowy” elektorat! Tak się skończą maskowane PRem i propagandą nieudolne rządy urzędniczych aparatczyków i posłusznych, miernych administratorów.

  1. Flex mówi

   PS. Chyba wyprorokowałem. aSasin idzie na całość i „militaryzuje” pocztę polską! Oni to zrobią po trupach:https://dorzeczy.pl/kraj/135158/rz-pis-zmieni-szefa-poczty-sensacyjne-doniesienia.html ” w kontekście niezwykle ważnych wyborów prezydenckich, które mają być przeprowadzone korespondencyjnie, niezbędna jest osoba zaufana politycznie i bezwzględnie lojalna – mówi dziennikowi osoba znająca kulisy sprawy.

   Według rozmówcy „Rz”, obecna sytuacja oraz chęć przeprowadzenia wyborów prezydenckich korespondencyjnie to „stan wojny”. – A na takiej wojnie nie potrzebni są bezpartyjni eksperci, ale osoby, które w sposób twardy będą wykonywać wolę rządzących – tłumaczy nasz informator – mówi informator dziennika.” Czy te oszołomy nie pamiętają do czego doprowadziła ta bolszewicka mentalność 10 lat temu (za tydzień okrągła rocznica)? Co się dzieje gdy każdy głos rozsądku, wątpliwość czy wezwanie do refleksji jest traktowane jako zdrada, działanie wywrotowe i jest bezwzględnie wykorzystane przeciw wzywającym w partyjnych rozgrywkach. Wtedy na pokładzie nie znalazł się nikt odważny powiedzieć: stop! nie ląduje się samolotem z setką osób w gęstej mgle, na podrzędnym lotnisku, lotnisku z prawdopodobnie zapijaczoną obsługą! Wtedy też trwała obłąkana walka o Prezydenturę. Teraz to już nie 96 osób, ale demokracja, gospodarka, zdrowie i przyszłość 38 mln Polaków! Ocknijcie się oszołomy, bo polityczna adrenalina odegrała wam rozum, rozsądek i odpowiedzialność. Czy ofiary tego obłędu sprzed 10 lat nic was nie nauczyły!!!

 3. Krzysztof w mówi

  Czołem Jacku, powodzenia w działaniu, oby Bóg Ci sprzyjał.

 4. Krzysztof W K mówi

  Jacku, tego rozumowo-empirycznie nie da się wytłumaczyć , ja już klnę jak szewc na to wszystko, a moi znajomi jakby to usłyszeli to by się dziwili, jak to Krzysiu przecież ty nigdy nie przeklinałeś.

 5. Krzysztof W K mówi

  Koło mnie stawiają maszt Playa , jeszcze dzisiaj zrobię zdjęcie i puszczę Ci Jacku na grupę FB.

 6. Krzysztof W K mówi

  Słuchaj, oby nam nie było dane bronić się tym czym mamy pod ręką przed nie wiadomo w tej chwili czym – może to głupio brzmi, ale …

 7. Krzysztof W K mówi

  Jacku, musimy się wspierać między sobą i myślę , że powinniśmy mocno pomyśleć o własnym pieniądzu lokalnym. To byłby jakiś ratunek dla naszych obywateli.

 8. Teresa, Maria mówi

  Zwolennicy PIS- zachowują się jak sekta. Nie trafiają do nich żadne, najbardziej logiczne argumenty. Masakra. A PIS po trupach do celu.

  1. Piotr r mówi

   Bron ich dalej, skoro podobaja Ci sie zamordystyczne praktyki socjalistow z Zoliborza to czemu nie. Zreszta w 2015 sam na nich glosowales! Ja i moja rodzina glosowalismy wtedy na Brauna

 9. piotrdean mówi

  Dobrze Jacku, że wracasz na właściwe tory, bo po wcześniejszych koronaświrusowych filmach miałem obawy, że już dałeś się zmanipulować tej całej paranoi…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.